Opel Meriva – Dizajn

Skúšobná jazda

Jedna skúšobná jazda vám povie viac než tisíc fotografií. Kliknite sem a zažite realitu.

Rezervujte si skúšobnú jazdu

ELEGANTNÝ ZVONKA, PRIESTRANNÝ VO VNÚTRI.

Vstúpte do vozidla s najlepšími sedadlami v okolí. Osobitý štýl exteriéru získal novú sviežosť – a budúcnosť vo vnútri je ešte prívetivejšia. Rozdiel spočíva v detailoch – a Opel Meriva má dostatok výrazových prostriedkov na to, aby na vás naozaj zapôsobil.

Enlarge

Dizajn exteriéru

Opel Meriva je osobitý, pútavý a absolútne praktický. Plastické krivky a zaoblené hrany takmer organicky splývajú a vytvárajú dojem pohyblivého priestoru. Široký postoj, sebavedomé línie a rozsiahle presklenie dávajú tušiť, aké potešenie prináša jazda v tomto vozidle. Mriežka chladiča a zadné združené svetlá len podčiarkujú dojem ozajstnej precíznosti.

 

Keď podídete bližšie, uvedomíte si, že tá krása nie je len povrchná. Chceli ste síce kvalitu, no nečakali ste ju. Lenže práve o to v celom dizajne celý dizajn Opelu Meriva ide: splniť vám všetky potreby, o ktorých ste ani nevedeli, že ich máte. Široké oblé línie dnu i vonku, známe charakteristické motívy krídel a tvarované ozdobné prvky vytvorili štýl, ktorý je atraktívny a zároveň vysoko pragmatický.


Enlarge

Dizajn interiéru

Vo vnútri Opelu Meriva ste vo vlastnom svete. Plynulé krivky palubnej dosky nielen skvele vyzerajú, ale ponúkajú aj pohodlné ovládacie prvky a praktické úložné riešenia. Dizajnové prvky a materiály príjemné na dotyk sú brilantným vyjadrením komfortu prostredníctvom kvality.

 

To je však len časť toho, čo robí z interiéru vozidla váš vlastný svet. K ďalším prvkom patrí absolútna flexibilita, ktorá je výsledkom spojenia špičkového dizajnu a praktického inžinierstva. Chcete veľký rozsah nastavení sedadiel? Máte ho tak navrhnutý od prvého dňa. Potrebujete rýchlo nastaviteľné usporiadanie priestoru pre náklad či cestujúcich? Nech sa páči, u nás je to takmer také ľahké a rýchle ako myšlienka, ktorá vám napadne.

Nech si svoju Merivu želáte v akejkoľvek podobe – vždy ponúka jednoduché ovládanie, je praktická a mimoriadne pohodlná.


Enlarge

Výbava Active

Najšikovnejší spôsob, ako zo svojej Merivy získať to najlepšie, je pozrieť sa na špeciálny model s výbavou Active. Preto sa nebráňte, ak vaše emócie zaradia vyššie obrátky, keď objavíte unikátny dizajn interiéru s výbavou Active. Len do toho, pozrite sa zvonka. Meriva s výbavou Active je vyrobená tak, aby ponúkala najvyššiu hodnotu so skvelým vzhľadom. Voliteľné disky kolies z ľahkých zliatin s piatimi dvojitými lúčmi dodávajú robustnému skvelému vzhľadu eleganciu vozidla vhodného na každú príležitosť.