Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


KEDY JU DOPLNIŤ?

Vozidlá vybavené systémom BlueInjection potrebujú pravidelné dopĺňanie prísady AdBlue® aj medzi odporúčanými servisnými intervalmi. Nemajte však obavy, keď jej hladina klesne, upozorní vás na to kontrolka na prístrojovej doske.

 

Každá nádrž na prísadu AdBlue® je vybavená senzormi, ktoré pri poklese jej hladiny spustia sériu upozornení. Podrobnosti nájdete v používateľskej príručke.

 

Pozor! Ak je nádrž na prísadu AdBlue® prázdna, systém bude vyžadovať jej úplné doplnenie. Až potom bude možné vozidlo opäť naštartovať.

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

AKO DOPLNIŤ PRÍSADU ADBLUE® ?

Naplňte si nádrž na niektorom z mnohých čerpadiel AdBlue®, ktoré sú k dispozícii na benzínových čerpacích staniciach. Alebo si vyberte zo širokej ponuky fliaš s náplňou.

 

  • Plniaci otvor sa nachádza vedľa otvoru palivovej nádrže na naftu v modeli Vivaro a hneď za dverami vodiča v modeli Movano.
  • Uzáver palivovej nádrže je farebný a možno ho otvoriť rukou.
  • Doplniť prísadu možno jednoducho na niektorom z čerpadiel AdBlue® pre nákladné alebo úžitkové vozidlá, ktoré sú k dispozícii na mnohých benzínových čerpacích staniciach.
  • Môžete tiež použiť všetky fľaše a dýzy kompatibilné s osobnými automobilmi, ktoré sú dostupné na mnohých benzínových čerpacích staniciach či predajniach. Alebo si jednoducho choďte pre náplň k miestnemu predajcovi značky Opel.
  • V prípade, že sa malé množstvo prísady AdBlue® dostane do kontaktu s lakovanými dielmi vozidla, utrite ich a v prípade potreby opláchnite miesto vodou.
PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ