Konektivita
Informačno-zábavné systémy
Pomocou 7“ dotykovej obrazovky1 a systému Multimedia Navi1 v modeli Zafira Life nájdete najrýchlejšiu trasu do cieľa. Systémy Android Auto™1,2 a Apple CarPlay™1,2 vám zasa zabezpečia jednoduchý prístup ku všetkej hudbe a obsahu na vašom smartfóne. 

1 Voliteľná výbava.

Kompatibilita a niektoré funkcie sa môžu líšiť v závislosti od druhu zariadenia a verzie operačného systému. Apple CarPlay™ je ochranná známka spoločnosti Apple Inc., registrovaná v USA a ďalších krajinách. Android Auto je ochranná známka spoločnosti Google Inc. Systémy Apple CarPlay a Android Auto nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách a môžu závisieť od verzie operačného systému. Navštívte stránku www.apple.com alebo www.android.com.

OpelConnect
Najlepšie digitálne nástroje na plánovanie cesty vopred. Skontrolujte si elektrický dojazd a naprogramujte čas nabíjania pomocou smartfónu – a okrem toho množstvo služieb s novou úrovňou bezpečnosti a podpory, vďaka ktorým budete neustále v spojení a informovaní. 
  • Pokojná myseľ: tiesňové volanie, volanie v prípade poruchy a informácie o stave vozidla. 
  • Pohodlie: Diaľkové funkcie pre zamykanie dverí, klaksón a svetlá, výhoda platieb za nabíjacie a parkovacie služby, ako aj automatická platba mýta.
  • Inteligentná jazda: Vychutnajte si príjemnú jazdu vďaka Live navigácii a Správe cesty a jazdy. 

 

1 Dostupnosť služieb Opel Connect sa líši v závislosti od krajiny a konkrétneho vozidla. Služby môžu vyžadovať predplatné alebo poplatok a závisia od pokrytia a dostupnosti mobilnej siete.