Predchádzajúce
Ďalej
Predchádzajúce
Ďalej

Najvyššia úroveň bezpečnosti: päť hviezdičiek Euro NCAP pre Opel Zafira Tourer a Astra GTC

Nové modely automobilov Opel opäť získali najlepšie možné hodnotenia od nezávislej spotrebiteľskej organizácie Euro NCAP (European New Car Assessment Programme), zameranej na hodnotenie nových automobilov na európskom trhu. Odborníci na nárazové testy udelili obom modelom – Opel Astra GTC a Zafira Tourer – päť hviezdičiek za bezpečnosť a prevenciu nehôd.

Čítať článok

OPEL ASTRA GTC.

Kompaktné športové vozidlo.

Opel Astra GTC prináša spojenie mestskej elegancie, príťažlivého športového interiéru a ozajstného pôžitku z jazdy. Špičkové technológie motorov a zavesenia kolies zabezpečujú výkon, ktorý vás skutočne rozhýbe, zatiaľ čo komplexná úroveň bezpečnosti dodá každej vašej ceste sebaistotu.

 

Skvele vyzerá, je kompaktné a prekvapivo praktické – Opel Astra GTC je skrátka dospelé športové kupé. Pozrite sa, čomu vďačí za svoju výnimočnosť:

  • Kultivovaný dizajn
  • Dynamická jazda
  • Zvodný komfort
  • Bombastický výkon
  • Pôsobivá bezpečnosť

Enlarge

Dynamický vzhľad, športový štýl

Avantgardný dizajn sa síce ľahko rozpozná, ale je takmer nemožné ho definovať. Pozrite sa teda bližšie na Opel Astra GTC. Línie, ktoré menia definíciu elegancie kompaktných kupé, široký mohutný postoj a výrazné dizajnové prvky charakteristické pre značku Opel – to všetko sú dôvody, pre ktoré sa budú za týmto výkonným vozidlom všetky hlavy otáčať.

GTC 3DV. Sport
Od 17 390 €

Enlarge

Znovuobjavte radosť z jazdy.

Opel Astra GTC je vybavený technológiami, ktorých účelom je uľahčiť vám prácu za volantom a v konečnom dôsledku priniesť viac radosti, uspokojenia a pôžitku z jazdy. Či sa ocitnete v mestskej premávke, na poľnej ceste alebo na diaľnici – zistíte, že jazda vo vás vyvoláva ozajstné nadšenie. Práve preto radi jazdia aj naši inžinieri.


Enlarge

Priestranné prostredie

Ústretový interiér, skvelá ergonómia, kvalitné materiály a dostatok priestoru pre batožinu aj cestujúcich – to všetko vytvára prostredie, ktoré si plne zaslúži označenie GTC. Ale samozrejme, nájdete tu aj veľmi osobné prvky od spoločnosti Opel, vďaka ktorým je váš Astra GTC skutočne výnimočný.


Enlarge

Uspôsobený na príjemnú jazdu

Mimoriadne výkonné zážihové a vznetové motory Opelu Astra GTC dodávajú výkon až 147 kW (200 k), ktorý plne zodpovedá dynamickému štýlu tohto vozidla.


Enlarge

Bezpečný, upokojujúci a spoľahlivý

Výkon znamená viac než len dynamické jazdné vlastnosti a potešiteľné parametre, ale týka sa aj komplexnej úrovne aktívnej a pasívnej bezpečnosti, ktorá vnáša do jazdy na Opeli Astra GTC ešte viac radosti. Navyše, ak si chcete chrániť aj samotné vozidlo, k dispozícii máte skvelý účelový systém proti krádeži.


Opel Astra GTC – Ďalšie kroky
Ďalšie kroky

Ďalšie informácie o vozidle Opel Astra GTC