Skip To Content
Prvky a funkcie

Opel Combo-e Van

Nastal čas objaviť hlavné prvky a funkcie

Van

Miery
S pôsobivou maximálnou dĺžkou nákladového priestoru 3 440 mm1 je Van kompaktný zvonka, no seriózne priestranný vo vnútri. 
1 Rozmery sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie. Maximálna dĺžka nákladového priestoru modelu Combo-e so štandardným rázvorom je 3 090 mm, zatiaľ čo verzia Combo-e s dlhým rázvorom kolies, otvoreným otvorom v deliacej priečke a sklopeným(i) sedadlom/sedadlami spolujazdca dosahuje 3 440 mm.
Ložný priestor
Vďaka maximálnemu nákladovému priestoru až 3,8 m3(1) má Combo-e Van dostatok miesta na to, aby splnil všetky vaše potreby z hľadiska nákladu, takže aj pohodlne prepravovať aj nadrozmerné predmety. 
1 Nákladový priestor modelu Combo-e so štandardným rázvorom je 3,8 m3 a 4,4 m3 vo verzii s dlhým rázvorom s lavicovým sedadlom spolujazdca a otvorom v deliacej priečke na oddelenie nákladu.
Užitočné zaťaženie

Vďaka vysokému užitočnému zaťaženiu 800 kg model Combo-e Van nepreťaží žiadny náklad, preto je dokonalým partnerom v podnikaní. Ukazovateľ preťaženia1 zváži náklad vzadu a aktívne upozorní vodiča v prípade, že došlo k prekročeniu nosnosti.

 

1 Voliteľná výbava v ponuke len na vybraných trhoch.

 
Priečka s otvorom na dlhý náklad

Odnímateľný otvor1 v deliacej priečke na oddelenie nákladu za sedadlom spolujazdca vám umožní poľahky prepravovať aj veľmi dlhé predmety.

 

1 Voliteľné

 
Zadná strešná klapka

Potrebujete prepraviť mimoriadne dlhý náklad, napríklad rebrík? Praktický zadný strešný otvor1 sa otvorí až do uhla 40° a umožní bezpečné uloženie dlhých predmetov pri preprave.

 

1 Voliteľné

 
Vnútorné úložné priestory
Vďaka množstvu dômyselných úložných priestorov je v modeli Combo-e Van miesto na všetko vaše vybavenie. 

Všestrannosť

Lavicové sedadlo pre spolujazdcov

Vďaka lavicovému sedadlu pre spolujazdcov1 sa dopredu môžu posadiť až tri osoby. Dá sa úplne sklopiť, čím získate ďalší ložný priestor, alebo premeniť na stolík – a z vášho vozidla Combo-e Van je razom pojazdná kancelária.

 

1 Voliteľné

 
Sklápacie sedadlo pre spolujazdca
Keď jazdíte sami a spoločnosť vám robí len náklad, môžete si poľahky sklopiť sedadlo spolujazdca až na podlahu a vytvoriť ešte viac univerzálneho miesta pre náklad. 
Deliaca priečka v kabíne

Deliace priečky na oddelenie nákladu1 zaisťujú bezpečnosť vám, vašim cestujúcim i vášmu nákladu, pretože zabraňujú tomu, aby predmety zasahovali do prednej časti kabíny. Deliacu priečku si môžete vybrať ako pevnú stenu alebo s presklením a mriežkou.

 

1 Voliteľné

 
Dvere

Jednoduché alebo dvojité posuvné dvere1 uľahčujú prístup do zadnej časti modelu Combo-e a odstraňujú nebezpečenstvo jeho poškriabania pri parkovaní v stiesnených priestoroch.

 

1 Voliteľné.

 
Výklopné otvory

Nakonfigurujte si zadnú časť modelu Combo-e pomocou zadných dverí1 alebo asymetrických dverí s klasickým otváraním s okienkom na zlepšenie výhľadu. Každé sú navrhnuté tak, aby dokonale spĺňali vaše individuálne potreby.

 

1 Voliteľné

 
Varianty
Model Combo-e Van sa dodáva v dvoch dĺžkach – 4,4 m pre bežnú verziu alebo 4,75 m pre verziu Combo-e Van s dlhým rázvorom s dodatočným nákladným priestorom. Vyberte si dvojkabínu a môžete prepravovať päť osôb vrátane vodiča. 

Dizajn

Exteriér
Pravý Opel s odolným a funkčným dizajnom, ktorý vyjadruje nemeckú kvalitu. Combo-e Van je dokonalým reprezentantom vašej firmy. 
Interiér
Vyvýšená poloha za volantom, nespočetné množstvo úložných možností, intuitívne ovládacie prvky a seriózna všestrannosť – inteligentná kabína modelu Combo-e  je ozajstný multifunkčný partner, ktorý poskytuje pohodlie ako v osobnom automobile. 
Svetlá na denné svietenie LED

Svetlá na denné svietenie LED1 zvyšujú účinnosť, aby ste boli za denného svetla na cestách v bezpečí – vy aj ostatní vodiči.

 

1 Voliteľné

 

Bezpečnosť a inovácie

Automatické núdzové brzdenie
Automatické núdzové brzdenie1 s detekciou chodcov vás upozorní na potenciálnu zrážku s chodcom alebo iným vozidlom2. Ak nepodniknete žiadne kroky, vozidlo automaticky zabrzdí. 

Voliteľné.

2 Pracuje automaticky pri rýchlosti vyššej ako 5 km/h a nižšej ako 85 km/h. Pri rýchlosti od 0 do 30 km/h je metrika spomalenia na zníženie nárazovej rýchlosti 0,9 g. Pri rýchlosti od 30 do 85 km/h systém spomalí najviac o 22 km/h. Po dosiahnutí tejto prahovej hodnoty musí vodič pribrzdiť, aby ešte viac znížil rýchlosť. Rozsah prevádzkovej rýchlosti systému automatického núdzového brzdenia s detekciou chodcov (AEBPD) závisí od zistenej prekážky (pohyblivý cieľ: od 5 do 85 km/h, pevný cieľ: od 5 do 80 km/h, chodec: od 5 do 60 km/h). Asistenčné systémy Opel sú určené na podporu vodiča v rámci obmedzení, ktoré sú vlastné danému systému. Za riadenie vozidla je stále zodpovedný vodič.

Asistent udržiavania vozidla v jazdnom pruhu

Asistent udržiavania vozidla v jazdnom pruhu1 upozorní vodiča pomocou upozornenia na nežiaduce vybočenie z jazdného pruhu a jemne upraví kurz, ak sa vaše Combo-e začne nečakane vychyľovať z jazdného pruhu, aby vás udržal v požadovanom smere jazdy.

 

1 Voliteľné.

 
Systém rozpoznávania dopravných značiek s rýchlostným obmedzením

Systém rozpoznávania dopravných značiek s rýchlostným obmedzením1 číta dopravné značky, rozpoznáva zmeny v rýchlostných obmedzeniach a podľa toho upozorní vodiča.

 

1 Voliteľné.

 
Bezpečnosť a airbagy

Airbag vodiča je súčasťou štandardnej výbavy všetkých modelov. Model dvojkabíny má navyše airbag pre spolujazdca a dva bočné airbagy.

Možnosť šiestich airbagov vrátane hlavových na zabezpečenie maximálnej ochrany je v ponuke v rámci voliteľnej výbavy na všetkých modeloch.1

 

1 Voliteľné.

 
Systém monitorovania mŕtveho uhla vonkajších spätných zrkadiel

Systém sledovania mŕtveho uhla1 automaticky monitoruje a upozorňuje na približujúce sa vozidlá v rovnobežných jazdných pruhoch a v mŕtvych uhloch vodiča. Poskytuje mu tak väčšiu istotu pri zmene jazdných pruhov a celkovo uľahčuje život na cestách.

 

1 Voliteľné.

 
Asistent jazdy z kopca

Asistent jazdy z kopca1 je funkcia systému Intelli-Grip, ktorá pomáha vodičom bezpečne, kontrolovane a opatrne navigovať vozidlo aj na tom najstrmšom svahu pomocou automatického zmierňovania rýchlosti a profilu brzdenia.

 

1 Voliteľné

 
Bočné zaistenie

Systém bočného zaistenia1 pomocou 12 senzorov upozorňuje na prekážky, ktoré nemusia byť viditeľné pri prejazde zákrutou v nízkej rýchlosti, pomocou vizuálnej a zvukovej výstrahy na obrazovke informačno-zábavného systému.

 

1 Voliteľné.

 
Funkcia priestorového videnia vzadu

Funkcia priestorového videnia vzadu1 využíva dve kamery a zobrazuje okolie dodávky a päťpalcovej digitálnej obrazovke, vďaka čím čomu zaisťuje vodičovi výhľad do všetkých strán, a uľahčuje tak vjazd a výjazd zo stiesnených parkovacích priestorov. 

 

1 Voliteľné

 
Zadná kamera

Zadná kamera1 zobrazuje na osempalcovej dotykovej obrazovke virtuálne navádzacie čiary, a uľahčuje tak cúvanie.

 

1 Voliteľné.

 
Projekčný displej

Vďaka projekčnému displeju1 sa na krycom skle za volantom zobrazujú najdôležitejšie informácie, ako je rýchlosť, navigačné pokyny či sledovanie únavy vodiča, aby ste nemuseli spustiť oči z cesty pred sebou.

 

1 Voliteľné.

 
Systém udržiavania stability prívesu
Systém udržiavania stability prívesu je inteligentný systém, ktorý sleduje stabilitu ťahaného prívesu a automaticky upravuje rýchlosť vozidla pomocou krútiaceho momentu motora a brzdenia všetkými kolesami s cieľom potlačiť nadmerné a potenciálne nebezpečné vibrácie. 
Ukazovateľ preťaženia

Na ďalšie zachovanie bezpečnosti pri preprave ťažkých nákladov je k dispozícii praktický ukazovateľ preťaženia kapacity1 v nákladnom priestore, ktorý spustí výstražné upozornenie vždy, keď sa blíži prekročenie limitu vozidla alebo k nemu práve došlo.

 

1 Voliteľná výbava len na vybraných trhoch.

 

Konektivita

Navigácia

Multimediálny systém Navi Pro1 s pokročilou funkciou ovládania hlasom a úplnou navigáciou vás bez stresu dopraví tam, kam máte namierené. Stačí zvoliť cieľ cesty a ostatné nechať na mapu satelitnej navigácie, ktorá zakreslí vašu trasu.

 

1 Voliteľné

 
Bezdrôtové nabíjanie

Systém bezdrôtového nabíjania1 v modeli Combo-e Van vám umožní nabíjať telefón kedykoľvek počas jazdy – bez káblov.

 

1 Voliteľné.

 
Služby Opelconnect1
S inteligentnou paletou služieb, ktoré prinášajú nový stupeň bezpečnosti a podpory, zostanete pripojení aj na cestách. 
  • Pokojná myseľ: tiesňové volanie, volanie v prípade poruchy, stav vozidla a informácie o vozidle. 
  • Pohodlie: diaľkové funkcie pre zámky dverí, klaksón a svetlá2.
  • Inteligentná jazda: Vychutnajte si uvoľnenú jazdu vďaka živej navigácii Live Navigation a funkcii správy cesty a jazdy. 
 

1 Dostupnosť služieb OpelConnect sa líši v závislosti od jednotlivých krajín a vozidiel. Služby môžu vyžadovať predplatné/poplatok a závisia od pokrytia a dostupnosti mobilnej siete.

2 Zavedenie naplánované na koniec roka 2020.

Efektívnosť jazdy

Protipreklzový systém Intelli-Grip

Inteligentný systém Intelli-Grip1 sa prispôsobuje podmienkam s nízkou priľnavosťou, ako je jazda v blate, piesku či na snehu, a je v ponuke s piatimi samostatnými režimami jazdy.

 

1 Voliteľné.

 

Zaujímavosti

Príslušenstvo Opel+

Splní vaše individuálne potreby

Prejavte sa prostredníctvom originálneho príslušenstva Opel+ a využite svoj Combo Van na maximum. Navrhnuté a testované pre váš Opel.

Obrázok sa môže líšiť od výrobku v predaji.

Čo bude nasledovať?