Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


ŠIKOVNÉ USPORIADANIE.

Flexibilitu modelu Vivaro ešte zvyšuje inovačné dvojmiestne lavicové sedadlo pre spolujazdcov so systémom FlexCargo® , ktorý umožňuje vytvoriť mimoriadne konkurenčný nákladový priestor s objemom až 6,6 m3(1) a maximálnou dĺžkou až 4 m.

Využite výhody, ktoré ponúka nákladový priestor s maximálnou dĺžkou 2,86 m v modeli Vivaro s dlhým rázvorom, alebo na predmety s dĺžkou do 4 m použite otvárací panel v deliacej priečke FlexCargo®2.

 

1 Vyberte si veľkú dodávku Vivaro so systémom FlexCargo® a získate maximálny objem nákladového priestoru až 6,6 m3.

2 Voliteľná výbava.

 

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

ZVÝŠTE SVOJU PRODUKTIVITU NA MAXIMUM.

Odvezte na jedenkrát viac nákladu a znížte si tak počet jázd.  K tomu vám pomôže model Vivaro so štedrou hodnotou maximálneho užitočného zaťaženia 1400 kg1.

 

1 Voliteľná výbava. Štandardné užitočné zaťaženie je 1000 kg.

 

GO HANDS-FREE.

S dvojitými elektricky ovládanými posuvnými dverami1 a bezdotykovým prístupom na báze senzorov1 dokážete otvoriť model Vivaro aj s plnými rukami a k obrovskému nákladovému priestoru sa dostanete tak jednoducho, ako ešte nikdy predtým.

 

1 Voliteľná výbava.

VEĽKOSŤ MÔŽE KLAMAŤ.

Malé Vivaro s dĺžkou len 4,6 m zastáva v rámci konkurencie jedinečné postavenie – ideálne sa hodí pre vodičov, ktorí sa musia pravidelne predierať mestskými uličkami a zastavanými zónami.

Najmenší variant si napriek zredukovaným rozmerom môžete objednať aj s 9 sedadlami (ako Vivaro kombi) a vysokou hodnotou maximálneho užitočného zaťaženia 1400 kg1. Stredný variant meria na dĺžku  4,95 m. Prípadne si môžete vybrať dlhý variant, ktorý ponúka ešte viac priestoru a dĺžku 5,3 m.

 

1 Voliteľný výbava – štandardné užitočné zaťaženie 1000 kg.

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ