Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


KEDY JU DOPLNIŤ?

Vozidlá vybavené systémom BlueInjection potrebujú pravidelné dopĺňanie prísady AdBlue® aj medzi odporúčanými servisnými intervalmi. Nemajte však obavy, keď jej hladina klesne, upozorní vás na to kontrolka na prístrojovej doske.

 

Každá nádrž na prísadu AdBlue® je vybavená senzormi, ktoré pri poklese jej hladiny spustia sériu upozornení.

 

Upozornenia sa objavia v troch intervaloch:

 

  • Keď je zostávajúci dojazd 2 400 km (alebo menej, v závislosti od spotreby paliva) – na vašom palubnom počítači sa zakrátko zobrazí výstražné svetlo.
  • Keď je zostávajúci dojazd menej ako 1 750 km – objaví sa upozornenie a bude sa opakovať pri každom zapnutí zapaľovania.
  • Keď je zostávajúci dojazd 900 km – upozornenie bude blikať dovtedy, kým nedoplníte prísadu.

 

Pozor! Ak je nádrž na prísadu AdBlue® prázdna, systém bude vyžadovať jej úplné doplnenie. Až potom bude možné vozidlo opäť naštartovať.

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

AKO DOPLNIŤ PRÍSADU ADBLUE® ?

Naplňte si nádrže vďaka širokému výberu fliaš v ponuke. Alebo si jednoducho choďte pre náplň k miestnemu predajcovi značky Opel.

 

  • Plniaci otvor sa nachádza vedľa otvoru palivovej nádrže na naftu (alebo za otvorom v zadnom nárazníku v prípade modelu Antara).
  • Uzáver palivovej nádrže je farebný a možno ho otvoriť rukou.
  • Doplniť prísadu možno so všetkými fľašami a dýzami kompatibilnými s osobnými automobilmi dostupnými na mnohých benzínových čerpacích staniciach či predajniach. Alebo môžete použiť niektoré z doplňovacích čerpadiel AdBlue®, ktoré sú dostupné na niektorých čerpacích staniciach špeciálne navrhnutých pre osobné vozidlá. Nepoužívajte čerpadlá AdBlue® pre nákladné alebo úžitkové vozidlá.
  • Naplňte si nádrže vďaka širokému výberu fliaš v ponuke. Alebo si jednoducho choďte pre náplň k miestnemu predajcovi značky Opel.
  • V prípade, že sa malé množstvo prísady AdBlue® dostane do kontaktu s lakovanými dielmi vozidla, utrite ich a v prípade potreby opláchnite miesto vodou.
PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ