Bezpečnosť a podpora vodiča
180° zadná kamera

Odbúrajte stres z parkovania a ďalších manévrov v stiesnených priestoroch miest pomocou 180° panoramatickej zadnej kamery1, ktorá sa premieta na 10-palcovej dotykovej obrazovke1. Vďaka menšiemu počtu nárazov a vyššej miere bezpečnosti budú vaše pracovné dni oveľa plynulejšie.

 

1 Voliteľné

 
Systém upozornenia na hroziacu čelnú zrážku
Počas rušných pracovných dní je dôležitá užitočná podpora: funkcia upozornenia na hroziacu čelnú zrážku nepretržite skenuje cestu pred vozidlom a upozorňuje vodiča na možné zrážky s vozidlami alebo chodcami. Ak je to potrebné, zasiahne systém automatického núdzového brzdenia, aby zabránil nehode, pričom použije brzdy nezávisle od vodiča. To zaručí bezpečnejšiu jazdu s lepšou kontrolou. 
Dynamické priestorové videnie vzadu

Či už prechádzate úzkymi parkovacími priestormi alebo premávkou uprostred dopravnej špičky, systém dynamického priestorového videnia vzadu1 významne zvyšuje bezpečnosť aj komfort jazdy. Tento inteligentný systém využíva dve kamery na premietanie okolia dodávky na digitálnu obrazovku, a poskytuje tak vodičovi komplexný výhľad a lepší pocit z cesty.

 

1 Voliteľné