Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


UNIKÁTNA PREDNÁ ČASŤ.

V modeli GT X Experimental prináša spoločnosť Opel nový motív prednej časti vozidla. Osobitý "Opel Vizor má byť charakteristickým dizajnovým prvkom všetkých modelov značky Opel, ktoré výrobca uvedie na trh po roku 2020.

OTVORENÁ MYSEĽ.

Model GT X Experimental víta cestujúcich priestranným vstupom bez prekážok. Všetky dvere sa otvárajú v uhle 90 stupňov, vďaka čomu je koncepčné vozidlo dobre prístupné.

PRÍMES ČISTOTY.

Zadná časť evokuje dizajn prednej masky a prináša "Opel Compass" v celej jeho čistote, pričom logo v tvare blesku pevne ukotvuje zadné svetlá v tvare krídel.

TECHNOLOGICKÁ ATRAKTÍVNOSŤ.

Žlté grafické línie na okraji odrážajú charakteristický žltý akcent karosérie. Obklopujú elektronické logo v tvare blesku, ktoré zostáva stáť, kým kolesá sa otáčajú.

ELEKTRICKÁ ENERGIA.

Do karosérie sú vygravírované orezané trojuholníky: obrazovka s technológiou LED zobrazuje mieru elektrického nabitia akumulátora. Vozidlo GT X Experimental potvrdzuje, že do roku 2024 budú všetky modely značky Opel elektrifikované.

ODVÁŽNE PROPORCIE.

Mohutnú siluetu zvýrazňuje odvážna grafická identita, ktorá oddeľuje hornú a dolnú oblasť. Žltý odtieň znaku Opel dodáva koncepčnému vozidlu štruktúru a dynamiku.