Vlastnosti

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI PRISPÔSOBENIA.

DIZAJN.

EXTERIÉR
Movano plánuje zapôsobiť svojím funkčným dizajnom, ktorý bude dokonale reprezentovať váš podnik. Výrazný predok, štandardne vybavený LED svetlami na denné svietenie, zaručuje vozidlu ešte lepšiu viditeľnosť. 
INTERIÉR
Movano zvyšuje latku z hľadiska dizajnu kabíny. Ponúka praktický  a dobre vybavený priestor pre vodiča s množstvom šikovných riešení na uloženie notebooku, náradia a vybavenia. Vychutnajte si pohodlie na úrovni osobného automobilu s jednoduchým nastupovaním a možnosťou rýchleho nastavenia sedadiel i volantu. 
Movano zvyšuje latku z hľadiska dizajnu kabíny. Ponúka praktický  a dobre vybavený priestor pre vodiča s množstvom šikovných riešení na uloženie notebooku, náradia a vybavenia. Vychutnajte si pohodlie na úrovni osobného automobilu s jednoduchým nastupovaním a možnosťou rýchleho nastavenia sedadiel i volantu.

EFEKTÍVNOSŤ JAZDY.

MOTORY A PREVODOVKY
Vyšší výkon, vyšší krútiaci moment a nižšia spotreba paliva – vyberte si spomedzi vznetových motorov preplňovaných dvomi turbodúchadlami s výkonom 180 k a krútiacim momentom 400 Nm, šetrnou spotrebou a nízkymi emisiami.  

Z hľadiska všeobecnej hospodárnosti jazdy stoja motory modelu Movano úplne v čele. Ich technológia preplňovania dvomi turbodúchadlami spája vysoký krútiaci moment pri nízkych otáčkach s vysokým výkonom a vysokým krútiacim momentom vo vysokých otáčkach. To zaručuje skvelú odozvu, hladkú a plynulú akceleráciu a úspornejšiu prevádzku.

 

Vždy keď zastavíte, systém Štart/Stop zníži emisie a spotrebu paliva na nulu. K dispozícii je tiež automatická prevodovka Easytronic®.

 

Spotreba paliva v l/100 km: v meste XX, mimo mesta XX, kombinovaná XX. Emisie CO2 v g/km: kombinované XX. Podľa nariadenia Komisie (ES) č. 715/2007 (v platnom znení).

PREVÁDZKOVÉ NÁKLADY
Engineered to provide years of reliable service with minimum required servicing, Movano provides Low Total Cost of Ownership through a combination of money saving features.
 

Nízke emisie vám znižujú dane, ako aj váš vplyv na životné prostredie. Potešujúca je aj naša štandardná záruka Opel, ktorej súčasťou je:

 

 • XX-mesačné pokrytie s počtom XX najazdených kilometrov,
 • šesťročná záruka proti prehrdzaveniu karosérie,
 • cestná asistenčná služba Opel na prvých XX mesiacov vo viac ako 40 krajinách.

 

Celoeurópska sieť, ktorú tvorí vyše 3 000 špecializovaných servisných miest, je tu pre vás i vaše Movano. V prípade potreby možno vaše Movano vybaviť originálnymi náhradnými dielmi Opel, ktoré zaručia optimálny výkon.

VŠESTRANNOSŤ.

MOŽNOSTI SEDADIEL
Dostaňte celú svoju posádku z miesta A do miesta B – vnútri modelu Opel Movano nájdete priestor pre až 7 cestujúcich vrátane vodiča a pracovné vybavenie. 
Dvojkabína Opel Movano je vhodná na efektívnu prepravu posádky aj s vybavením. Dve sedadlá vedľa vodiča (alebo jedno, ak si vyberiete voliteľné jednoduché sedadlo) a zadná lavica, kde sa vedľa seba zmestia štyria pasažieri. Bezpečnostné pásy a opierky hlavy sú súčasťou štandardnej výbavy.
NASTAVITEĽNÝ PRACOVNÝ STOLÍK
Zmeňte Movano na mobilnú kanceláriu pomocou sklopného stredného sedadla, ktoré slúži ako nastaviteľný pracovný stolík. Jeho súčasťou je tiež otočná podložka na notebook vodiča. 
HORNÉ ÚLOŽNÉ PRIEHRADKY
Uložte si počas jazdy všetko na jedno miesto. Svoje dôležité osobné veci jednoducho uchovávajte v uzavretých horných priehradkách. 
ODKLADACIA PRIEHRADKA FLEXTRAY
Vo veľkej výsuvnej príručnej priehradke s celkovým objemom 10,5 litra a čistým, rovným povrchom máte svoje potreby vždy priamo poruke. 
VÝSUVNÝ STOLÍK
Využívajte kabínu vodiča ako malú kanceláriu – pred sedadlo vodiča si môžete nechať namontovať výsuvný stolík a podložku s držiakom na nápoje. 
ÚLOŽNÁ PRIEHRADKA VO DVERÁCH
Všetko, čo potrebujete, môžete uložiť do obrovských priehradiek vo dverách. Do priestoru v bočných dverách sa zmestí aj 1,5-litrová fľaša. 

KONEKTIVITA.

NAVI 50 INTELLILINK PRO
Navi 50 IntelliLink Pro: toto rádio, informačno-zábavný a navigačný systém so 7-palcovou kapacitnou dotykovou obrazovkou ponúka skvelú hodnotu za vynaložené peniaze.  

Hlavné prvky:

 

 • 7-palcová farebná dotyková obrazovka
 • Systémy Android Auto™1 a Apple Car Play™2 na bezdotykové odosielanie správ
 • Hlasové ovládanie pripojených smartfónov
 • Ovládanie rádia na volante
 • Rozhranie Bluetooth® na hlasité telefonovanie a bezdrôtové prehrávanie hudby
 • Konektory USB a Aux-in
 • Digitálne rádio DAB+3
 • Dynamická navigácia s mapami západnej alebo strednej Európy 

 

 

1 Android je ochranná známka spoločnosti Google Inc. Systém Android Auto™ nemusí byť dostupný vo všetkých krajinách a môže závisieť od verzie vášho operačného systému. Navštívte stránku www.android.com

2 Apple CarPlay je ochranná známka spoločnosti Apple Inc.

3 Voliteľná výbava.

BEZDRÔTOVÉ NABÍJANIE

Stačí umiestniť smartfón1 do vyhradeného priestoru na telefón so zabudovanou indukčnou nabíjačkou a batéria zariadenia sa bude bezdrôtovo nabíjať.

 

1 Funguje len na zariadeniach kompatibilných s technológiou Qi .

 
RADIO 15 USB
Prijímač so zabudovaným displejom, na ktorom sa zároveň zobrazuje čas. Ponúka všestranné možnosti pripojenia prostredníctvom USB a Bluetooth®. Výkon 2 x 15 W. Za príplatok je k dispozícii digitálne rádio DAB+. 

BEZPEČNOSŤ.

SPÄTNÁ KAMERA
Počas jazdy dopredu poskytuje voliteľná funkcia spätného pohľadu neustále skvelý výhľad na premávku za vozidlom – aj v prípade keď jazdíte v dodávke bez zadných okien. 
ZADNÁ PARKOVACIA KAMERA

Zadná parkovacia kamera zobrazuje na 7-palcovej obrazovke navigačného systému1 jasný výhľad na oblasť za vozidlo, vďaka čomu môžete presnejšie zaparkovať.

 

1 V prípade štandardného Rádia 15 USB sa pohľad dozadu zobrazí na 3,5-palcovej LCD obrazovke zabudovanej do vnútorného spätného zrkadla.

 

 
SYSTÉM UPOZORNENIA NA BOČNÉ SLEPÉ UHLY
Systém upozornenia na bočné slepé uhly rozpoznáva iné vozidlá jazdiace vedľa vášho vozidla a upozorní vás na ne, keď vstúpia do niektorého z vašich slepých uhlov. 
ASISTENT PRI BOČNOM VETRE
Asistent pri bočnom vetre automaticky zaznamenáva vplyv bočného vetra a pomáha stabilizovať vozidlo pôsobením v opačnom smere. 
BEZPEČNOSŤ JAZDY V JAZDNÝCH PRUHOCH
Systém upozornenia na nežiaduce vybočenie z jazdného pruhu sleduje zmeny jazdných pruhov a v prípade neúmyselného vybočenia z jazdného pruhu upozorní vodiča vizuálnym aj zvukovým signálom. 
PARKOVACÍ PILOT
Parkovací pilot poskytuje zvukovú a vizuálnu asistenciu, aby sa predišlo náhodnému poškodeniu pri parkovaní smerom dopredu alebo kolmom či pozdĺžnom smerom dozadu. 
ZABEZPEČENIE
Zabezpečovací systém vozidla s poplašným systémom využíva volumetrické senzory pohybu na ochranu celého vozidla pred vniknutím. Za príplatok je k dispozícii funkcia znemožnenia odomknutia (deadlocks). 

ZAISTENIE NÁKLADU.

NÁKLADOVÝ PRIESTOR
Zaistite svoj náklad rýchlo a bezpečne pomocou riešení na zaistenie nákladu, ktoré si môžete objednať priamo z výroby. 
Trojrozmerná, mimoriadne flexibilná a prispôsobiteľná sieť na upevnenie nákladu je vhodná pre náklad rôznych rozmerov a zloženia. Okrem toho môžete bezpečne zaistiť ťažký náklad pomocou teleskopických upevňovacích tyčí, ktoré sa montujú do upevňovacích koľajničiek vo vodorovnom alebo zvislom smere.
OCHRANA NÁKLADU
S drevenými ochrannými panelmi a ďalšími ochranným prvkami nákladového priestoru sa nemusíte obávať, že by sa pri preprave nákladu poškodil interiér vášho vozidla. 
Drevená podlaha so živcovým povrchom chráni podlahu nákladového priestoru, zatiaľ čo ochranu stien zabezpečujú plné alebo polovičné drevené panely. Vďaka svojej špeciálnej konštrukcii neobmedzujú zásadne dôležité upínacie oká.
OCHRANA OKIEN
Pevná oceľová mriežka, ktorá vyhovuje normám ISO, pomáha chrániť okná a pritom neobmedzuje výhľad. 
LED SVETLO V NÁKLADOVOM PRIESTORE
Vďaka jasným LED svetlám budete mať zakaždým, keď vstúpite do nákladového priestoru, dokonalý prehľad o prevážanom náklade. 

KOMFORT.

KOMFORTNÉ SEDADLO VODIČA
Spomedzi voliteľnej výbavy si môžete vybrať tvarované komfortné sedadlo vodiča s nastaviteľnou bedrovou opierkou a výškovo nastaviteľnou lakťovou opierkou. K dispozícii aj ako sedadlo spolujazdca. 
ODPRUŽENÉ SEDADLO VODIČA
Za príplatok máte k dispozícii odpružené sedadlo vodiča s nastaviteľnou citlivosťou odpruženia, ktoré sa ideálne hodí pre jazdu v nerovnom teréne alebo na dlhé vzdialenosti. 
ELEKTRONICKÁ KLIMATIZÁCIA
Zachovajte si chladnú hlavu. Systém elektronickej klimatizácie automaticky nastavuje vhodnú teplotu, aby v interiéri udržal zvolenú klímu. 
PALUBNÝ POČÍTAČ
Na 3,5-palcovom TFT displeji združeného prístroja sa zobrazujú prehľadné informácie, napr. dojazd alebo čas jazdy, ako aj výstrahy pokročilých asistenčných systémov pre vodiča. 
PARKOVACIE KÚRENIE
Vychutnajte si komfortnú klímu a vyčistené okná hneď od začiatku jazdy. K dispozícii aj s programovateľným časovačom a monitorovaním teploty v kabíne a cyklu kúrenia. 

PRÍSLUŠENSTVO OPEL+.

Vhodné pre všetky vaše potreby.

Prejavte sa pomocou originálneho príslušenstva Opel+ a využite svoje Vivaro na maximum. Navrhnuté a vyskúšané pre váš Opel.

 

Obrázok sa môže líšiť od predávaného produktu.

Prémiové poťahy sedadiel
ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI
Podlahové rohože do každého počasia
ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI
Ochranná mriežka na bočné okno
ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI
Vložka do držiaka nápojov
ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI
Prírubová guľa na nosník
ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI
Strešná mriežka
ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI

ĎALŠIE KROKY.