Konektivita
Informačno-zábavné systémy
Pomocou 7“ dotykovej obrazovky1 a systému Multimedia Navi1 v modeli Zafira Life nájdete najrýchlejšiu trasu do cieľa. Systémy Android Auto™1,2 a Apple CarPlay™1,2 vám zasa zabezpečia jednoduchý prístup ku všetkej hudbe a obsahu na vašom smartfóne. 

1 Voliteľná výbava.

Kompatibilita a niektoré funkcie sa môžu líšiť v závislosti od druhu zariadenia a verzie operačného systému. Apple CarPlay™ je ochranná známka spoločnosti Apple Inc., registrovaná v USA a ďalších krajinách. Android Auto je ochranná známka spoločnosti Google Inc. Systémy Apple CarPlay a Android Auto nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách a môžu závisieť od verzie operačného systému. Navštívte stránku www.apple.com alebo www.android.com.

Opel Connect

Zostaňte pripojení na cestách vďaka inteligentným technológiám a bezpečnostným systémom 

V priebehu roka 2019 budú k dispozícii užitočné funkcie, ako napríklad tiesňové volanie či poruchové volanie s prístupom k cestnej asistenčnej službe a online navigácii1.

 

1 Očakáva sa, že voliteľné funkcie tiesňového a poruchového volania budú vo vozidlách dostupné od mája 2019 a následne od posledného štvrťroku 2019 aj služby Opel Connect. Tieto služby môžu vyžadovať predplatné/poplatok a závisia od pokrytia a dostupnosti mobilnej siete.