Predchádzajúce
 • INSIGNIA HATCHBACK

Ďalej
Predchádzajúce
 • Opel, Insignia Hatchback, Design, Exterior, Front

  TVAR KULTIVOVANOSTI.

  Skvelý aerodynamický tvar modelu Insignia znižuje náklady na pohonné hmoty a prispieva k zmierneniu vnútorného hluku. Tento päťdverový hatchback je majstrovské dielo aerodynamického dizajnu.

 • Opel, Insignia Hatchback, Design, Interior, AGR

  VSTÚPTE A UVOĽNITE SA.

  Vychutnajte si priestranný, exkluzívny interiér s kvalitnými materiálmi. Pridajte k tomu ergonomické športové predné sedadlá AGR1 nastaviteľné vo viacerých smeroch, a môžete si vychutnať cestovanie vyššej triedy.

   

  1 Kampaň za zdravý chrbát

 • Opel, Insignia Hatchback, Design, Wheels

  KOLESÁ NA ŽELANIE.

  Prispôsobte si svoju Insigniu s našou ponukou diskov kolies z ľahkých zliatin. Ich veľkosti od 16” do 20” dokonale ladia s výraznými oblúkmi kolies a športovými líniami modelu Insignia.

 • Opel, Insignia Hatchback, Design, OPC Line Sport Pack

  BALÍKY VÝBAVY OPC LINE SPORT.

  Ak chcete dodať svojej Insignii športový vzhľad, pridajte jej motoristický štýl s balíkom výbavy OPC Line Sport z Výkonnostného strediska spoločnosti Opel (Opel Performance Center).

Ďalej
Predchádzajúce
 • EXTERIÉR

 • INTERIÉR

 • KOLESÁ

 • OPC LINE SPORT

Ďalej
Predchádzajúce
 • Opel, Insignia Hatchback, Technology, Adaptive Cruise Control

  UDRŽIAVA BEZPEČNÚ VZDIALENOSŤ.

  Adaptívny tempomat od spoločnosti Opel zaisťuje pokojnejšiu jazdu, najmä v pomalej premávke. Udržiava vaše vozidlo v bezpečnej vzdialenosti od vozidla pred vami.

 • Opel, Insignia Hatchback, Technology, Driver Assistance

  VAŠA BEZPEČNOSŤ NA PRVOM MIESTE.

  S aktívnymi bezpečnostnými systémami modelu Insginia, ako je systém sledovania mŕtveho uhla, systém kontroly pri predbiehaní či upozornenie na nežiaduce vybočenie z jazdného pruhu, je vaša jazda omnoho bezpečnejšia.

 • Opel, Insignia Hatchback, Technology, Opel Eye

  VŠESTRANNÝ TALENT V OBLASTI BEZPEČNOSTI.

  Viac bezpečnosti, menej stresu. Predná kamera Opel Eye zabezpečuje rozpoznávanie dopravných značiek, upozornenie na hroziacu čelnú zrážku, núdzové brzdenie a signalizáciu vzdialenosti od vozidla idúceho vpredu.

  Prečítajte si viac
 • Opel, Insignia Hatchback, Technology, Adaptive Forward Lighting Plus

  PRE LEPŠÍ VÝHĽAD A BEZPEČNOSŤ.

  Optimálny výhľad aj v noci. Svetlomety AFL+ prispôsobujú lúč bixenónových svetiel rôznym jazdným podmienkam.

Ďalej
Predchádzajúce
 • ADAPTÍVNY TEMPOMAT

 • ASISTENČNÉ SYSTÉMY

 • OPEL EYE

 • ADAPTÍVNE PREDNÉ SVETLOMETY PLUS (AFL+)

Ďalej
Predchádzajúce
 • Opel, Insignia Hatchback, Driving Efficiency, Engines

  VYBERTE SI VÝKON.

  Preskúmajte sortiment našich výkonných, spoľahlivých a hospodárnych motorov. Insignia teraz ponúka nové vznetové motory Whisper: majú nízku úroveň hluku a emisií a vysokú odozvu a krútiaci moment.

 • Opel, Insignia Hatchback, Driving Efficiency, Transmissions

  ZARAĎTE VYŠŠIU RÝCHLOSŤ!

  Výber je na vás. Manuálna alebo automatická. Hospodárne šesťstupňové prevodovky sú štandardnou výbavou v celom sortimente s možnosťou výberu manuálnej alebo automatickej.

 • Opel, Insignia Hatchback, Driving Efficiency, Adaptive 4x4

  SKVELÁ PRIĽNAVOSŤ.

  Vyššia bezpečnosť aj spokojnosť pri jazde: voliteľný systém adaptívneho pohonu všetkých štyroch kolies (4x4) v modeli Insignia zlepšuje ovládateľnosť a stabilitu vozidla za každých jazdných podmienok.

 • Opel, Insignia Hatchback, Driving Efficiency, Flexride

  STLAČTE ŠPORTOVÝ REŽIM. BUDETE SA SKVELE BAVIŤ.

  S tlačidlom riadiaceho systému podvozka FlexRide môžete meniť jazdnú dynamiku vašej Insignie tak, aby vyhovovala vašej momentálnej nálade. FlexRide dodá vášmu zážitku z jazdy viac zábavy.

 • Opel, Insignia Hatchback, Driving Efficiency, ecoFLEX

  EKOLOGICKÁ JAZDA S TECHNOLÓGIOU ECOFLEX.

  SSystém automatického spúšťania a vypínania motora, aktívne zatváranie mriežky chladiča a motory s technológiou ecoFLEX a BlueInjection na znižovanie emisií N0x zaisťujú maximálne efektívnu spotrebu paliva ako aj efektívnosť nákladov.

Ďalej
Predchádzajúce
 • MOTORY

 • PREVODOVKY

 • ADAPTÍVNY POHON VŠETKÝCH ŠTYROCH KOLIES (4X4)

 • ZAVESENIE KOLIES

 • EKOLOGICKÉ TECHNOLÓGIE

Ďalej
Predchádzajúce
 • Opel, Insignia Hatchback, Connectivity, OnStar

  OSOBNÝ ASISTENT PRE KONEKTIVITU A POMOC.

  Opel OnStar vám dáva jedinečný pocit bezpečia, 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku. K našim unikátnym službám máte prístup stlačením jediného tlačidla, a to prakticky kdekoľvek v Európe.

 • Opel, Insignia Hatchback, Connectivity, Bose Sound System

  EXKLUZÍVNY ZVUK.

  Obklopte sa pôsobivým exkluzívnym zvukom. Luxusný audiosystém Bose® vám prehrá vašu hudbu tak, ako si to sami želáte. A voliteľná sústava ôsmich reproduktorov prináša zvuk svetovej triedy.

 • Opel, Insignia Hatchback, Connectivity, Driver Display

  INFORMÁCIE PODĽA ŽELANIA VODIČA.

  Môžete si vybrať z troch rôznych obrazoviek informačného centra vodiča. Sú navrhnuté tak, aby plne spolupracovali s informačno-zábavným systémom novej generácie.

Ďalej
Predchádzajúce
 • OPEL ONSTAR

 • NAVIGÁCIA

 • AUTORÁDIÁ

 • AUDIOSYSTÉM BOSE®

 • DISPLEJ VODIČA

Ďalej

PRÍSLUŠENSTVO - VYROBENÉ PRIAMO PRE VÁS

Prejavte sa prostredníctvom originálneho príslušenstva Opel a vyťažte zo svojho vozidla čo najviac.
Navrhnuté a testované pre váš Opel.

Obrázky sa môžu líšiť od predávaného výrobku.

Close

Systém aktívneho podvozka FlexRide prispôsobuje nastavenia tlmičov v reálnom čase, aby vám zabezpečil vynikajúce jazdné vlastnosti. Zároveň prispôsobí akcelerátor, elektronický stabilizačný systém (ESP) a riadenie a, ak je nimi vybavený, aj nastavenie pohonu všetkých kolies a automatickú prevodovku.

 

Kedykoľvek si môžete prepnúť režim:

 • Režim Sport zabezpečuje vyššiu citlivosť
 • Režim Tour umožňuje uvoľnenejšiu jazdu
 • Režim Standard ponúka úsporu paliva a kultivovanú jazdu
Close

Systém adaptívneho pohonu 4x4 v modeli Insignia rozdeľuje krútiaci moment motora medzi prednú a zadnú nápravu ako aj ľavé a pravé kolesá. Toto rozdelenie poskytuje maximálnu trakciu, stabilitu a vynikajúcu jazdný dynamiku.

Close

Systém sledovania mŕtveho uhla (SBZA)
Ak do niektorého z "mŕtvych uhlov" na ktorejkoľvek strane modelu Insignia vojde iné vozidlo, vo vonkajšom spätnom zrkadle sa objaví výstražný symbol.

 

Systém kontroly pri predbiehaní (LCA)
Radar zaznamenáva a upozorňuje vás na rýchlo sa približujúce vozidlá vzdialené od vás až 70 metrov. V prípade, že dáte znamenie o zmene jazdného pruhu, zabliká výstražné svetlo.

 

Upozornenie na nežiaduce vybočenie z jazdného pruhu (LDW)
V prípade, že sa neúmyselne vychýlite zo svojho jazdného pruhu, funkcia upozornenia na nežiaduce vybočenie z jazdného pruhu aktivuje na prístrojovom paneli ikonku aj zvukový signál.

Close

Adaptívny tempomat (ACC) modelu Insignia uľahčuje jazdu v hustej premávke a prispieva k jej bezpečnosti. Aktivuje sa nastavením rýchlosti a vzdialenosti, a od tej chvíle automaticky zrýchľuje a brzdí za vás. Využíva radarový snímač na sledovanie vzdialenosti od vozidla vpredu a automaticky udržiava vami nastavený odstup upravovaním rýchlosti vašej Insignie. S automatickou prevodovkou funguje adaptívny tempomat až do úplného zastavenia.

Close

Vznetový, zážihový, alebo radšej LPG? Vznetové motory Whisper s hladkým chodom a výkonom 88 kW (120 k) a 100 kW (136 k) sú tiché a hospodárne. Motor 1.6 CDTI s výkonom 100 kW (136 k) produkuje len 104 g emisií CO2 na kilometer (v kombinovanej prevádzke)1.

 

Zážihový 1,6-litrový motor s výkonom 125 kW (170 k) má nízku hladinu hluku a vibrácií. Najúspornejšou a najekologickejšou voľbou je preplňovaný motor 1.4 LPG: spotreba paliva v l/100 km: kombinovaná 7,6 – 7,9 (5,9 – 6,1). Emisie CO2 v g/km: kombinovaná prevádzka 124 – 128 (139 – 144).


1Podľa nariadení Komisie (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 (podľa platnej verzie).

Close

Senzory zhromažďujú údaje o svetelných a poveternostných podmienkach, vašej rýchlosti, vozidlách pred vami, protiidúcich vozidlách, ako aj o polohe vášho volantu. Systém AFL+ potom automaticky reguluje intenzitu, uhol a rozloženie svetelného lúča, aby vám poskytol optimálnu viditeľnosť. Svetlomety AFL+ obsahujú osem nastavení svetelného lúča podľa dopravnej situácie a vonkajších podmienok.

Close

Systém automatického spúšťania a vypínania motora vypne motor, keď zastavíte, a automaticky ho spustí, keď zošliapnete spojku. To znamená nulové emisie počas státia. Funkcia aktívneho zatvárania mriežky chladiča znižuje spotrebu paliva uzavretím prednej mriežky, keď je to možné. Inovatívna technológia BlueInjection zasa prispieva k významnému znižovaniu emisií oxidov dusíka (NOx).


Spotreba paliva v l/100km: v meste 4,5 - 11,4, mimo mesta 3,3 - 6,4, kombinovaná 3,8 - 8,2. Emisie CO2 v g/km: kombinovaná prevádzka 99-192. Podľa nariadení Komisie (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 (podľa platnej verzie).

Close

Balík výbavy pre exteriér OPC Line Sport obsahuje dvojitý chrómový výfuk1, zadný spojler, bočné prahové lišty a spodné spojlery vpredu a vzadu.
Balík výbavy pre interiér OPC Line Sport obsahuje tmavý poťah stropu, volant OPC, radiacu páku OPC a pretekárske pedále. Ak jazdíte s automatickou prevodovkou, môžete mať páčky na koženom volante v štýle Formuly 12.
Športové sedadlá Recaro3 sa dodávajú v perforovanej čiernej koži s funkciou vyhrievania, možnosťami nastavenia v ôsmich smeroch a bedrovou opierkou nastaviteľnou v štyroch smeroch.

 

1Viditeľný len s vybranými motormi.
2V ponuke len s automatickými prevodovkami.
3V ponuke ako možnosť výbavy pre verzie Sport a Cosmo.

Close

Autorádio R300 Color vám farebný informačný displej s uhlopriečkou 4,2˝ a sústavu šiestich reproduktorov. Pripojenia Aux-in a USB sa dodávajú v štandardnej výbave, prehrávač diskov CD a digitálne rádio (DAB/DAB+/DMB-R) je možné objednať v rámci voliteľnej výbavy. Okrem toho máte k dispozícii niekoľko zvukových predvolieb, vrátane nastavenia hlasitosti, zvuku a basov v závislosti od rýchlosti.

 

Autorádio R400 Color má ešte viac funkcií, vrátane ovládania na volante a pripojenia Bluetooth®. To vám umožňuje telefonovať z vášho pripojeného smartfónu bez používania rúk (hands-free) pomocou funkcie rozpoznávania hlasu a prehrávať hudbu bez káblov. Pre doplnenie nárokov na zvukové vybavenie si môžete objednať aj prehrávač diskov CD v rámci voliteľnej výbavy.

Close

Štandardný jednofarebný displej s uhlopriečkou 3,5˝ (9 cm) zobrazuje informácie o vozidle, ako je spotreba paliva, informácie o priebehu cesty či asistenčné systémy.

Ak si objednáte voliteľné rádio, získate farebný displej s uhlopriečkou 4,2˝ (10,7 cm), ktorý obsahuje aj hlavnú obrazovku určenú pre funkcie vozidla, audiosystém, telefón, navigáciu a nastavenia vozidla, a to všetko s ovládaním priamo z volantu.

S voliteľným displejom s uhlopriečkou 8˝ (20 cm) s vysokým rozlíšením budete mať kontrolu  nad všetkými informáciami a komunikáciou vo vozidle. Môžete si zvoliť režim Tour (digitálny tachometer, ďalšie médiá) alebo režim Sport (analógové prístroje a viac informácií o systémoch vozidla).

Close

V interiéri ihneď pocítite pozornosť, aká sa venovala kvalite a detailom. Dizajn kabíny orientovanej na vodiča umožňuje, že všetko máte na dosah ruky. Voliteľný informačno-zábavný s osempalcovou farebnou dotykovou obrazovkou vám zasa umožňuje bez problémov zostať v spojení. Úpravu interiéru završuje široký výber možností čalúnenia v exkluzívnych látkach alebo jemnej koži. Ergonomické športové predné sedadlá AGR1 sú dobrou oporou pre váš chrbát počas dlhých ciest. Široká ponuka funkcií nastavenia vám umožní nastaviť si sedadlo tak, aby sa vám pohodlne cestovalo.

 

1 Kampaň za zdravý chrbát

Close

Elegantný a nádherne vyvážený - hatchback Insignia je spojením mohutných kriviek oceneného skulpturálneho dizajnu značky Opel a aerodynamického koeficientu len 0,25. Široký postoj zasa prispieva k čo najväčšej stabilite a presnosti ovládania.

Close

Automatická odpoveď na haváriu. V prípade nehody je automaticky upovedomený poradca OnStar.
Wi-Fi Hotspot. Stabilný internet 4G/LTE až pre sedem zariadení.
Funkcia mobilného telefónu Smartphone. Diaľkové zamykanie/odomykanie dverí, kontrola oleja a ďalšie funkcie.
Pomoc pri odcudzení vozidla. OnStar vám pomôže nájsť vaše vozidlo a zabrániť jeho naštartovaniu.
Diagnostika vozidla. OnStar na diaľku skontroluje zdravie vášho vozidla.
Stiahnutie cieľa cesty. Chcete zmeniť trasu? OnStar stiahne cieľ vašej cesty do satelitnej navigácie Opel.

 

Niektoré funkcie nemusia byť dostupné vo vašej oblasti alebo stupni výbavy. Kliknutím sem zobrazíte prehľad možných obmedzení.

Close

Systém Navi 900 IntelliLink® - špičková ponuka konektivity a zábavy:
• Apple CarPlay™1
• Android Auto™2
• Osempalcová farebná dotyková obrazovka
• Zabudovaný navigačný systém s priestorovým (3D) zobrazením
• Funkcia ovládania hlasom
• 4,2” farebný displej združeného prístroja
• Anténa v tvare žraločej plutvy
• Možnosť prehrávača diskov CD
• Rádio AM/FM, možnosť objednania s digitálnym príjmom rozhlasových staníc DAB+

 

1 Apple CarPlay a Apple sú obchodné známky spoločnosti Apple Inc., registrované v USA a ďalších krajinách.
2 Android je obchodná známka spoločnosti Google Inc.