New Opel Vivaro - Variants

Skúšobná jazda

Jedna skúšobná jazda vám povie viac, než tisíc fotografií. Kliknite sem a zažite realitu.

Rezervujte si skúšobnú jazdu

NOVÝ OPEL VIVARO NA KAŽDÝ ÚČEL

Vaše potreby a potreby vášho podniku môžu byť rozmanité, keď však ide o stredne veľké dodávky, máme pre vás dokonalý nový Opel Vivaro. Van, dvojkabína Crew Van či kombi – možností je veľa a výber je na vás.

Enlarge

Panel Van

Všestranný pracovník. Nové skriňové vozidlo Opel Vivaro Van je skutočne ekonomicky príťažlivé, či už na drobné podnikanie, rýchle donášky alebo servis u zákazníka. S dvomi dĺžkami, dvomi výškami, objemami nákladu od 5,2 m3 do 8,6 m3 a maximálnym užitočným zaťažením až 1200 kg ponúka maximálne možnosti využitiamalej až strednej dodávky.


Enlarge

Crew Van

Správny ľudia, v správny čas, na správnom mieste. Dvojkabína Crew Van je ideálnym pomocníkom pre stavbárov, zahradníkov, inštalatérske firmy alternatívnych zdrojov a servisných mechanikov. Až 6 sedadiel s 2 dĺžkami a výborným prístupom z každej strany, čím dáva nový význam slovám „pohodlie posádky“.


Enlarge

Combi

Pohodlné, odolnéa praktické. Combi je dostupné vo verzii s dlhým a krátkym rázvorom podvozku. Jeho špičková kvalita osloví široké spektrum od firiem cez veľké rodiny po školy či športové tímy.