Prehľad systému OnStar

STE V BEZPEČÍ

 • Automatická odpoveď na haváriu
 • Nepretržitá služba tiesňového volania
 • Pomoc pri odcudzení vozidla
 • Asistenčná havarijná služba

STE PRIPOJENÍ

 • Aplikácia pre mobilný telefón

JE O VÁS POSTARANÉ

 • Rezervácia hotela
 • Vyhľadanie parkovania
 • Diagnostika vozidla
 • Stiahnutie cieľa cesty

OCHRANA SÚKROMIA

HODNOTENIE ZÁKAZNÍKOV

AKO ZÍSKAŤ SYSTÉM ONSTAR?

HODNOTENIE ZÁKAZNÍKOV:

Služby OnStar.

NALIEHAVÉ SITUÁCIE.

OKAMŽITÁ POMOC.

Jazda s dobrým pocitom: systém OnStar je s vami aj v prípade, ak sa vám stane nehoda. Aj keď už nedokážete zavolať pomoc.

 

Okamžitá pomoc pri nehode: Systém OnStar vám môže zachrániť život

 

 • Pomoc pri nehode: Len čo sa roztvorí váš airbag, aktivuje sa funkcia Automatická odpoveď na haváriu. Všetky dôležité údaje o vozidle sa ihneď odošlú do centra systému OnStar: poloha, smer jazdy, ba dokonca aj závažnosť nehody.1

 • Hovoríme s vami: Špeciálne vyškolení poradcovia OnStar s vami budú hovoriť prostredníctvom vášho hands-free hlasitého telefónu – aj v prípade, že ste v zahraničí, hovor bude vo vašom zvolenom jazyku.2

 • Každá sekunda sa počíta: Len čo budeme mať k dispozícii všetky informácie a bude jasné, že potrebujete pomoc, poradca OnStar okamžite upovedomí záchrannú službu.1

 


1 Služby OnStar vyžadujú aktiváciu a závisia od pokrytia a dostupnosti mobilných sietí a lokalizačného systému GPS. Po vypršaní skúšobného obdobia platia príslušné poplatky. Balíky predplatného na systém OnStar sa môžu líšiť od služieb, ktoré boli súčasťou bezplatného skúšobného balíka. Platia príslušné zmluvné podmienky.

2
Aby sme odpovedali na váš hovor čo najrýchlejšie, môžete byť vo výnimočných prípadoch spojení najprv s poradcom hovoriacim po anglicky.

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

SLUŽBA TIESŇOVÉHO VOLANIA 24 HODÍN DENNE.

Závraty, mdloby, búšenie srdca: ak vy, niekto z vašich cestujúcich alebo okoloidúci potrebuje lekársku pomoc, sme tu pre vás.

Služba tiesňového volania 24 hodín denne

 

 

Potrebujete vy, váš spolucestujúci alebo okoloidúci okamžitú lekársku pomoc? Stlačí stlačiť tlačidlo SOS a poradca OnStar vám pomôže.


 
Váš poradca OnStar použije lokalizačný systém GPS, aby vedel poskytnúť vašu presnú polohu záchrannej lekárskej službe, ktorá vyrazí na miesto čo najrýchlejšie.11 Služby OnStar vyžadujú aktiváciu a závisia od pokrytia a dostupnosti mobilných sietí a lokalizačného systému GPS. Po vypršaní skúšobného obdobia platia príslušné poplatky. Balíky predplatného na systém OnStar sa môžu líšiť od služieb, ktoré boli súčasťou bezplatného skúšobného balíka. Niektoré funkcie nemusia byť k dispozícii pre určité modely alebo stupne výbavy. Platia príslušné zmluvné podmienky.

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

POMOC PRI ODCUDZENÍ VOZIDLA. POMÔŽEME VÁM ZÍSKAŤ HO SPÄŤ.

Ukradli vám vozidlo? Pomôžeme polícii nájsť ho. Buďte zlodejom v pätách so systémom OnStar!

 

Pomoc pri odcudzení vozidla. Pomôžeme vám získať ho späť.

 

Ak vaše vozidlo už nie je tam, kde ste ho nechali – pravdepodobne ho niekto ukradol. Systém OnStar1 dokáže pomôcť polícii nájť ho.Stačí, ak nahlásite krádež polícii. Váš poradca OnStar následne dokáže polícii pomôcť pri hľadaní vášho vozidla.

 • Systém OnStar určí polohu vášho vozidla Opel pomoocu lokalizačného systému GPS a sleduje jeho trasu. Tak polícia vie, kde sa vaše vozidlo nachádza.

 • Váš poradca OnStar môže vo vašom vozidle natrvalo vypnúť funkciu zapaľovania, len čo sa vypne motor. To znamená, že zlodej s ním už nemôže pokračovať v ceste.

 

1 Služby OnStar vyžadujú aktiváciu a závisia od pokrytia a dostupnosti mobilných sietí a lokalizačného systému GPS. Po vypršaní skúšobného obdobia platia príslušné poplatky. Balíky predplatného na systém OnStar sa môžu líšiť od služieb, ktoré boli súčasťou bezplatného skúšobného balíka. Niektoré funkcie nemusia byť k dispozícii pre určité modely alebo stupne výbavy. Platia príslušné zmluvné podmienky.

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

PORUCHA? ONSTAR!

Pokazilo sa vám v noci na ceste vozidlo – a batéria vo vašom mobilnom telefóne je vybitá? Stačí stlačiť servisné tlačidlo OnStar a spojíte sa s asistenčnou havarijnou službou spoločnosti Opel.

Pokazilo sa vám vozidlo na neznámom mieste? Máte slabý príjem signálu mobilného telefónu? Alebo sa vám na telefóne vybila batéria? Stlačte servisné tlačidlo OnStar a spojte sa s poradcom.1 Poradca zaznamená váš problém a pomôže vám zohnať pomoc. Systém OnStar sa spojí s [INSERT LOCAL PROVIDER, e.g., the AA, ADAC] a ten vyšle na miesto, kde sa nachádzate, profesionálny havarijný tím.21 Služby OnStar vyžadujú aktiváciu a závisia od pokrytia a dostupnosti mobilných sietí a lokalizačného systému GPS. Po vypršaní skúšobného obdobia platia príslušné poplatky. Balíky predplatného na systém OnStar sa môžu líšiť od služieb, ktoré boli súčasťou bezplatného skúšobného balíka. Niektoré funkcie nemusia byť k dispozícii pre určité modely alebo stupne výbavy. Platia príslušné zmluvné podmienky.

2
Systém OnStar vyšle na miesto, kde sa nachádzate, profesionálny havarijný tím. Ak má vaše vozidlo platné krytie Asistenčnej havarijnej služby pre nové vozidlá Opel, systém OnStar vás spojí s asistenčnou havarijnou službou spoločnosti Opel, ktorá bezplatne pošle pomoc, ktorá podlieha zmluvým podmienkam o havarijnej službe spoločnosti Opel. Ak máte aktívny účet OnStar bez prerušenia, spoločnosť Opel vám ponúkne predĺženie asistenčnej havarijnej služby až na XX rokov od prvej registrácie vozidla bez poplatku. Ak je vaše vozidlo mimo krytia Asistenčnej havarijnej služby pre nové vozidlá Opel, poskytovateľ havarijnej záchrannej služby vám môže za poskytnuté služby účtovať poplatok.

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

PRIPOJENIE.

VŠETKO POD KONTROLOU - APLIKÁCIA PRE MOBILNÝ TELEFÓN.

Ako ďaleko môžem ísť, než budem musieť doplniť palivo? Je tlak v pneumatikách v poriadku? Kde som zaparkoval? To všetko môžete zistiť pomocou svojho smartfónu skôr, než vôbec vyjdete z dverí.

 

Všetko pod kontrolou - Aplikácia pre mobilný telefón

 

So špičkovou aplikáciou myOpel pre systém OnStar dosahuje jednoduchosť obsluhy nové rozmery. A je aj zábavná.1

 

 • Vyhľadajte si dôležité informácie o vozidle, ako je tlak v pneumatikách, životnosť oleja či hladina paliva, vo svojom mobilnom telefóne  – kedy len chcete.

 • Zabudli ste zamknúť vozidlo? Žiadny problém! Dvere na vašom vozidle môžete zamknúť alebo odomknúť aj prostredníctvom svojho smartfónu.2

 • Zabudli ste, kde ste zaparkovali? Stačí vyhľadať polohu vozidla online.

 • Rozsvieťte svetlá alebo zatrúbte klaksónom: sami uvidíte a budete počuť, kde ste zaparkovali.

 • Svoj cieľ cesty si môžete pohodlne nájsť vo svojom smartfóne a odoslať jeho adresu do zabudovaného navigačného systému od spoločnosti Opel.3
   


Ak chcete získať všetky mobilné služby OnStar, stačí si stiahnuť a nainsštalovať aplikáciu myOpel z obchodu Google Play Store pre mobilné zariadenia s operačným systémom Android alebo z obchodu App Store pre zariadenia Apple s operačným systémom iOS.

 

Ak nemáte poruke svoj smartfón s mobilnou aplikáciou myOpel ore systém OnStar, stačí jediný telefonát službe OnStar. Poradca OnStar skontroluje váš bezpečnostný PIN kód, na zákalde čoho bude vedieť určiť polohu vášho vozidla a dokáže na ňom diaľkovo zamknúť alebo odomknúť dvere. Funguje to aj vtedy, keď ste sa omylom vymkli z vlastného vozidla.1 Funkcie aplikácie myOpel vyžadujú aktívne konto OnStar a podliehajú pokrytiu a dostupnosti mobilných sietí. Platia príslušné podmienky. Niektoré funkcie nemusia byť k dispozícii pre určité modely, úrovne výbavy alebo balíky OnStar. Kliknutím sem získate bližšie informácie. Platia príslušné podmienky.
2 Funkcia Diaľkového zamknutia/odomknutia dverí nie je v ponuke pre model Meriva. Kliknutím sem získate bližšie informácie.
3 Podmienkou pre funkciu Stiahnuť cieľ cesty je zabudovaná navigačná jednotka od spoločnosti Opel a mapové údaje.

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

OSOBNÝ ASISTENT.

REZERVÁCIA HOTELA BEZ POUŽITIA RÚK.

Zmena plánov? Ste príliš unavení na to, aby ste pokračovali v jazde? Dovoľte našim poradcom, aby sa postarali o rezerváciu vášho hotela1 po ceste. Stačí stlačiť modré servisné tlačidlo.

Kto by nechcel osobného asistenta? So systémom OnStar to nie je problém! Kedykoľvek potrebujete nájsť v novom meste hotelovú izbu, naši poradcovia vám radi pomôžu1:

 

 • Naši poradcovia môžu pre vás vyhľadať, porovnať a rezervovať izbu v hoteli (prostredníctvom portálu booking.com).
 • Jediné, čo musíte urobiť: slovne potvrdiť preferovanú izbu a poskytnúť údaje o svojej kreditnej karte.
 • Poradcovia OnStar môžu dokonca stiahnuť adresu hotela do vašej zabudovanej satelitnej navigácie.
 • Potrebujete zmeniť rezerváciu? Žiadny problém! Stačí, ak poskytnete poradcovi číslo cesty a svoju emailovú adresu, a o ostatné sa už postará poradca.

 

1Poradca OnStar vám môže rezervovať izbu v hoteli prostredníctvom portálu booking.com. Ak použijete túto službu, podmienky vašej hotelovej rezervácie a podrobnosti, ktoré poskytnete poradcovi OnStar, budú odoslané priamo na portál booking.com. Tieto informácie budú podliehať používateľským podmienkam portálu booking.com a Vyhláseniu o ochrane osobných údajov, ktoré nájdete tu [VLOŽTE ODKAZ], ako aj platným zmluvným podmienkam vášho hotela. Z portálu booking.com dostanete email s potvrdením vašej rezervácie. Ak si neželáte, aby portál

 

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

VŽDY NÁJDETE MIESTO NA PARKOVANIE.

Už nemusíte blúdiť po meste, aby ste našli voľné parkovacie miesto! Jediným stlačením tlačidla vám parkovací priestor nájdu naši poradcovia.1

Naši poradcovia OnStar vám radi nájdu parkovacie miesto a budú vás informovať o jeho aktuálnej dostupnosti, prevádzkových hodinách a cenách za parkovanie (prostredníctvom aplikácie Parkopedia).1 Ak si želáte, môžu tiež stiahnuť adresu parkovacej garáže do vašej satelitnej navigácie.1
Prostredníctvom aplikácie Parkopedia.com - K dispozícii len pre parkoviská uvedené v aplikácii Parkopedia.com - Dostupnosť sa týka len okamihu kontaktu so systémom OnStar.

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

ŽIADNE NEPRÍJEMNÉ PREKVAPENIA – DIAGNOSTIKA VOZIDLA.

 

Vy nie ste v motore vášho vozidla – ale systém OnStar je!
Ak sa v kabíne rozsvieti výstražné svetlo alebo niečo sa vám nezdá byť v poriadku, spýtajte sa systému OnStar.

Žiadne nepríjemné prekvapenia - Diagnostika vozidla

 

So systematickou Diagnostikou vozidla vždy poznáte stav svojho vozidla, takže v prípade pochybností viete včas reagovať.1

 

 • S diagnostickými upozorneniami v reálnom čase môžete byť okamžite informovaní o stave vášho vozidla. Ak systém OnStar zaznamená, že niečo nie je v poriadku, napríklad že niektorá pneumatika je spľasnutá, automaticky vás na to upozorní – či ste vo vozidle alebo nie. Systém OnStar vám taktiež každý mesiac pošle email. Obsahuje nevyhnutné aktuálne pracovné údaje o vašom vozidle – od životnosti oleja až po tlak v pneumatikách – takže máte okamžitý prístup k dôležitým informáciám.

 • Rozsvietila sa v kabíne výstražná kontrolka? Stačí stlačiť servisné tlačidlo a môžete hovoriť s poradcom OnStar. Za pomoci služby Diagnostika na požiadanie dokáže poradca OnStar určiť, či došlo k poškodeniu, aké je vážne, a či s tým máte ísť do servisu.

 • Naozaj musíte ísť do servisu? Systém OnStar vám jednoznačne povie, či je to naozaj nevyhnutné: vás poradca OnStar vám pošle adresu ďalšieho servisného partnera spoločnosti Opel priamo do vašej zabudovanej satelitnej navigácie od spoločnosti Opel.2

 

1 Služby OnStar vyžadujú aktiváciu a podliehajú pokrytiu a dostupnosti mobilných sietí a lokalizačného systému GPS. Po vypršaní skúšobného obdobia platia príslušné poplatky. Balíky predplatného na služby OnStar sa môžu líšiť od služieb, ktoré obsahovala bezplatná skúšobná verzia. Niektoré funkcie nemusia byť dostupné pre určité modely alebo stupne výbavy. Platia príslušné podmienky.

2
Podmienkou pre funkciu Stiahnuť cieľ cesty je zabudovaná navigačná jednotka od spoločnosti Opel a mapové údaje.

 

 

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

ROVNO K VECI - STIAHNUTIE CIEĽA CESTY.

Hľadáte konkrétnu reštauráciu alebo najbližšiu čerpaciu stanicu? Žiadny problém: s funkciou Stiahnutie cieľa cesty1 ste vždy o krok vpred.

Rovno k veci - Stiahnutie cieľa cesty

 

 • Kam chcete ísť? Stlačte servisné tlačidlo a povedzte nám to. Váš poradca OnStar vyhľadá adresu požadovaného cieľa vašej cesty a odošle ju do vášho zabudovaného navigačného systému od spoločnosti Opel. Vy sa len pohodlne oprite a začnite jazdiť.

 • Ušetrite si čas aj nervy: Funkcia Stiahnuť cieľ cesty v systéme OnStar vám uľahčí zmenu cieľa cesty počas jazdy.

 


1 Podmienkou pre funkciu Stiahnuť cieľ cesty je zabudovaná navigačná jednotka od spoločnosti Opel a mapové údaje. Služby OnStar vyžadujú aktiváciu a závisia od pokrytia a dostupnosti mobilných sietí a lokalizačného systému GPS. Po vypršaní skúšobného obdobia platia príslušné poplatky. Balíky predplatného na služby OnStar sa môžu líšiť od služieb, ktoré obsahovala bezplatná skúšobná verzia. Niektoré funkcie nemusia byť dostupné pre určité modely alebo stupne výbavy. Platia príslušné zmluvné podmienky.

 

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

OCHRANA SÚKROMIA.

AKO SYSTÉM ONSTAR CHRÁNI VAŠE SÚKROMIE.

Len jediný človek rozhoduje o tom, čo systém OnStar môže a nemôže robiť: VY.
 

Vaše súkromie. Vaše rozhodnutie.


Chráňte si svoje súkromie – jediným stlačením tlačidla. V systéme OnStar nie je možné nič bez vášho súhlasu.

 

 • V záujme svojej bezpečnosti si pri zriaďovaní účtu sami zvolíte PIN kód. Ak by ste chceli použiť funkciu diaľkového odomykania dverí1 alebo pomoc pri odcudzení vozidla, poradca OnStar sa vás na to spýta. Tak bude jasné, že len vy máte prístup k svojmu vozidlu.

 • Ak vo svojom vozidle stlačíte tlačidlo súkromia a podržíte ho približne päť sekúnd, môžete kedykoľvek zakryť polohu svojho vozidla. Ak zmeníte názor, stlačte a podržte na päť sekúnd tlačidlo súkromia ešte raz a vaša poloha sa zviditeľní. Jedinou výnimkou je skutočná núdzová situácia.2

 • Vaše súkromie je pre nás dôležité: vaše osobné údaje nikdy neposkytujeme ďalej bez vášho súhlasu. Vaše informácie budú zverejnené len spoločnostiam OnStar a GM Holdings LLC (USA), jej pridruženým spoločnostiam (napr. Adam Opel GmbH), vašim vybraným/obľúbeným predajcom, spoločnostiam, ktoré sa podieľajú na poskytovaní alebo vykonávaní služieb OnStar a, na vašu žiadosť, ďalším spoločnostiam poskytujúcim služby.

 

1 Funkcia diaľkového zamykania/odomykania dverí nie je v ponuke pre model Meriva. Kliknutím sem získate bližšie informácie [ODKAZ NA SEKCIU VÝNIMKY MODELOV PRE SYSTÉM ONSTAR].

2 V prípadoch, ako je napríklad dopravná nehoda alebo odcudzenie vášho vozidla.

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

AKO SA PRIPOJIŤ K SYSTÉMU ONSTAR.