Vyplňte detaily o Vás
Vyberte si svojho dealera
         
       
Špecifikujte nám svoje vozidlo
Špecifikujte nám požadovaný servis
800

1 táto služba môže byt spoplatnená

Krátke vyhlásenie

Vaše osobné dáta budú spracované určenými spracovateľmi ako je popísané v dokumente Ochrana osobných údajov . Pre viac informácií ohľadom vašich práv na ochranu osobných údajov a kontaktných miest kliknite sem .

a výberom aspoň jedného kanálu súhlasím so spracovaním s tým spojených dát, ako je popísné v dokumente Vyjadrenie súhlasu .

Mám právo zrušiť môj súhlas kedykoľvek (viac informácií nájdete tu ). Zrušenie súhlasu neovplyvňuje zákonnosť spracovania dát na základe daného súhlasu pred jeho zrušením.

Please correct the highlighted fields and try again.

{gmit-gf-first-name} {gmit-gf-last-name}, Vašu objednávku do servisu sme prijali. V krátkej dobe Vás bude kontaktovať zástupca Vami zvoleného dealerstva.


Už ste navštívili portál myOpel? Pripojte sa k nám na myOpel a začnite čerpať výhody, ktoré tento portál prináša. Získate tak informácie o servisnej histórii Vášho vozidla, individuálne servisné ponuky, pripomenieme Vám pravidelné servisné prehliadky a mnoho iného. Registrácia je rýchla, jednoduchá a zdarma. Všetko čo musíte urobiť, je kliknúť na tlačidlo nižšie a vytvoriť si heslo.

Your Selected Dealer