Nový Opel Vivaro – Príslušenstvo

Skúšobná jazda

Jedna skúšobná jazda vám povie viac, než tisíc fotografií. Kliknite sem a zažite realitu.

Rezervujte si skúšobnú jazdu

PRÍSLUŠENSTVO NOVÉHO OPEL VIVARO.

Nové Vivaro prináša oceňovanú dizajnovú filozofiu Opel aj do segmentu úžitkových vozidiel. Okrem štandardnej či voliteľnej výbavy máte k dispozícii na výber širokú škálu príslušenstva, s ktorým zo svojho modelu Vivaro vyťažíte maximum.

 

Kompletnú škálu príslušenstva nájdete v online katalógu príslušenstva Opel Vivaro alebo u vášho predajcu Opel.

Enlarge

Pohodlie a starostlivosť

Nezáleží na tom, či je to firemné alebo rodinné auto. Vo vašom Vivaro sa musíte cítiť ako doma. Tu nájdete všetko, čo potrebujete, aby boli všetky detaily tak, ako si prajete, od podlahových rohoží po poťahy sedadiel.


Enlarge

Informačno-zábavné systémy

Pomôžeme vám zostať v kontakte – s vašou kanceláriou, rodinou, s dopravnou situáciou aj navigáciou pri cestovaní. Pozrite sa, aké produkty máte na výber pre vaše Vivaro.


Enlarge

Bezpečnosť a ochrana

Jazdite bezpečnejšie a udržte si vaše Vivaro v skvelej kondícii ešte dlhšie. Postarajte sa o vašich pasažierov a náklad. K dispozícii je parkovací asistent a parkovacia kamera, ochrana podlahy a oblúkov kolies v nákladovom priestore, súpravy náhradných žiaroviek a detské sedačky, ak ich budete potrebovať.


Enlarge

Prepravné systémy a nosiče

Priestrannosť nového Vivaro je optimalizovaná a maximalizovaná. Opel ponúka príslušenstvo, ktoré vám pomôže plne zorganizovať všetko, čo potrebujete prepraviť. Od obloženia nákladového priestoru a políc až po systémy strešných nosičov, ťažné zariadenia a popruhy – máme všetko, čo vám pomôže pri prenose nákladu. Naša ponuka zahŕňa originálne navrhnute produkty Opel, ako aj produkty našej partnerskej spoločnosti Thule, lídrom na trhu v oblasti nosičových systémov.


Enlarge

Kolesá

Spojte štýl s praktickosťou. Opel ponúka široký výber zliatinových a oceľových diskov a celú škálu zimných pneumatík. Ak sa chcete cítiť obzvlášť bezpečne, vyberte si z nášho radu snehových reťazí Thule.