Opel Insignia Sports Tourer – Dizajn

Skúšobná jazda

Jedna skúšobná jazda vám povie viac, než tisíc fotografií. Kliknite sem a vyskúšajte ho naživo.

Rezervujte si skúšobnú jazdu.

NEOMYLNE INSIGNIA SPORTS TOURER.

Jedným z najvýraznejších a najľahšie rozpoznateľných charakteristických znakov skvelého dizajnu je kultivovanosť. Preskúmajte tvarované línie a znamenitý interiér – a pochopíte skutočný význam tohto pojmu.

Enlarge

Dizajn exteriéru

Mriežka chladiča je vpredu vystúpenejšia a chrómované prvky sú o niečo markantnejšie. Svetlomety sú štýlovejšie, rovnako ako aj nižšie položené hmlové svetlá. Jednoducho Insignia Sports Tourer. Je skvelý a šik.

 

Vďaka modernému štýlu plynulých kriviek, ktorý zvýrazňujú pútavé dizajnové prvky – ako napríklad tvarovaný profil svetlometov, zadné svetlá s diódami LED, svetlá na denné svietenie v charakteristickom tvare krídel či „čepeľovité“ bočné lišty – Insignia Sports Tourer si zachováva svieži vzhľad.

 

Vynikajúca aerodynamika, široký postoj a klasické proporcie – to všetko pridáva výnimočnému dizajnu na atraktívnosti. Tieto vlastnosti zároveň prispievajú k tichu v kabíne, vynikajúcej stabilite vozidla a dostatočnej priestrannosti. Takže kto povedal, že krása je len povrchná?


Enlarge

Dizajn interiéru

Otvorte dvere na ktoromkoľvek vozidle Insignia Sports Tourer a okamžite na vás dýchne cit pre kvalitu a dizajn. Vašu pozornosť upúta prístrojový panel v tvare charakteristického krídla, ktorý plynulo prechádza do panelov dverí a vytvára atmosféru intímnosti, no pritom organizovanosti. To isté platí aj pre úložné priestory.

 

Len si všimnite, ako sa moderné technológie –informačné centrum vodiča s obrazovkami s uhlopriečkou 8˝, nižšie umiestnená dotyková obrazovka, ovládacie prvky na volante, dotyková plocha a mnoho ďalších – dokonale snúbia s tradičnými kvalitami…


Enlarge

Luxus koženého interiéru

Prirodzená, elegantná a pohodlná – pravá koža je súčasťou atmosféry ozajstného luxusu. Jemná koža nappa exkluzívnej kvality v úprave „Brandy“ alebo „Indian Night“ v čiernom odtieni Jet Black udáva tón prvotriednej kvality, ktorý ešte umocňuje kontrastné lemovanie tradičnou lemovkou. Či je perforovaná kvôli lepšiemu vetraniu sedadiel alebo pevná pre navodenie dojmu čírej elegancie – atraktívnosť luxusnej kože je jednoducho nezameniteľná.


Enlarge

Výbava Drive!

Insignia Sports Tourer s výbavou Drive!, ktorý vychádza z verzie Insignia Sports Tourer Edition a ponúka rovnako bohaté vybavenie, je vyjadrením štýlu a prináša exkluzívnu úpravu Wega/Atlantis so skvelou textúrou a dotykovou kvalitou. Maximálnu mieru komfortu završujú špeciálne ergonomické sedadlá od spoločnosti Opel s certifikáciou asociácie AGR s textilným alebo koženým čalúnením, ktoré zaisťujú dlhotrvajúcu ochranu chrbta pred záťažou na dlhých cestách.