Opel Movano – Dizajn a varianty

Skúšobná jazda

Jedna skúšobná jazda vám povie viac než tisíc fotografií. Kliknite sem a zažite realitu.

Rezervujte si skúšobnú jazdu

VŠESTRANNE NADANÉ VOZIDLÁ NA PREPRAVU OSÔB.

Tri dĺžky, dve výšky a plne flexibilný potenciál konfigurácie. Od šiestich sedadiel po 16 cestujúcich – Opel Movano kombi aj autobus vám prinášajú osobitý moderný dizajn, ktorý pracuje pre vás.

Hospodárnosť so skvelým vzhľadom.

Každé Movano vyzerá dobre, ale veľké tónované bočné okná vo verzii kombi alebo autobus mu dodávajú ešte viac štýlu. Široký postoj, výrazné podbehy kolies a celková elegancia vytvárajú praktický dojem. Prístup do vozidla uľahčujú dvere s otváraním dokorán. A vo vnútri je to podobné. Maximálny priestor, ktorý môže byť podľa vašej voľby rovnako luxusný ako aj pragmatický, ako len chcete. Interiér si navyše môžete jednoducho preusporiadať. Movano je veľký rodinný priateľ alebo pohodlné vozidlo na prepravu hotelových hostí, športových družstiev či projektových tímov a prináša praktickú eleganciu a špecifický dizajn.


Enlarge

Kombi

Niekedy je vašou prioritou preprava cestujúcich, inokedy dodatočný priestor na náklad. Väčšinou však potrebujete obe. Ideálnym riešením je Opel Movano kombi vďaka svojej variabilite priestoru pre náklad i cestujúcich. V ponuke je ako šesť- alebo deväťmiestny model, s dvoma rôznymi dĺžkami vozidla a dvoma výškami strechy, čo z neho robí skutočne všestranného pomocníka.


Enlarge

Autobus

Autobus Opel Movano poskytuje veľkorysý priestor pre 16 alebo 17 osôb. Tento účelový osobný sedan má vysunuté dvojité sedadlá na jednej strane uličky a samostatné sedadlá na druhej, čo zabezpečuje optimálny prístup a pohodlie. Plne čalúnený interiér s policami na batožinu nad hlavou cestujúcich, interiérovým osvetlením a nastaviteľnými vetracími otvormi v rámci voliteľnej výbavy je navrhnutý tak, aby vytváral príjemný pocit aj pri dlhších cestách, kým bočné dvere s otváraním dokorán sú štandardne vybavené elektricky vysúvacím nástupným schodíkom, ktorý uľahčuje cestujúcim nastupovanie. Dodatočný komfort zabezpečia elektrické posuvné dvere, ktoré sú v ponuke v rámci voliteľnej výbavy.