Dodávky a úžitkové vozidlá

ÚŽITKOVÉ VOZIDLÁ OPEL, PRESTAVBY A INÉ

Logistika, doprava, distribúcia? Náš sortiment úžitkových vozidiel Opel obsahuje všetko od vanov a kabín pre posádku cez podvozky s kabínou a prestavby z výroby až po špecializované vozidlá od dôveryhodných dodávateľov. Skrátka, máme dodávku Opel, ktorá sa dokonale hodí pre vaše podnikanie, plus odborné znalosti z oblasti úžitkových vozidiel ako aj príslušenstvo, ktoré zabezpečia, že vaše vozidlo bude plniť presne ten účel, ktorý má. Dodávať. PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ
Prestavby
Nájdite si vynikajúce cenovo výhodné úžitkové vozidlá a riešenia vozidlového parku pre svoje obchodné potreby, so širokým výberom prestavieb priamo z výroby alebo od tretích strán. 
VIAC INFORMÁCIÍ
Finančné Informácie
Či už si chcete prenajať alebo financovať jednu dodávku, alebo spravovať celý vozidlový park - u nás nájdete na mieru šité riešenia a skvelé ponuky od spoločnosti Opel. 
Služby
Tu nájdete informácie o záruke, asistenčných službách, údržbe a servisných službách, ako aj používateľské príručky pre vaše úžitkové vozidlá značky Opel. 
Príslušenstvo
Pozrite si ponuku originálnych dielov, diskov kolies, pneumatík a sezónnych produktov od spoločnosti Opel. 
VIAC INFORMÁCIÍ

Movano

MOVANO

Opel Movano je hviezda vo svete dodávok. Pôsobivý výber variantov, nosností a výšok ho stavia rovno na čelo pelotónu.

Vivaro

VIVARO

Vivaro novej generácie vyniká odvážnym novým vzhľadom, pohodlnou a zároveň praktickou kabínou, dodatočným nákladovým priestorom a vynikajúcou hospodárnosťou. V ponuke ako van alebo s dvojitou kabínou.