Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


MENEJ SLEPÝCH UHLOV, VYŠŠIA BEZPEČNOSŤ.

Systém upozornenia na bočné slepé uhly rozpoznáva iné vozidlá jazdiace vedľa vášho vozidla a upozorní vás na ne, keď vstúpia do niektorého z vašich slepých uhlov.

ZBAVTE SA OBÁV Z BOČNÉHO VETRA.

Asistent pri bočnom vetre automaticky zaznamenáva vplyv bočného vetra a pomáha stabilizovať vozidlo pôsobením v opačnom smere.

DRŽTE SA CESTY.


Systém varovania pred zmenou jazdných pruhov odhalí zmenu jazdného pruhu a upozorní v prípade neúmyselného prechodu do iného pruhu vizuálnym a akustickým signálom.

JEDNODUCHŠIE PARKOVANIE.

Parkovací pilot poskytuje zvukovú a vizuálnu asistenciu, aby sa predišlo náhodnému poškodeniu pri parkovaní smerom dopredu alebo kolmom či pozdĺžnom smerom dozadu.

PEVNE ZABLOKOVANÝ A ZABEZPEČENÝ ALARMOM.

Zabezpečovací systém vozidla s poplašným systémom využíva volumetrické senzory pohybu na ochranu celého vozidla pred vniknutím. Za príplatok je k dispozícii funkcia znemožnenia odomknutia (deadlocks).

DIGITÁLNY POHĽAD CEZ PLECE.

Počas jazdy dopredu poskytuje voliteľná funkcia spätného pohľadu neustále skvelý výhľad na premávku za vozidlom – aj v prípade keď jazdíte v dodávke bez zadných okien.

PARKOVANIE S PREHĽADOM.

Zadná parkovacia kamera zobrazuje na 7-palcovej obrazovke navigačného systému1 jasný výhľad na oblasť za vozidlo, vďaka čomu môžete presnejšie zaparkovať.

 

1 V prípade štandardného Rádia 15 USB sa pohľad dozadu zobrazí na 3,5-palcovej LCD obrazovke zabudovanej do vnútorného spätného zrkadla.