Predchádzajúce
Ďalej

OPEL INSIGNIA COUNTRY TOURER.

Skvelé kombi do mesta i na vidiek.

Kedy sa praktické mení na štýlové? Dobre sa pozrite na Opel Insignia Country Tourer a hneď dostanete odpoveď. Tento crossover má eleganciu modelu Sports Tourer a pridáva k nej robustné ochranné obloženie, čím prináša úplne nový spôsob jazdy. Štýlové, priestranné, luxusné vozidlo vhodné do mesta i na vidiek, technicky a technologicky ďaleko pred ostatnými – Country Tourer vysoko prekonáva svoju vlastnú cenovú kategóriu.

 

Môžete ísť, kam len chcete a kedy sa vám zachce.  V pohodlí modelu Opel Insignia Country Tourer sa môžete uvoľniť a s vychutnávať si nové začiatky.

K jeho skvelým vlastnostiam patrí napríklad:

• Špičkový dizajn

• Vynikajúce pohodlie

• Komplexné asistenčné systémy

• Výkonné motory a skvelý pohon všetkých kolies

• Vynikajúca aktívna a pasívna bezpečnosť


Enlarge

Dobrodružný, elegantný a kultivovaný

Čisté línie, veľkoryso zvýšený podvozok, ochrana podvozku vpredu i vzadu a masívny antracitový plášť na ochranu prahov a podbehov kolies rozprávajú príbeh sily a charakteru. Opel Insignia Country Tourer nie je pre žiadne padavky.


Enlarge

Komfort, ktorý pracuje pre vás

Široké oblé línie a kvalitné materiály príjemné na dotyk spolu s ergonómiou, vďaka ktorej máte všetko poruke alebo na dohľad. Vitajte vo vnútri modelu Insignia Country Tourer, kde organizácia, úložné riešenia a priestor pracujú pre vás.


Enlarge

Silný, bezpečný a spoľahlivý

Najdôležitejšia je kontrola. Nech už vás naliehavá situácia zastihne kdekoľvek a kedykoľvek, Insignia Country Tourer je pripravený dostať vás z nej. Objavte technológie, ktoré vás chránia a zároveň zvyšujú úroveň pohodlia i jazdnej dynamiky.


Enlarge

Nová definícia mobility a dynamiky

Insignia Country Tourer z hľadiska dynamiky vysoko prekonáva svoju triedu. Výkonné motory v spojení s mimoriadne dobrým ovládaním prispievajú k pôsobivému zážitku z jazdy.


Enlarge

Bezpečnejší, istejší a ešte spoľahlivejší

Nepriaznivé počasie ako hmla, dážď či sneh je súčasťou života. Insignia Country Tourer preto prináša systémy aktívnej a pasívnej bezpečnosti v spojení so spoľahlivými asistenčnými systémami a vynikajúcim správaním vozidla na ceste.


Enlarge

Informácie priamo pre vás

Vyspelé technológie, ktoré s vami spolupracujú a pracujú pre vás, zreteľne zobrazujú údaje a zabezpečujú jednoduchý prístup a používanie – to je Opel Insignia Country Tourer a jeho dokonalé rozhranie pre komunikáciu medzi človekom a strojom (HMI), ktoré vám prináša podrobné informácie a intuitívne ovládanie.


Enlarge

Dostupný model

Opel Insignia Country Tourer


Opel Insignia Country Tourer – Ďalšie kroky
Ďalšie kroky

Ďalšie informácie o modeli Opel Insignia Country Tourer