Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


STVORENÝ PRE JAZDU S NIŽŠÍMI EMISIAMI.

Vyšší výkon, vyšší krútiaci moment a nižšia spotreba paliva – vyberte si spomedzi vznetových motorov preplňovaných dvomi turbodúchadlami s výkonom 180 k a krútiacim momentom 400 Nm, šetrnou spotrebou a nízkymi emisiami. 

Z hľadiska všeobecnej hospodárnosti jazdy stoja motory modelu Movano úplne v čele. Ich technológia preplňovania dvomi turbodúchadlami spája vysoký krútiaci moment pri nízkych otáčkach s vysokým výkonom a vysokým krútiacim momentom vo vysokých otáčkach. To zaručuje skvelú odozvu, hladkú a plynulú akceleráciu a úspornejšiu prevádzku.

 

Vždy keď zastavíte, systém Štart/Stop zníži emisie a spotrebu paliva na nulu. K dispozícii je tiež automatická prevodovka Easytronic®.

 

Spotreba paliva v l/100 km: v meste XX, mimo mesta XX, kombinovaná XX. Emisie CO2 v g/km: kombinované XX. Podľa nariadenia Komisie (ES) č. 715/2007 (v platnom znení).

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

PROFITUJTE Z NÍZKYCH PREVÁDZKOVÝCH NÁKLADOV.

Vytvorili sme ho, aby poskytovalo roky spoľahlivých služieb s minimálnymi požiadavkami na servis, a tak Movano vyniká nízkymi celkovými nákladmi na prevádzku v kombinácii s doplnkami, ktoré šetria peniaze.


Nízke emisie môžu šetriť vaše dane a váš dopad na životné prostredie. K tomu pre vaše pohodlie patrí aj Standardná záruka Opel s ktorou získate: 

 

  • 5 rokov záruky
  • 6-rokov záruky proti prehrzdaveniu karosérie
  • Asistenčnú službu Opel Roadside Assistance na 5 rokov vo viac ako 40 krajinách

 

Celoeurópska sieť viac ako 3,000 špecializovaných servisných centier je tu pre vás a vaše Movano. A v prípade potreby opravy bude vaše Movano servisované pomocou Originálnych Dielov Opel pre garantovanie optimálneho výkonu.

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ