Dodávky a úžitkové vozidlá

ÚŽITKOVÉ VOZIDLÁ OPEL. AKO STVORENÉ PRE VAŠE PODNIKANIE. 

Logistika, preprava, distribúcia? Naša ponuka ľahkých úžitkových vozidiel zahŕňa všetko od dodávok, dvojkabín a podvozkov s kabínou cez čisto elektrické systémy pohonu s nulovými emisiami a továrenské prestavby až po špeciálne vozidlá od renomovaných dodávateľov. 

SPAĽOVACIE MOTORY. UZNÁVANÁ SPOĽAHLIVOSŤ.

MOVANO.
Opel Movano je hviezda vo svete dodávok. Vďaka pôsobivej ponuke variantov, hmotností nákladu a výšok stojí ďaleko pred ostatnými. 
ZISTIŤ VIAC
VIVARO.

Posuňte svoje podnikanie ďalej s mobilnou kanceláriou Opel.

Vivaro ponúka funkcie pripojenia, ktoré potrebujete, 4 všestranné štýly karosérie, najvyššiu hodnotu užitočného zaťaženia v triede a ten najlepší dizajn značky Opel.

 
ZISTIŤ VIAC
COMBO CARGO.
Nosnosť až 1000 kg, objem 5,4 m3, dve dĺžky a dve výšky – to všetko robí z modelu Opel Combo prvotriedneho partnera pre váš biznis. 
ZISTIŤ VIAC

OPEL NA ELEKTRIČNI POGON – POKRETAČ POSLOVA SUTRAŠNJICE.

NOVÉ VIVARO-e

Najhospodárnejšia a najvšestrannejšia dodávka v odvetví teraz ponúka čisto elektrický pohon a tým jazdu úplne bez emisií. Dostupné sú akumulátory umožňujúce dojazd až 330 km, vylepšené funkcie pre podnikanie a flexibilné možnosti užitočného zaťaženia. 

 

1 Spotreba energie modelu Vivaro-e/Zafira-e Life (kombinovaná) 23,3 – 29,5 kWh/100 km; emisie CO2 0 g/km; dojazd (kombinovaný) 230 km až 330 km (v závislosti od voliteľnej výbavy). Uvedené hodnoty dojazdu a spotreby elektrickej energie sú predbežné a v súlade so skúšobným postupom WLTP, na základe ktorého sú od 1. 9. 2018 homologizované nové vozidlá. Typové schválenie ES a certifikát o zhode ešte nie sú k dispozícii. Predbežné hodnoty sa môžu líšiť od finálnych homologizovaných údajov. Tie sa môžu líšiť v závislosti od reálnych podmienok používania a rôznych faktorov, napríklad od rýchlosti, teplotného komfortu vo vozidle, štýlu jazdy a vonkajšej teploty. Čas nabíjania závisí najmä od výkonu nabíjačky vo vozidle, nabíjacieho kábla a od typu a výkonu použitej nabíjačky. Podrobnejšie informácie získate od svojho predajcu. Viac informácií nájdete [pozrite si webovú lokalitu zriadenú na účely vysvetlenia postupu WLTP.]

 
ZISTIŤ VIAC
NOVÁ ZAFIRA-e LIFE
Nová Zafira-e Life prináša e-volúciu do radu „salónikov na kolesách“ značky Opel. Teraz sa môže pochváliť čisto elektrickým pohonom a elegantným kompaktným profilom, ktorý z nej robí obratný prémiový mikrobus vhodný do každých podmienok vrátane úzkych miest, ako sú napríklad podzemné parkoviská.   
ZISTIŤ VIAC

ĎALŠIE KROKY.