Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


MIESTO PRE TROCH VPREDU.

Vďaka lavicovému sedadlu pre spolujazdov1 sa dopredu zmestia až tri osoby. Ak potrebujete väčší nákladný priestor, môžete sedadlo vyklopiť alebo sklopiť úplne nadol. Prípadne ho zmeňte na stolík a Combo Cargo na mobilnú kanceláriu.

 

1Voliteľná výbava.

ANI KÚSOK MIESTA NEVYJDE NAZMAR.

Keď ste vo vozidle sami a spoločnosť vám robí len náklad, predné sedadlo spolujazdca môžete jednoducho sklopiť nadol na podlahu a získate ešte všestrannejšie využiteľný nákladný priestor.

ZABEZPEČTE SI NÁKLAD.

Priečky na oddelenie nákladu1 sa starajú o bezpečnosť vodiča a cestujúcich a zabezpečujú náklad, ktorý vďaka tomu neprenikne dopredu do kabíny – môžete si vybrať pevnú priečku alebo priečku s presklenou časťou a mrežou.

 

1Voliteľná výbava.

ÚZKE PRIESTORY HRAVO ZVLÁDNETE.

Prístup do zadnej časti modelu Combo zjednodušujú jedno- alebo dvojkrídlové posuvné dvere1, s ktorými sa nemusíte báť škrabancov počas parkovania v tesných priestoroch.

 

1 Dvojité posuvné dvere sú súčasťou voliteľnej výbavy.

VYBERTE SI ZADNÉ DVERE.

Vyberte si do zadnej časti modelu Combo výklopné dvere nákladného priestoru1 alebo asymetrické krídlové dvere s oknom, ktoré vám poskytnú lepší výhľad z vozidla. Oba varianty sú navrhnuté s ohľadom na vaše individuálne potreby.

 

1Voliteľná výbava.

ZVÄČŠITE SI SVOJE COMBO CARGO.

Combo Cargo sa dodáva v dvoch dĺžkach – klasická verzia má 4,4 m a verzia Combo Cargo XL s extra dlhým nákladným priestorom až 4,75 m. Vo verzii dvojkabína sa zasa odvezú piati cestujúci vrátane vodiča.