Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


BEZPROBLÉMOVÁ KONEKTIVITA.

Vyspelý multimediálny systém Multimedia Navi Pro1 je plne kompatibilný so systémami Apple CarPlay2 a Android Auto2 a umožňuje vám pripojiť dva smartfóny naraz prostredníctvom dotykovej obrazovky s uhlopriečkou 8"3.

 

 

Systémy Apple CarPlay™ a Android Auto™ zabezpečujú používateľom pohodlný prístup k užitočným aplikáciám a funkciám smartfónu počas jazdy:

 

  • používanie telefónu ako satelitnej navigácie prostredníctvom aplikácie Mapy,
  • prehrávanie vašich obľúbených zoznamov skladieb prostredníctvom služby Spotify,
  • odosielanie a prijímanie správ prostredníctvom aplikácií WhatsApp a Skype.K týmto funkciám máte jednoduchý prístup pomocou hlasového ovládania, vďaka čomu môžete mať ruky stále na volante a sledovať cestu pred sebou.1 Voliteľná výbava.
2 Kompatibilita a niektoré funkcie sa môžu líšiť v závislosti od typu zariadenia a verzie operačného systému. Apple CarPlay™ je ochranná známka spoločnosti Apple Inc., registrovaná v USA a ďalších krajinách. Android je ochranná známka spoločnosti Google Inc.
3 Štandardná

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

NAVIGÁCIA NA DOTYKOVEJ OBRAZOVKE.

Multimediálny systém Multimedia Navi Pro1 s pokročilým hlasovým ovládaním a kompletnou navigáciou vás dostane do cieľa cesty bez stresu. Stačí si zvoliť cieľ cesty a mapa satelitnej navigácie vám ukáže trasu.

 

1 Prečítajte si viac

 

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

NEPOTREBUJETE ŽIADNE KÁBLE.

Systém bezdrôtového nabíjania1 v modeli Combo Cargo vám umožňuje kedykoľvek si nabiť telefón, keď ste na cestách – a nepotrebujete na to žiadne káble.

 

1 Voliteľná výbava.