Hlavné prvky
Experience the new Vivaro-e
Your all electric German Tool that drives your business.  
Šité na mieru pre váš biznis

Všestrannosť.

űNový Opel Vivaro-e je vždy dokonalým riešením pre potreby nášho podnikania. Skrátka skombinujte ideálnu dĺžku vozidla s takou veľkosťou akumulátora, ktorú budete v meste aj mimo neho potrebovať. Elektrická verzia ponúka na výber akumulátor s kapacitou 50 kWh a dojazdom do 230 km alebo akumulátor s kapacitou 75 kWh a dojazdom až 330 km (WLTP)1

 

1 Spotreba energie modelu Vivaro-e/Zafira-e Life (kombinovaná) 23,3 – 29,5  kWh/100 km; emisie CO2 0 g/km; dojazd (kombinovaný) 230 až 330 km (v závislosti od voliteľnej výbavy).***

 
Dodávka tovaru bez emisií

Hospodárnosť.

Či už jazdíte po diaľnici alebo potrebujete zdolať posledný kilometer v meste, nekompromisný charakter nového modelu Vivaro-e poskytuje vysokú úžitkovú hodnotu čisto elektrického pohonu bez obmedzenia praktickosti alebo odolnosti. Opel chápe praktické komerčné potreby svojich profesionálnych zákazníkov, pričom prihliada na spoľahlivosť a nízke prevádzkové náklady.  

 
Profesionálne užitočné zaťaženie

Nekompromisná prepravná kapacita

Tak ako Vivaro so spaľovacím motorom aj nové Vivaro-e vás v otázkach dopravy presvedčí faktami a číslami. Ponúka prvotriednu hodnotu maximálneho užitočného zaťaženia 1200 kg1, vysoko konkurenčný objem nákladového priestoru až 6,6 m3(2) a maximálnu dĺžku nákladového priestoru až 4 m(2).

1 Závisí od modelu.

2 V modeloch L2 vybavených systémom FlexCargo® .

 

Hoci budete mať dosť miesta, nie vždy musíte mať aj voľné ruky. Nové Vivaro-e preto za príplatok ponúka elektrické posuvné dvere3, ktoré otvoríte pohybom nohy pod dverami nákladového priestoru. 

 

1 V modeloch L2 vybavených systémom FlexCargo® .

2,3 Závisí od modelu.

 
Inteligentné podnikanie

e-Info.

V novom modeli Vivaro-e máte všetko plne pod kontrolou. Na dosah ruky máte totiž všetky potrebné informácie, s ktorým získavate kompletný digitálny prehľad o svojej ceste. 

 

Špeciálny prístrojový panel e-Info prináša v reálnom čase prehľadnú grafickú vizualizáciu, s ktorou si bez problémov naplánujete svoje pracovné úlohy.

 
Na cestu pred vami

Pripravené pre jazdu po diaľnici.

Nové Vivaro-e s čisto elektrickým pohonom a vylepšenou architektúrou kabíny posunie vaše podnikanie ďalej a poskytne vám viac bezpečnosti a hospodárnosti v meste aj mimo neho. Je pripravené nielen do mesta, ale aj na diaľnicu. Okamžitým nástupom krútiaceho momentu a maximálnou rýchlosťou 130 km/h vám umožní držať krok v každom podnikateľskom prostredí a zároveň ochráni vaše najcennejšie aktíva.

 

Vďaka množstvu bezpečnostných systémov na ochranu posádky a nákladu v každom prostredí sa nové Vivaro-e rovnakou mierou hodí na otvorené diaľnice, mestské ulice aj na stavenisko. Ponúka napríklad systém automatického núdzového brzdenia, asistenta na udržiavanie v jazdnom pruhu, systém sledovania mŕtveho uhla, 180-stupňovú zadnú parkovaciu kameru a voliteľný systém riadenia trakcie Intelli-Grip.