Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


NÁJDITE DOKONALÉ RIEŠENIE.

Každý variant modelu Vivaro, dostupný v troch rôznych veľkostiach, ponúka dokonalú rovnováhu medzi relatívne kompaktnými vonkajšími rozmermi a priestranným, mimoriadne flexibilným interiérom.

Najmä malá verzia1 s dĺžkou len 4,60 m ponúka dokonalé manévrovacie schopnosti v úzkych mestských uliciach a oblastiach, kde je obmedzený priestor. Do tohto variantu naložíte dve europalety, zatiaľ čo do stredného a veľkého variantu sa zmestia až tri. 

 

1 Malá verzia modelu Vivaro je dostupná len ako dodávka alebo kombi.

 

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

POZORUHODNÁ PRAKTICKOSŤ.

Model Vivaro ponúka štyri rôzne štýly karosérie , vďaka čomu poľahky zvládne široké spektrum rôznych úloh vzhľadom na konkrétne požiadavky vášho podnikania.

Dodávka1 je vhodná pre používateľov, ktorí potrebujú pravidelne prevážať náklad, a ponúka až tri sedadlá vpredu. Dvojkabína2 zasa ponúka priestor až pre 6 ľudí vďaka lavicovému sedadlu pre cestujúcich vzadu. Podvozok s kabínou3 predstavuje ideálny základ pre široké spektrum prestavieb a Vivaro kombi1 ponúka až 9 sedadiel pre váš športový klub, kolegov z práce alebo menší tím.

 

1 Dostupné v 3 veľkostiach: malá, stredná alebo veľká.

2 Dostupné v 2 veľkostiach: stredná alebo veľká.

3 Dostupné len v strednej veľkosti.

 

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

PRESNE SPRÁVNA VEĽKOSŤ.

Elektricky ovládané posuvné dvere modelu Vivaro ponúkajú široký a pohodlný prístup do zadnej časti vozidla, či už pre cestujúcich alebo náklad. A vďaka výške do 1,9 m1 sa bezpečne dostane aj do podzemných garáží.
1 Výškový limit do 1,9 m sa nevzťahuje na model Vivaro s dlhým rázvorom ani na varianty s maximálnym užitočným zaťažením 1400 kg.
PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ