Opel Experience - About Opel

FILOZOFIA ZNAČKY OPEL.

Korene značky Opel siahajú viac než storočie dozadu. Vyše 110 rokov sebavedomého pozerania do budúcnosti, vkladania všetkej našej energie do toho, aby bola vaša jazda príjemnejšia. Vyše 110 rokov vášnivej strojárskej činnosti zhrnutej do troch slov tvoriacich našu hlavnú zásadu: „Wir leben Autos“

 

„Wir leben Autos“ neodkazuje len na naše nemecké korene a lásku k nemeckému strojárstvu. Vyjadruje aj silné odhodlanie a vášeň, ktoré sa prenášajú na všetko, čo robíme.

 

Slovo „Wir“ vyjadruje naše spoločné nadšenie a silný pozitívny prístup spočívajúci v hesle „dokážeme to“, ktorý nám umožňuje vyvíjať inteligentné, prekvapivé a inovatívne produkty pre našich zákazníkov.

 

My však autá nielen vyrábame, ale nimi aj žijeme. A práve slovo „leben“ vyjadruje našu obrovskú mieru energie pociťovanú všetkými ľuďmi, ktorých život je poznamenaný vozidlom Opel. Môžu ju cítiť v množstve užitočných vlastností, dômyselných inovácií alebo jednoducho v príťažlivom modernom dizajne modelov Opel.

 

A v neposlednom rade sme presvedčení, že „Autos“ budú v budúcnosti pre ľudí znamenať omnoho viac než len dopravné prostriedky. Autá Opel nie sú len o jazdení, ale predstavujú zásadnú súčasť nášho každodenného života.

 

Naše osobné skúsenosti spájame so skúsenosťami našich zákazníkov s cieľom urobiť ich každodenné cestovanie ľahšie a príjemnejšie. Nikdy neprestávame vymýšľať nové a udržateľné spôsoby, ktorými môžeme pozitívne ovplyvňovať – alebo obohacovať – životy ľudí pri každom ich kontakte so značkou Opel.

 

„Wir leben Autos“ je naša vášeň, naše nadšenie, náš dôraz na detaily, naša zodpovednosť, náš zámer – a samozrejme – naše sebavedomie.

To je to, čím sme.

 

Opel. Wir leben Autos.

Opel | News

Opel novinky

Získajte aktuálne informácie o značke Opel, jednej z hlavných hybných síl európskeho automobilového priemyslu.

Viac
Opel | History and Heritage

História a dedičstvo

Zistite, ako sa naše vozidlá menili až do dnešnej podoby. Ich gény obsahujú už viac ako celé storočie inovácií.

Viac
Opel | Events

Opel Podujatia

Kde a ako zažiť vzrušujúci svet značky Opel na vlastnej koži. Buďte informovaní o všetkých pripravovaných podujatiach a aktivitách.

Viac