Skip To Content
Doplnky

Je čas objaviť najdôležitejšie doplnky

Preprava nákladu

Rozmery

Model Van s pôsobivou maximálnou dĺžkou batožinového priestoru až 3090 mmje kompaktný navonok, ale mimoriadne priestranný vo vnútri.

 

 

1Rozmery sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie.

2Maximálna dĺžka nákladného priestoru 3090 mm v štandardnej verzii Combo, 3440 mm vo verzii Combo XL s dlhým rázvorom s otvorom v deliacej priečke a sklopeným sedadlom spolujazdca.

Nákladný priestor
Model Combo s maximálnym objemom nákladného priestoru až 3,8 m3(1) ponúka dostatok miesta pre všetky vaše prepravné požiadavky, pričom dokáže pohodlne odviezť aj veľmi objemný náklad. 

1 Nákladný priestor až 3,8 m3 v štandardnej verzii Combo, 4,4 m3 vo verzii Combo XL s dlhým rázvorom vrátane lavicového sedadla pre spolujazdcov a otvoru v deliacej priečke.

 

Užitočné zaťaženie

Vďaka vysokej hodnote užitočného zaťaženia 1000 kg1,2 nebude pre model Combo žiaden náklad príliš ťažký. Je to skrátka dokonalý partner pre podnikanie.

 

1 Voliteľná výbava.

2 Maximálne užitočné zaťaženie 1000 kg vo verzii Combo a 950 kg vo verzii Combo XL.

 
Otvárací panel na prevážanie dlhých predmetov

Po odstránení vyberateľného panela1 v deliacej priečke za sedadlom predného spolujazdca môžete do vozidle jednoducho uložiť mimoriadne dlhé predmety.

 

1 Voliteľná výbava.

 
Zadný otvárací panel strechy

Potrebujete previezť extrémne dlhý náklad, ako napríklad rebrík? Šikovný zadný panel strechy1 môžete otvoriť do uhla 40 stupňov a dlhšie predmety počas prevozu bezpečne uložiť do vozidla.

 

1 Voliteľná výbava.

 
Úložné riešenia v interiéri
S množstvom šikovných odkladacích priestorov má Combo Van priestor pre všetko vaše náradie.
 

Všestrannosť

Lavicové sedadlo pre spolujazdcov

Vďaka lavicovému sedadlu pre spolujazdov1 sa dopredu zmestia až tri osoby. Ak potrebujete väčší nákladný priestor, môžete sedadlo vyklopiť alebo sklopiť úplne nadol. Prípadne ho zmeňte na stolík a Combo Van na mobilnú kanceláriu.

 

1 Voliteľná výbava.

 
Sklopné sedadlo spolujazdca
Keď ste vo vozidle sami a spoločnosť vám robí len náklad, predné sedadlo spolujazdca môžete jednoducho sklopiť nadol na podlahu a získate ešte všestrannejšie využiteľný nákladný priestor. 
Priečka na oddelenie kabíny

Priečky na oddelenie nákladu1 sa starajú o bezpečnosť vodiča a cestujúcich a zabezpečujú náklad, ktorý vďaka tomu neprenikne dopredu do kabíny – môžete si vybrať pevnú priečku alebo priečku s presklenou časťou a mrežou.

 

1 Voliteľná výbava.

 
Dvere

Prístup do zadnej časti modelu Combo zjednodušujú jedno- alebo dvojkrídlové posuvné dvere1, s ktorými sa nemusíte báť škrabancov počas parkovania v tesných priestoroch.

 

1 Dvojité posuvné dvere sú súčasťou voliteľnej výbavy.

 
Nakladacie otvory

Vyberte si do zadnej časti modelu Combo výklopné dvere nákladného priestoru1 alebo asymetrické krídlové dvere s oknom, ktoré vám poskytnú lepší výhľad z vozidla. Oba varianty sú navrhnuté s ohľadom na vaše individuálne potreby.

 

1 Voliteľná výbava.

 
Varianty
Combo Van sa dodáva v dvoch dĺžkach – klasická verzia má 4,4 m a verzia Combo Van XL s extra dlhým nákladným priestorom až 4,75 m. Vo verzii dvojkabína sa zasa odvezú piati cestujúci vrátane vodiča. 

Dizajn

Exteriér
Model Combo Van s dizajnom typickým pre vozidlá značky Opel bude dokonale reprezentovať váš biznis. 
Interiér
Inteligentná kabína modelu Combo poľahky zvládne viacero úloh naraz. Ponúka totiž zvýšenú polohu za volantom, množstvo úložných riešení, intuitívne ovládacie prvky a mimoriadnu úroveň všestrannosti
Svetlá LED na denné svietenie

Svetlá LED na denné svietenie1 sa účinným a úsporným spôsobom starajú o vašu bezpečnosť  – a bezpečnosť ostatných vodičov – počas jazdy cez deň.

 

1 Voliteľná výbava.

 

Hospodárnosť

Motory
Nakonfigurujte si svoj model Combo Van výberom zo širokého spektra výkonných a hospodárnych zážihových a vznetových motorov, ktoré ponúkajú skvelú úroveň jazdnej dynamiky. 
Prevodovka
Vyberte si pre svoje Combo Van päť- alebo šesťstupňovú manuálnu prevodovku s hladkým radením alebo sofistikovanú osemstupňovú automatickú prevodovku1 – rozhodnutie je len na vás. 

Inovácie

Parkovacia kamera

180° širokouhlá panoramatická parkovacia kamera1 premieta okolie vozidla na dotykovej obrazovke s uhlopriečkou 8". Virtuálne navádzacie čiary na displeji uľahčujú cúvanie.

 

1 Voliteľná výbava.

 
Vyhrievané prvky

Model Combo sa stará o váš komfort bez ohľadu na ročné obdobie. Keď udrú mrazy, udržia vás v teple vyhrievané sedadlá1 a vyhrievaný kožený volant1.

 

1 Voliteľná výbava.

 
Projekčný displej

Projekčný displej1 premieta na sklenú plochu za volantom dôležité informácie, ako napríklad rýchlosť, navigačné pokyny a výstrahy systému sledovania pozornosti vodiča, vďaka čomu môžete neustále sledovať dianie na vozovke.

 

1 Voliteľná výbava.

 
Systém kontroly trakcie Intelli-Grip

Inteligentný systém kontroly trakcie Intelli-Grip1 zvláda jazdné situácie s nízkym záberom kolies, napríklad počas jazdy po blate, piesku alebo snehu, a ponúka na výber päť rôznych jazdných režimov

 

1 Voliteľná výbava.

 

Bezpečnosť

Automatické núdzové brzdenie
Systém automatického núdzového brzdenia1 s detekciou chodcov vás upozorní na hroziacu zrážku s chodcom alebo iným vozidlom2. Ak nezareagujete, vozidlo automaticky zabrzdí. 

1 Štandardná výbava vo verzii Dynamic, voliteľná výbava vo verziách Selection a Enjoy.

2 Funguje automaticky pri rýchlostiach vyšších ako 5 km/h a nižších ako 85 km/h. Od 0 do 30 km/h je miera spomalenia na zníženie nárazovej rýchlosti 0,9 g. Od 30 do 85 km/h dokáže systém spomaliť najviac o 22 km/h. Po prekročení tejto hranice musí vodič začať brzdiť, ak chce ešte viac spomaliť. Rozsah prevádzkovej rýchlosti systému AEBPD závisí od zaznamenanej prekážky (pohyblivý cieľ: od 5 do 85 km/h; nehybný cieľ: od 5 do 80 km/h; chodec: od 5 do 60 km/h). Asistenčné systémy Opel majú pomáhať vodičovi v rámci možností a obmedzení samotného systému. Za riadenie  vozidla je stále zodpovedný vodič.

Bezpečnosť a airbagy
Štyri airbagy – vrátane airbagu pre vodiča, spolujazdca, ako aj bočných airbagov – ponúkajú vám i vašim cestujúcim vysokú úroveň bezpečnosti na cestách. 
Asistent udržiavania vozidla v jazdnom pruhu

Asistent udržiavania vozidla v jazdnom pruhu1 upozorní vodiča prostredníctvom upozornenia na vybočenie z jazdného pruhu a jemne upraví smer jazdy vozidla, ak sa vaše Combo začne nečakane vychyľovať z jazdného pruhu, takže vám pomáha udržiavať správny smer.

 

1 Štandardná výbava vo verzii Dynamic, voliteľná výbava vo verziách Selection a Enjoy.

 
Rozpoznávanie rýchlostných limitov

Systém rozpoznávania dopravných značiek s rýchlostným obmedzením číta dopravné značky, aby zaznamenal zmeny povolenej rýchlosti na trase, a navrhuje vodičovi, aby v súlade s tým upravil rýchlosť.

 

 

 
Automatický tempomat

Automatický tempomat1 udržiava vašu požadovanú rýchlosť v rozmedzí od 30 do 160 km/h a podľa potreby brzdí alebo zrýchľuje, aby sa zachoval pevný odstup od vozidla pred vami, čím vám zaisťuje bezpečnú a pohodlnú jazdu.

 

1 Voliteľná výbava.

 
Upozornenie na ospalosť vodiča
Systém upozornenia na ospalosť vodiča1 analyzuje schému jazdy a na jej základe zisťuje, či vodič nevykazuje známky únavy. Ak systém zachytí signály únavy, spustí niekoľko výstražných upozornení, ktorými vodiča upozorní, aby podnikol potrebné kroky. 
1 Po dvoch hodinách jazdy rýchlosťou nad 65 km/h vodiča upozorní výstražné zvukové znamenie. Súčasne systém vypočíta mieru poklesu koncentrácie na základe schémy správania vodiča počas jazdy, ako je napríklad schopnosť vodiča udržať vozidlo v jazdnom pruhu. V prípade zistenia nebezpečného jazdného správania systém spustí sériu čoraz hlasnejších zvukových výstrah, aby vodiča upozornil a primäl ho k rýchlemu konaniu. Miera poklesu koncentrácie sa po desiatich minútach bezpečnej jazdy zníži. Výpočet sa zastaví, keď rýchlosť vozidla klesne pod 65 km/h.
Ochrana bokov karosérie

Systém ochrany bokov karosérie1 za pomoci 12 senzorov upozorňuje na prekážky, ktoré počas odbočovania v nízkej rýchlosti nemusí byť vidno na obrazovke informačno-zábavného systému a nemusí na ne upozorniť ani príslušný zvukový signál.

 

1 Voliteľná výbava.

 

Konektivita

Informačno-zábavné systémy
Vyspelý multimediálny systém Multimedia Navi Pro1 je plne kompatibilný so systémami Apple CarPlay2 a Android Auto2 a umožňuje vám pripojiť dva smartfóny naraz prostredníctvom dotykovej obrazovky s uhlopriečkou 8"3

Systémy Apple CarPlaya Android Autozabezpečujú používateľom pohodlný prístup k užitočným aplikáciám a funkciám smartfónu počas jazdy:

 

  • používanie telefónu ako satelitnej navigácie prostredníctvom aplikácie Mapy,
  • prehrávanie vašich obľúbených zoznamov skladieb prostredníctvom služby Spotify,
  • odosielanie a prijímanie správ prostredníctvom aplikácií WhatsApp a Skype.

 

K týmto funkciám máte jednoduchý prístup pomocou hlasového ovládania, vďaka čomu môžete mať ruky stále na volante a sledovať cestu pred sebou.

 

Voliteľná výbava.

Kompatibilita a niektoré funkcie sa môžu líšiť v závislosti od typu zariadenia a verzie operačného systému. Apple CarPlay je ochranná známka spoločnosti Apple Inc., registrovaná v USA a ďalších krajinách. Android je ochranná známka spoločnosti Google Inc.

3Štandardná výbava vo verzii Dynamic, voliteľná výbava vo verziách Selection a Enjoy.

Navigácia

Multimediálny systém Multimedia Navi Pro1 s pokročilým hlasovým ovládaním a kompletnou navigáciou vás dostane do cieľa cesty bez stresu. Stačí si zvoliť cieľ cesty a mapa satelitnej navigácie vám ukáže trasu.

 

1 Voliteľná výbava.

 
Bezdrôtové nabíjanie

Systém bezdrôtového nabíjania1 v modeli Combo Van vám umožňuje kedykoľvek si nabiť telefón, keď ste na cestách – a nepotrebujete na to žiadne káble.

 

1 Voliteľná výbava.

 
Služby Opel Connect1

Rad inteligentných služieb ponúka novú úroveň bezpečnosti a podpory a stará sa o vaše pripojenie na cestách. 

 

 
  • Vnútorný pokoj: Tiesňové volanie, volanie v prípade poruchy a zobrazovanie stavu vozidla a informácií o vozidle. 
  • Pohodlie: Diaľkové ovládanie zámkov dverí, klaksónu a svetiel.
  • Inteligentná jazda: Užívajte si uvoľnenú jazdu s online navigáciou a funkciou riadenia cesty a jazdy. 

 

 

1 Dostupnosť služieb Opel Connect sa v jednotlivých krajinách a vozidlách líši. Služby môžu vyžadovať predplatné/poplatok a závisia od pokrytia a dostupnosti mobilných sietí.

 

Zábavné fakty

Opel+ doplnky

Spĺňa vaše individuálne potreby

Vyjadrite seba pomocou originálnych Opel+ doplnkov a získajte ešte viac z vášho Comba Van.

Obrázky môžu byť rozdielne od reálneho produktu v predaji.

Čo bude ďalej?