OPEL INSIGNIA.

Moderný hatchback.

Opel Insignia v sebe spája pekný športový vzhľad a praktickosť päťdverového modelu. Z technického aj technologického hľadiska prináša najmodernejšie novinky, a výbornú flexibilitu interiéru dopĺňa dynamický výkon.

Kým motory s ekologicky šetrnou technológiou ecoFLEX pomáhajú chrániť životné prostredie, exkluzívna konštrukčná kvalita chráni vaše investície. Pozrite sa, čomu tento model vďačí za svoju výnimočnosť:


  • Špičkový dizajn
  • Komfort, ktorý vás rozmazná
  • Komplexné asistenčné systémy pre vodiča
  • Vyspelé technológie rozhrania pre komunikáciu medzi človekom a strojom
  • Pôsobivé jazdné vlastnosti
  • Vynikajúca úroveň bezpečnosti

Enlarge

Inšpirujúci, sofistikovaný a kultivovaný

Insignia skvele vyzerá, prináša radosť z jazdy a je maximálne praktická. Odľahčuje záťaž pri práci, rodinných aktivitách či trávení voľného času.


Enlarge

Dôkladný štýlový komfort

Široké oblé línie a kvalitné materiály príjemné na dotyk spolu s ergonómiou, vďaka ktorej máte všetko poruke či na dohľad. Vitajte vo vnútri hatchbacku Insignia – nech si sadnete kdekoľvek, vždy budete v prvej triede.


Enlarge

Asistenčný systém s 360-stupňovým pohľadom

Najdôležitejšia je kontrola. Nech už vás naliehavá situácia zastihne kdekoľvek a kedykoľvek, Insignia je pripravená dostať vás z nej. Zoznámte sa s technológiami, ktoré vás chránia a zároveň zvyšujú úroveň pohodlia i jazdnej dynamiky.


Enlarge

Výkon a ovládanie

Z hľadiska dynamiky Insignia vysoko prekonáva svoju triedu. Výkonné motory v spojení s mimoriadne dobrým ovládaním prispievajú k pôsobivému zážitku z jazdy.


Enlarge

Bezpečnejší, istejší a ešte spoľahlivejší

Nepriaznivé počasie ako hmla, dážď či sneh je súčasťou života. Insignia preto prináša systémy aktívnej a pasívnej bezpečnosti v spojení so spoľahlivými asistenčnými systémami pre vodiča a vynikajúcim správaním vozidla na ceste.


Enlarge

Informácie priamo pre vás

Vyspelé technológie, ktoré s vami spolupracujú a pracujú pre vás, zreteľne zobrazujú údaje a zabezpečujú jednoduchý prístup a používanie – to je Opel Insignia a jeho dokonalé rozhranie pre komunikáciu medzi človekom a strojom (HMI), ktoré vám prináša podrobné informácie a intuitívne ovládanie.


Enlarge

Dostupné modely

Opel Insignia

Opel Insignia Edition

Opel Insignia Drive

Opel Insignia Sport

Opel Insignia Cosmo


Opel Insignia Hatchback – Ďalšie kroky
Ďalšie kroky

Ďalšie informácie o hatchbacku Opel Insignia