SKIP TO CONTENT
Prvky výbavy

NECHAJTE SA OHÚRIŤ FUNKČNOSŤOU A FLEXIBILITOU MODELU VIVARO-e.

VŠESTRANNOSŤ.

ROZMERY
Každý variant modelu Vivaro-e dostupný v troch rôznych veľkostiach ponúka dokonalú rovnováhu medzi relatívne kompaktnými vonkajšími rozmermi a priestranným mimoriadne flexibilným interiérom. 

Najmä malá verzia1 s dĺžkou len 4,6 m ponúka dokonalé manévrovacie schopnosti v úzkych mestských uliciach a oblastiach, kde je obmedzený priestor. Do tohto variantu naložíte dve europalety, zatiaľ čo do stredného a veľkého variantu sa zmestia až tri. 

 

Malá verzia modelu Vivaro je dostupná len ako dodávka.

PRÍJEMNÝ NA PARKOVANIE
Elektricky ovládané posuvné dvere modelu Vivaro-e ponúkajú široký a pohodlný prístup do zadnej časti vozidla, či už pre cestujúcich alebo náklad. A vďaka výške do 1,9 m1 sa bezpečne dostane aj do podzemných garáží. 
1 Výškový limit do 1,9 m sa nevzťahuje na model Vivaro-e s dlhým rázvorom ani na varianty s maximálnym užitočným zaťažením 1400 kg.
ŠTÝLY KAROSÉRIE
Model Vivaro-e ponúka štyri rôzne štýly karosérie, vďaka čomu poľahky zvládne široké spektrum rôznych úloh vzhľadom na konkrétne požiadavky vášho podnikania. 

Dodávka1 je vhodná pre používateľov, ktorí potrebujú pravidelne prevážať náklad, a ponúka až tri sedadlá vpredu. Dvojkabína2 zasa ponúka priestor až pre 6 ľudí vďaka lavicovému sedadlu pre cestujúcich vzadu. Podvozok s kabínou3 predstavuje ideálny základ pre široké spektrum prestavieb a Vivaro-e kombi1 ponúka až 9 sedadiel pre váš športový klub, kolegov z práce alebo menší tím.

 

1 Dostupné v 3 veľkostiach: malá, stredná alebo veľká.

2 Dostupné v 2 veľkostiach: stredná alebo veľká.

3 Dostupné len v strednej veľkosti.

 

PREPRAVA NÁKLADU.

FLEX CARGO
Flexibilitu modelu Vivaro-e ešte zvyšuje inovačné dvojmiestne lavicové sedadlo pre spolujazdcov so systémom FlexCargo®, ktorý umožňuje vytvoriť mimoriadne konkurenčný nákladový priestor s objemom až 6,6 m3(1) a maximálnou dĺžkou až 3,93 m. 

Využite výhody, ktoré ponúka nákladový priestor s maximálnou dĺžkou 2,77 m v modeli Vivaro-e s dlhým rázvorom, alebo na predmety s dĺžkou do 3,93 m použite otvárací panel v deliacej priečke FlexCargo®2.

 

1 Vyberte si veľkú dodávku Vivaro-e so systémom FlexCargo® a získate maximálny objem nákladového priestoru až 6,6 m3.

2 Voliteľná výbava.

UŽITOČNÉ ZAŤAŽENIE

Odvezte na jedenkrát viac nákladu a znížte si tak počet jázd. K tomu vám pomôže model Vivaro-e so štedrou hodnotou maximálneho užitočného zaťaženia 1400 kg1.

 

1 Voliteľná výbava. Štandardné užitočné zaťaženie je 1000 kg.

 

 

 
POSUVNÉ DVERE

S dvojitými elektricky ovládanými posuvnými dverami1 a bezdotykovým prístupom na báze senzorov1 dokážete otvoriť model Vivaro-e aj s plnými rukami a k obrovskému nákladovému priestoru sa dostanete tak jednoducho ako ešte nikdy predtým.

 

1 Voliteľná výbava.

 
ROZMERY
Malé Vivaro-e s dĺžkou len 4,6 m zastáva v rámci konkurencie jedinečné postavenie – ideálne sa hodí pre vodičov, ktorí sa musia pravidelne predierať mestskými uličkami a zastavanými zónami. 

Najmenší variant si napriek zredukovaným rozmerom môžete objednať aj s 9 sedadlami (ako Vivaro-e kombi) a vysokou hodnotou maximálneho užitočného zaťaženia 1400 kg1. Stredný variant meria na dĺžku 4,95 m. Prípadne si môžete vybrať dlhý variant, ktorý ponúka ešte viac priestoru a dĺžku 5,3 m.

 

1 Voliteľná výbava – štandardné užitočné zaťaženie 1000 kg.

KONEKTIVITA.

INFORMAČNO-ZÁBAVNÉ SYSTÉMY
Pomocou 7“ dotykovej obrazovky1 a systému Multimedia Navi1 v modeli Zafira Life nájdete najrýchlejšiu trasu do cieľa. Systémy Android Auto™1,2 a Apple CarPlay™1,2 vám zasa zabezpečia jednoduchý prístup ku všetkej hudbe a obsahu na vašom smartfóne.
 

1 Voliteľná výbava.

Kompatibilita a niektoré funkcie sa môžu líšiť v závislosti od druhu zariadenia a verzie operačného systému. Apple CarPlay™ je ochranná známka spoločnosti Apple Inc., registrovaná v USA a ďalších krajinách. Android Auto je ochranná známka spoločnosti Google Inc. Systémy Apple CarPlay a Android Auto nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách a môžu závisieť od verzie operačného systému. Navštívte stránku www.apple.com alebo www.android.com.

OPELCONNECT
Najlepšie digitálne nástroje na plánovanie cesty vopred. Skontrolujte si elektrický dojazd a naprogramujte čas nabíjania pomocou smartfónu – a okrem toho množstvo služieb s novou úrovňou bezpečnosti a podpory, vďaka ktorým budete neustále v spojení a informovaní. 
  • Pokojná myseľ: tiesňové volanie, volanie v prípade poruchy a informácie o stave vozidla. 
  • Pohodlie: Diaľkové funkcie pre zamykanie dverí, klaksón a svetlá, výhoda platieb za nabíjacie a parkovacie služby, ako aj automatická platba mýta.
  • Inteligentná jazda: Vychutnajte si príjemnú jazdu vďaka Live navigácii a Správe cesty a jazdy. 

 

1 Dostupnosť služieb Opel Connect sa líši v závislosti od krajiny a konkrétneho vozidla. Služby môžu vyžadovať predplatné alebo poplatok a závisia od pokrytia a dostupnosti mobilnej siete.

 

MOBILNÁ KANCELÁRIA.

NASTAVITEĽNÝ PÍSACÍ STÔL
Dvojmiestne lavicové sedadlo pre spolujazdcov FlexCargo®1 urobí z vášho vozidla Vivaro-e kanceláriu na kolesách s nastaviteľným písacím stolom pre vodiča alebo spolujazdca.
 

Využívajte praktické držiaky na smartfón/tablet1, ktoré udržia vaše zariadenia bezpečne upevnené. Veľmi šikovný je tiež dodatočný úložný priestor pod lavicovým sedadlom1, do ktorého si môžete uložiť pracovné vybavenie a ďalšie hodnotné predmety s objemom najviac 60 litrov.

 

1 Voliteľná výbava.

VYHRIEVANIE SEDADIEL

V priestrannej kabíne modelu Vivaro-e si môžete užívať vysokú mieru pohodlia vďaka funkcii vyhrievania sedadiel1 v prvom rade, ktorá vás počas chladných dní udrží v teple.

 

1 Voliteľná výbava.

 
ÚLOŽNÉ PRIESTORY
V modeli Vivaro-e sa nájde miesto na všetko. Starajú sa o to otvorené úložné priehradky na palubnej doske, priečinky vo dverách s priehlbňami na 1,5-litrové fľaše či príručná priehradka s funkciou chladenia. 
ZVUKOVÁ IZOLÁCIA
V kabíne sa nachádza množstvo materiálov, ktoré zlepšujú jej zvukovú izoláciu, takže môžete zabudnúť na hluk zvonka a užívať si príjemnejšiu jazdu. 

PODPORA VODIČA.

BALÍK PODPORNÝCH SYSTÉMOV PRE VODIČA
Zostať bdelí nie je vždy ľahké. Systém sledovania pozornosti vodiča analyzuje pomocou prednej kamery a volantu jazdné správanie vodiča a informuje ho, ak nastane čas urobiť si prestávku. 
Systém varovania pred opustením jazdného pruhu rozpozná, keď Vivaro-e začne vychádzať z jazdného pruhu a upozorní vodiča zvukovým signálom aj vizuálne. Pokročilý systém inteligentných svetiel automaticky prepína medzi diaľkovými a stretávacími svetlami svetlometov, aby ste neoslňovali ostatných vodičov. Obmedzovač rýchlosti analyzuje zmeny maximálnej povolenej rýchlosti pomocou systému rozpoznávania rýchlostných dopravných značiek. Stačí jedenkrát stlačiť tlačidlo pamäte a tempomat na základe toho upraví rýchlosť.
BALÍK BEZPEČNOSTNÝCH SYSTÉMOV PRE VODIČA
Stačí, ak jedenkrát stlačíte tlačidlo pamäte, a adaptívny tempomat spomalí vozidlo a začne v premávke udržiavať nastavený odstup od vozidla vpredu. Keď sa vozovka uvoľní, systém obnoví pôvodnú rýchlosť.  
Systém sledovania mŕtveho uhla pomocou senzorov a vizuálnej projekcie vo vonkajšom spätnom zrkadle upozorňuje vodiča na vozidlá v mŕtvom uhle, aby zabránil nehodám pri predbiehaní. Systém varovania pred čelnou zrážkou monitoruje vozovku vpredu a upozorňuje vodiča na hroziacu zrážku s vozidlami alebo chodcami. V prípade potreby zasiahne systém automatického núdzového brzdenia a aktivuje brzdy nezávisle od vodiča, aby zabránil zrážke.
PROJEKČNÝ DISPLEJ
Jedinečným prvkom v tejto triede vozidiel je projekčný displej modelu Vivaro-e, ktorý do zorného poľa vodiča premieta dôležité informácie, ako napríklad rýchlosť vozidla a údaje tempomatu. 
180° SPÄTNÁ KAMERA

Zabudnite na stres pri parkovaní a manévrovaní v tesných mestských priestoroch. Teraz je tu technológia panoramatickej spätnej kamery so 180-stupňovým zobrazením1, ktorá premieta obraz prostredníctvom 7“ dotykovej obrazovky1.

 

1 Voliteľná výbava.

 

HOSPODÁRNOSŤ.

INTELLIGRIP
Model Vivaro-e ponúka systém IntelliGrip vrátane špeciálnych pneumatík pre stavebný sektor, ktorý zabezpečuje lepší záber na náročných povrchoch, ako je blato, piesok alebo sneh. 

PRÍSLUŠENSTVO OPEL+.

Vhodné pre všetky vaše potreby.

Prejavte sa pomocou originálneho príslušenstva Opel+ a využite svoje Vivaro-e na maximum. Navrhnuté a vyskúšané pre váš Opel.

 

Zobraziť viac druhov príslušenstva Opel+

ĎALŠIE KROKY.