Predchádzajúce
Ďalej
Predchádzajúce
Ďalej

Dve svetové premiéry na Ženevskom autosalóne 2012

Opel predstavil na Ženevskom na autosalóne v Ženeve v roku 2012 dve svetové premiéry: prvou bolo celkom nové kompaktné SUV Mokka a druhou nový Opel Astra OPC.

OPEL MOKKA.

SUV Mokka - a vystúpite z davu.

Ladné krivky a odolný vzhľad vytvárajú novú kategóriu vozidiel. Nový Opel Mokka je precízny, o krok vpred pred ostatnými a všade sa cíti ako doma.

 

Chcete vystúpiť zo všednosti? Nový Opel Mokka je pripravený a čaká len na vás:

  • Dynamický dizajn zvonka aj zvnútra
  • Všestranný priestor
  • Komfortný a skvelo prepojiteľný
  • Bezpečný a nápomocný
  • Presvedčivý podvozok, úsporné motory

Enlarge

Pre akýkoľvek vkus

Svojím sofistikovaným dizajnom, pevným postojom a plynulými líniami je nový Opel Mokka príjemnou zmenou na trhu. Je okamžite rozoznateľný aj bez akýchkoľvek okázalostí.

Mokka SUV Cosmo
Od 21 590 €
Mokka SUV Enjoy
Od 18 390 €
Mokka SUV Selection
Od 16 790 €
Mokka SUV drive!
Od 19 290 €

Enlarge

Je pripravený

Množstvo priestoru v malých vonkajších rozmeroch so vstavanou všestrannosťou. Nový Opel Mokka sa hodí k akémukoľvek životnému štýlu. Potrebujete viac priestoru? Jednoducho sklopte sedadlá. Viac úložného priestoru? Aj to je zariadené a pripravené.


Enlarge

Kvalita v génoch

Naozajstná spokojnosť sa dá ťažko popísať, dá sa však zažiť. Tak je to pri novom modeli Opel Mokka. Skvelý zvuk, perfektná konektivita a prvotriedna kvalita v každom ohľade. Vďaka tomu zostanete vždy v pohode a budete sa baviť.


Enlarge

Budete obklopení bezpečnosťou

Pokročilé systémy, overená pasívna bezpečnosť a inteligentné technológie. To všetko v novom modeli Opel Mokka ladí spoločne a posúva tak toto vozidlo ďaleko pred konkurenciu. Tiež to zaistí, že nech sa vydáte kamkoľvek, môžete byť pokojní a spoľahnúť sa naň.


Enlarge

Kontrola a spoľahlivosť

Precízne ovládanie, skvelé riadenie a ekonomická prevádzka. To sú hlavné silné stránky nového modelu Opel Mokka. Technologické inovácie overené praxou sú perfektne kombinované pre optimálny komfort a odolnosť.


Ďalšie kroky

Viac informácií o novom vozidle Opel Mokka