Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


BEZ STRESU Z BODU A DO BODU B.

Pomocou 7“ dotykovej obrazovky 1 a systému Multimedia Navi 1 v modeli Zafira Life nájdete najrýchlejšiu trasu do cieľa.  Systémy Android Auto™ 1,2 a Apple CarPlay™ 1,2 vám zasa zabezpečia jednoduchý prístup ku všetkej hudbe a obsahu na vašom smartfóne.

1 Voliteľná výbava.

2 Kompatibilita a niektoré funkcie sa môžu líšiť v závislosti od druhu zariadenia a verzie operačného systému. Apple CarPlayje ochranná známka spoločnosti Apple Inc., registrovaná v USA a ďalších krajinách. Android Auto je ochranná známka spoločnosti Google Inc.

Systémy Apple CarPlaya Android Autonemusia byť dostupné vo všetkých krajinách a môžu závisieť od verzie operačného systému. Navštívte stránku www.apple.com alebo www.android.com.

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

JE TU STÁLE PRE VÁS.

Zostaňte pripojení na cestách vďaka inteligentným technológiám a bezpečnostným systémom. 

V priebehu roka 2019 budú k dispozícii užitočné funkcie, ako napríklad tiesňové volanie či poruchové volanie s prístupom k cestnej asistenčnej službe a online navigácii1.

 

1 Očakáva sa, že voliteľné funkcie tiesňového a poruchového volania budú vo vozidlách dostupné od mája 2019 a následne od októbra 2019 aj služby Opel Connect. Tieto služby môžu vyžadovať predplatné/poplatok a závisia od pokrytia a dostupnosti mobilnej siete.

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ