New Opel Vivaro - Comfort and Functionality

Skúšobná jazda

Jedna skúšobná jazda vám povie viac, než tisíc fotografií. Kliknite sem a zažite realitu.

Rezervujte si skúšobnú jazdu

PRIESTRANNÉ, POHODLNÉ A PRAKTICKÉ.

Zlá organizácia dokáže premrhať veľa drahocenného času. Nový Opel Vivaro prináša posádke úplne novú úroveň praktickosti, pohodlia a úložného priestoru.

Enlarge

Prostredie vodiča

Vysoko umiestnená radiaca páka na prístrojovej doske, nový polohovateľný volant s diaľkovým ovládaním informačno-zábavných systémov, sedadlo nastaviteľné 6 smermi s lakťovou a bedernou opierkou , to všetko spolu s prehľadnou palubnou doskou pomáha vodičovi pohodlne kontrolovať vozidlo.


Enlarge

Objemné úložné priestory v kabíne

9 otvorených a uzatvorených úložných priestorov na prístrojovej doske, optimálne umiestnené držiaky na poháre a celkový úložný objem na prístrojovej doske viac než 24 litrov v kombinácii s 54 litrami pod voliteľným sedadlom spolujazdca zaručujú, že na všetko, čo pri práci potrebujete sa nájde miesto.


Enlarge

Vybavený pre podnikanie

Šikovná vyberateľná doska na dokumenty, ktorú môžete bezpečne pripevniť vo vertikálnej pozícii zaistí, že všetky dôležité dokumenty budú vodičovi priamo poruke, čo ušetrí čas potrebný na ich hľadanie. Prvky kancelárie na kolesách:

  • multifunkčné sedadlo so sklápacou stredovou sekciou odhalí vyberateľnú dosku na dokumenty a úložnú priehradku vhodnú na tablet či laptop.
  • napájacia stanica smartfónu v hornej časti prístrojovej dosky.
  • napájacia stanica na tablet v hornej časti prístrojovej dosky.

 

Pre vyššiu efektivitu využite bezkľúčové otvorenie a štart a funkcia uzamknutia vybraných dvier.


Enlarge

First class infotainment

Môžete si vybrať z celého radu pokročilých informačno-zábavných systémov. Modely rádia R16 BT USB a CD18 BT USB obsahujú prehrávanie hudby cez Bluetooth® a hands-free telefonovanie, USB porty na palubnej doske a externé USB umožňujú prepojenie s mobilnými zariadeniami.

 

Systém NAVI 50 IntelliLink obsahuje7-palcovú farebnú dotykovú obrazovku a mapy s plným pokrytím Európy. Špičkový systém NAVI 80 IntelliLink k tomu pridáva ďalšie funkcie, ako napríklad 3D pohľad zhora a technológiu IntelliLink, ktorá sa hladko prepojí so smartfónmia jednoducho hlasom ovládajte váš smartfón alebo prístupujte k celej škále služieb TomTom Live.Enlarge

Viac pohodlia. Menej stresu.

Opcie klimatizácii ponúkajú na výber manuálnu klimatizáciu alebo elektronické ovládanie klimatizácie (ECC) pre kabínu šoféra alebo prednú aj zadnú klimatizáciu pre novéOpel Vivaro Combi, ktorá je tiež dostupná s prídavným zadným vykurovaním.

 

S parkovacou kamerou uvidíte, kam idete a nemusíte sa pri cúvaní namáhavo obzerať, obraz z kamery sa premieta s dynamickými vodítkami na dotykovú obrazovku navigačného systému alebo so statickými vodítkami na vnútorné spätné zrkadlo.