Skúšobná jazda

Jedna skúšobná jazda vám povie viac než tisíc fotografií. Kliknite sem a zažite realitu.

Rezervujte si skúšobnú jazdu

INTELIGENTNÁ KONEKTIVITA.

Prečo by nemohlo mať vaše vozidlo rovnaké možnosti pripojenia ako váš inteligentný telefón? Opel Meriva to umožňuje, a umožňuje to jednoducho a príjemne. Výborný zvuk, jasná grafika a intuitívne ovládanie – to všetko spolu vytvára mimoriadne zaujímavú ponuku.

Enlarge

OnStar

Opel OnStar je nový systém, jediný svojho druhu, ktorý vás vždy spojí s kvalifikovaným poradcom – nie so strojom. Vďaka nemu máte 24 hodín denne, sedem dní v týždni a 365 dní v roku prístup k množstvu noviniek, od Diagnostiky vozidla a Funkcie inteligentného telefónu až po plne integrovaný hotspot pre vysokorýchlostné internetové pripojenie WiFi.¹ Ba čo viac, Opel OnStar vám poskytuje neporovnateľný pocit bezpečnosti: v prípade nehody Opel OnStar automaticky privolá pomoc. A táto jedinečná služba sa nezastaví ani na štátnych hraniciach – prístup k nej máte prakticky kdekoľvek v Európe.

 

Opel OnStar. Váš osobný asistent pre konektivitu a pomoc.

 

¹ Služby OnStar vyžadujú aktiváciu a podliehajú pokrytiu a dostupnosti mobilných sietí. Ak chcete využívať službu Wi-Fi Hotspot, musíte mať účet u menovaného prevádzkovateľa siete. Po vypršaní bezplatnej skúšobnej lehoty sú služby spoplatnené. Predplatné balíčky OnStar sa môžu líšiť od služieb obsiahnutých v bezplatnom skúšobnom balíku. Kliknutím sem [ODKAZ NA MIESTNU ČASŤ ONSTAR] získate podrobnejšie informácie o dostupnosti, pokrytí a poplatkoch, alebo o ne požiadajte svojho predajcu Opel. Platia príslušné zmluvné podmienky.

Enlarge

Multimediálny systém IntelliLink

Nový Opel Meriva prináša vyššiu úroveň pohodlia a konektivity vďaka bezproblémovej integrácii inteligentného telefónu s technológiou IntelliLink. Prostredníctvom informačno-zábavného systému prináša na palubu vozidla množstvo jeho funkcií, pričom údaje a funkcie sa zreteľne zobrazujú na sedempalcovom farebnom displeji s vysokým rozlíšením. Hlavnou výhodou systému je jeho jednoduché používanie a zrozumiteľnosť.

 

Multimediálny systém CD 600 IntelliLink

Luxusný vzhľad dopĺňa sedempalcová farebná obrazovka, súprava siedmich exkluzívnych reproduktorov, ktoré zabezpečujú vynikajúcu reprodukciu zvuku, a rozšírené funkcie médií, ako je hudobná databáza Gracenote® a prehliadač obrázkov. K ďalším funkciám systému patria:

 • Koncepcia s dvojitým tunerom
 • Ovládanie volantu
 • Mobilný telefón s funkciou rozpoznávania reči prostredníctvom rozhrania Bluetooth®
 • Frekvenčné pásmo FM/AM s funkciou automatického uloženia stanice (6 x 6 predvolieb), dátová služba RDS a EON a podpora antény pre výberový príjem
 • Výkon 4 x 20 W (4 Ohm), funkcia digitálneho spracovania zvuku (DSP) so šiestimi zvukovými predvoľbami
 • Grafický ekvalizér
 • Ovládanie hlasitosti a ovládanie basov v závislosti od rýchlosti
 • Prenos hudby cez rozhranie Bluetooth® alebo cez pripojenie aux-in alebo USB
 • Funkcia čítania SMS správy nahlas
 • Prehrávač diskov CD
 • Digitálne rádio pre vysielacie štandardy DAB/DAB+/DMB ako možnosť doplnkovej výbavy

Enlarge

Navigačný systém Navi 950 IntelliLink

Stačí, ak mu poviete adresu, a on vás tam zavedie. Možnosť zadať cieľ cesty pomocou jednorazového hlasového príkazu prostredníctvom systému rozpoznávania hlasu uľahčuje život, podobne ako jednoduché používateľské rozhranie HMI celého navigačného systému Navi 950.  Bezproblémová integrácia inteligentného telefónu do systému IntelliLink umožňuje používanie telefónu bez použitia rúk, bezkáblové prehrávanie hudby cez rozhranie Bluetooth® a funkciu čítania textových správ SMS palubným systémom. Navigačný systém Navi 950 IntelliLink ponúka kompletné mapové údaje celej Európy, vrátane Ruska a Turecka. Podobne ako v prípade systému Navi 650 je možné aktualizovať softvér navigačného systému prostredníctvom pripojenia cez rozhranie USB.


Enlarge

Pripojenie Aux-in a USB

Chcete počúvať svoju obľúbenú hudbu či vlastné nahrávky? Žiadny problém. Konektory pre externé zariadenia Aux-in a USB sú presne tam, kde ich potrebujete – v stredovej konzole. Okamžité pripojenie akéhokoľvek mobilného zariadenia vybaveného konektorom na slúchadlá alebo USB k informačno-zábavnému systému vozidla je úplne jednoduché!


Enlarge

Ďalšie možnosti navigačného a informačno-zábavného systému

Všetky informačno-zábavné systémy Opelu Meriva prinášajú skvelý zvuk už od základného stupňa výbavy – počnúc základným systémom, ktorý ponúka prehrávač diskov CD, dátovú službu a rozšírené iné služby RDS/EON a 3x6 predvolieb, až po audiosystém CD 400 Plus s dvojitým tunerom, dynamickým zvukovým procesorom a grafickým ekvalizérom. K nadštandardným doplnkom patrí prepojenie DAB pre príjem digitálneho rozhlasového vysielania, ovládacie prvky na volante a portály pre mobilné telefóny s hlasovým ovládaním prostredníctvom rozhrania Bluetooth®.

 

S navigačným systémom Navi 650 získate skvelú kombináciu zvuku a navigácie. Jeho súčasťou je sedempalcová farebná obrazovka vysokej kvality s funkciou plynulého približovania na mapách, navigačné údaje z vnútornej pamäte a sedem exkluzívnych reproduktorov, vďaka ktorým budete počas jazdy informovaný a vždy na správnej ceste.


Enlarge

Dokovacia stanica FlexDock®

Upevnenie mobilného telefónu vo vozidle nemôže byť jednoduchšie. Vďaka dokovacej stanici FlexDock® má svoj telefón neustále na očiach vodič aj jeho spolujazdec. Dokovacia stanica navyše uľahčuje pripojenie telefónu k informačno-zábavnému systému vozidla a mobilné zariadenie automaticky dobíja – a to dokonca bez toho, aby skvelý vzhľad interiéru Opelu Meriva rušili nevzhľadné káble.