Opel Insignia Country Tourer - Design

Skúšobná jazda

Jedna skúšobná jazda vám povie viac, než tisíc fotografií. Kliknite sem a vyskúšajte ho naživo.

Rezervujte si skúšobnú jazdu.

KDE SA CHARAKTER SNÚBI S DOBRODRUŽSTVOM.

Zvýšený podvozok a mohutná všestranná ochrana dodávajú modelovému radu Opel Insignia dobrodružného ducha. Pozrite si atletický dizajn a luxusný interiér modelu Opel Insignia Country Tourer.

Enlarge

Robustná elegancia

Ako sa dá očakávať, Opel Insignia Country Tourer prináša elegantné línie, charakteristickú mriežku chladiča i svetlá na denné svietenie s technológiou LED z modelu Sports Tourer, a k nim pridáva zopár drobností, ktoré z neho robia skutočný crossover. Napríklad predné a zadné panely na ochranu podvozku zakrivené dohora, vzadu úhľadne ohraničené dvojitým výfukom. K tomu dôležité ochranné panely prahov a podbehov kolies, ktoré rozširujú postoj vozidla a zároveň opodstatňujú zvýšený podvozok. Vzhľad je robustný, dobrodružný a praktický.


Enlarge

Dizajn interiéru

Otvorte dvere na ktoromkoľvek vozidle Insignia Country Tourer a okamžite vás upúta cit pre kvalitu a dizajn. Vašu pozornosť pritiahne prístrojový panel v tvare charakteristického krídla, ktorý plynulo prechádza do panelov dverí a vytvára atmosféru intímnosti, no pritom organizovanosti. To isté platí aj pre úložné priestory.

 

Len si všimnite, ako sa moderné technológie –informačné centrum vodiča s dotykovou obrazovkou informačno-zábavného systému s uhlopriečkou 8˝, ovládacie prvky na volante, dotyková plocha a mnoho ďalších – dokonale snúbia s tradičnými kvalitami…


Enlarge

Luxus koženého interiéru

Prirodzená, elegantná a pohodlná – pravá koža je súčasťou atmosféry ozajstného luxusu. Jemná koža nappa exkluzívnej kvality v úprave „Brandy“ alebo „Indian Night“ v čiernom odtieni Jet Black udáva tón prvotriednej kvality, ktorý ešte umocňuje kontrastné lemovanie tradičnou lemovkou. Či je perforovaná kvôli lepšiemu vetraniu sedadiel alebo pevná pre navodenie dojmu čírej elegancie – atraktívnosť luxusnej kože je jednoducho nezameniteľná.