Zafira Life

NOVÁ ZAFIRA LIFE.

Predstavujeme novú Zafiru Life. Bezpečne odveziete až 9 ľudí v maximálnom pohodlí s inteligentnými technológiami na dosah ruky.
Zafira Life poľahky splní každú úlohu a vyhovie každému aspektu vášho dobrodružného životného štýlu. Zároveň ponúka vysokú úroveň flexibility, vďaka čomu vždy všetko zvládne. Ideálne riešenie pre ľudí s nárokmi.
PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

FLEXIBILITA.

UĽAHČÍ VÁM ŽIVOT.

Prístup cez elektricky ovládané posuvné dvere a flexibilné konfigurácie sedadiel, napríklad možnosť otočenia sedadiel oproti sebe spolu so sklopným stolíkom. Cestovanie v druhom a treťom rade získava skutočne spoločenský charakter ako nikdy predtým.Nová Zafira Life je dostupná v 3 rôznych dĺžkach, vďaka čomu sa na jej luxusných sedadlách v pohodlí odvezie až 9 dospelých cestujúcich. Vodič a predný spolujazdec navyše zažujú ten pravý luxus v relaxačných masážnych sedadlách. PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ
  • UĽAHČÍ VÁM ŽIVOT.

    Prístup cez elektricky ovládané posuvné dvere a flexibilné konfigurácie sedadiel, napríklad možnosť otočenia sedadiel oproti sebe spolu so sklopným stolíkom. Cestovanie v druhom a treťom rade získava skutočne spoločenský charakter ako nikdy predtým. Nová Zafira Life je dostupná v 3 rôznych dĺžkach, vďaka čomu sa na jej luxusných sedadlách v pohodlí odvezie až 9 dospelých cestujúcich. Vodič a predný spolujazdec navyše zažujú ten pravý luxus v relaxačných masážnych sedadlách.

VÁŠ SALÓNIK NA KOLESÁCH.

BUĎTE V POHODLÍ A STÁLE PRIPOJENÍ.

Nová Zafira Life sa dokonale hodí k vášmu životnému štýlu. Zosynchronizujte si smartfón so systémom Android AutoTM1 alebo Apple CarPlayTM1 a užívajte si skvelý výhľad cez úchvatné panoramatické strešné okno.

Zjednodušte si nakladanie cez otvárateľné okno na dverách batožinového priestoru a pomocou dvojzónovej klimatizácie si v kabíne vytvorte správnu klímu. Zážitok z jazdy vám navyše spríjemní aj inteligentné nastavovanie lúča svetiel a automatický tempomat.

1 Kompatibilita a niektoré funkcie sa môžu líšiť v závislosti od druhu zariadenia a verzie operačného systému. Apple CarPlayTM je ochranná známka spoločnosti Apple Inc., registrovaná v USA a ďalších krajinách. Android AutoTM je ochranná známka spoločnosti Google Inc.

 

 

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ
  • BUĎTE V POHODLÍ A STÁLE PRIPOJENÍ.

    Nová Zafira Life sa dokonale hodí k vášmu životnému štýlu. Zosynchronizujte si smartfón so systémom Android AutoTM1 alebo Apple CarPlayTM1 a užívajte si skvelý výhľad cez úchvatné panoramatické strešné okno.

    Zjednodušte si nakladanie cez otvárateľné okno na dverách batožinového priestoru a pomocou dvojzónovej klimatizácie si v kabíne vytvorte správnu klímu. Zážitok z jazdy vám navyše spríjemní aj inteligentné nastavovanie lúča svetiel a automatický tempomat. 1 Kompatibilita a niektoré funkcie sa môžu líšiť v závislosti od druhu zariadenia a verzie operačného systému. Apple CarPlayTM je ochranná známka spoločnosti Apple Inc., registrovaná v USA a ďalších krajinách. Android AutoTM je ochranná známka spoločnosti Google Inc.