Predchádzajúce
Ďalej
Predchádzajúce
Ďalej

OPEL COMBO.

Priestranné malé úžitkové vozidlo.

Dve dĺžky, dve výšky, sedem motorov, automatizovaná manuálna prevodovka (MTA) pre motor 1.6 CDTI s výkonom 90 nosnosťou až jedna tona – úžitkový Opel Combo má všetko. Chcete ešte viac? Je pripravený a čaká už len na vás.

Opel Combo je navrhnutý tak, aby sa postaral o váš náklad, ľudské zdroje aj obchodný majetok, no predovšetkým – je úplne iný. Pozrite sa prečo:

  • nákladový priestor a objem
  • praktická, priestranná konštrukcia
  • pohodlný, praktický a bezpečný
  • prvotriedne zaťaženie a priestor
  • vynikajúca hospodárnosť a výkon

Enlarge

Objem nákladového priestoru až 5,4 m3 a nosnosť až 1 t

Kompaktný a objemný Opel Combo, do ktorého sa ľahko nakladá, pojme až jednu tonu nákladu s objemom 5,4 m3, čím je v oblasti kapacity ďaleko pred ostatnými. Tieto hodnoty sú nielen dostatočné na to, aby vozidlo spĺňalo bežné potreby v oblasti prepravy, ale poskytujú dokonca rezervu pre situácie, keď je potrebný väčší priestor alebo kapacita.


Enlarge

Uľahčuje život

Ľahko sa doň nakladá a možno ho jednoducho konfigurovať – všestranne nadaný Opel Combo ponúka skutočný výber funkcií, rozmerov karosérie a vybavenia.


Enlarge

Svieži a pripravený na prácu

Opel Combo sa dokáže postarať nielen o svoj náklad a posádku, ale záleží mu aj na ostatných účastníkoch cestnej premávky. Tým sa síce nezmenší zaťaženie, ale je dobré to vedieť.


Enlarge

Vynikajúca kombinácia

Kapacita, praktickosť, robustnosť a funkčná elegancia spoločne vytvárajú jednoliatu kombináciu skvelého tvaru Opelu Combo.


Enlarge

Ďalej jazdite, viac šetrite

Skúpy na palivo, s dlhými servisnými intervalmi a zárukou ochrany pred koróziou – Opel Combo udržiava prevádzkové náklady spoľahlivo v čiernych číslach.


Enlarge

Dostupné varianty

Opel Combo, ktorý ponúka skvelé vybavenie už v štandardnom stupni, je rovnako flexibilný ako vaše pracovné potreby. Vyberte si z ponuky moderných prvkov komfortu a informačno-zábavných systémov a začleňte ich do takého vozidla, aké potrebujete. Nízka či vysoká strecha, dlhá či krátka karoséria, presklené či nepresklené dvere, možnosť výberu štandardného alebo zvýšeného užitočného zaťaženia. Je to úplne jednoduché.