Nový Opel Vivaro – Objem nákladového priestoru a užitočné zaťaženie

Skúšobná jazda

Jedna skúšobná jazda vám povie viac, než tisíc fotografií. Kliknite sem a zažite realitu.

Rezervujte si skúšobnú jazdu

PRIESTOR AŽ NA 1,2 TONY

Optimálny dizajn, maximálny plochý nákladný priestor a jednoduchý prístup, nech potrebujete odviezť čokoľvek, Opel Vivaro to zvládne.

Enlarge

Úžasný objem

Dve rôzne verzie dĺžky a výšky na skriňovom vozidle Van vám dodajú objem nákladového priestoru od 5,2 do 8,6 metrov kubických. Dĺžka nákladného priestoru je 2537 mm v kratšej verzii a 2937 v dlhšej verzii. Nákladový priestor v interiéri je dokonale prispôsobený pre jednoduché nakladanie a prepravu až 3 .


Enlarge

Jednoduchý prístup – opcia pre extra dlhý náklad

Rozmerné bočné dvere umožňujú jednoduché nakladanie europaliet a zadné dvere sa voliteľne dajú otvoriť až do uhla 250 stupňov a poskytnú jednoduchý prístup pri nakladaní. Môžete si tiež zvoliť výklopné zadné dvere. Naložte dlhý náklad cez sedadlá pomocou systému FlexCargo, ktorý zahŕňa výklopné priestory v otvore priečky a prednom sedadle, takže prepravia v kratšej verzii náklad o dĺžke 3750 mm a v dlhšej verzii 4150 mm.


Enlarge

Ochráňte si majetok

Náklad je optimálne zabezpečený a posádku navyše chránia optimálne umiestnené upínacie oká. Ako ochranné časti interiéru si môžete vybrať zo širokého radu drevených podláh a obloženia bočných stien, všetky sú špeciálne upravené, aby ste mali jednoduchý prístup k štandardným aj voliteľným hákom, upínacím okám atď.