Opel LPG – Technology & Safety
Opel ecoFLEX

Technológia ecoFLEX

Pre zelenší svet: ecoFLEX je súčasťou inovatívnych technológií Opel.

Objavte ekologickejšie klasické motory
Opel – Udržateľnosť

Udržateľnosť

Technológie, ktoré chránia životné prostredie a šetria palivo.

Vitajte vo svete čistej technológie

TECHNOLÓGIE A BEZPEČNOSŤ.

Keďže ceny pohonných hmôt stále kolíšu a myslenie spoločnosti sa uberá stále viac k ekológii, ponúka Opel ako alternatívu pre týchto zákazníkov svoj rad modelov LPG. Novšie technológie a bezpečnosť sú hlavnými vlastnosťami vozidiel na LPG priamo z výroby.

Tlačidlo LPG Enlarge

Kvalita v najlepšej forme

Kvapalný plyn je zmes uhľovodíkov, najmä propánu a butánu. Skvapalňuje pri relatívne nízkom tlaku približne 5 až 10 bar a v nádrži sa uchováva v kvapalnom skupenstve. To prináša značné výhody, pretože v kvapalnom stave zaberá 260 krát menej miesta než v plynnom. To umožňuje uchovanie veľkého množstva energie v malom priestore. Vďaka originálnym dielom a montáži priamo pri výrobe vozidla zaručujeme najvyššiu kvalitu. Kúpa motorov LPG vám prináša značné výhody.  Motor bol nastavený tak, aby splnil špecifické vlastnosti pohonu na LPG. Špeciálne ventily a tesnenia poskytujú kvalitu a odolnosť, ktorú očakávate od produktov Opel.


LPG z výroby Enlarge

Zaručená bezpečnosť

Ponúkame vám kompletný bezstarostný LPG produkt vďaka náročným testovacím procedúram vrátane crash testov. Výsledkom je inštalácia systémov Opel LPG do miest, ktoré sú chránené pri nehodách a sú tak zakomponované do bezpečnostnej štruktúry vozidla. Robustné nádrže sú umiestnené namiesto rezervného kolesa, pri vozidle Zafira sú umiestnené na spodnej časti vozidla. A tiež môžete jednoducho do podzemných garáží. Získate vozidlo s pohonom LPG a kvalitnými modernými technológiami, na ktoré ste pri vozidlách Opel zvyknutí – odolnosť, záruku výrobcu a maximálnu bezpečnosť. LPG z výroby ponúka dlhú životnosť motora vďaka upraveným ventilom.