Predchádzajúce
Ďalej
Predchádzajúce
Ďalej

Opel Combo Tour – Široký rad výkonných verzií

Nová generácia modelu Opel Combo ponúka inteligentné riešenia v segmente kompaktných vanov. Prichádza na trh v niekoľkých variantoch, s technickými vylepšeniami, hospodárnosťou a pritom ponúka maximálnu úžitkovú hodnotu.

OPEL COMBO TOUR.

Ekonomický malý rodinný van.

Priestor a flexibilita sú hlavné silné stránky vozidla Opel Combo Tour. Pozrite sa dnu a odhalíte perfektný priestor pre vašu rodinu, koníčky, zábavu, šport a dovolenku. Alebo spojenie všetkého uvedeného s vaším podnikaním.

 

Navrhnuté tak, aby preprava vašej rodiny dostala nový rozmer flexibility a priestoru pri zachovaní ohľaduplnosti k životnému prostrediu a hospodárnej prevádzky. Pozrite sa prečo:

• Praktický a priestranný dizajn

• Pohodlie, praktickosť a bezpečnosť

• Najlepšie sedadlá a priestor vo svojej triede

• Výnimočná úspornosť a výkon


Enlarge

Brilantná kombinácia

Kapacita, praktickosť, odolnosť a funkčná elegancia sa plynulo spojili do skvelej podoby nového modelu Opel Combo Tour.


Enlarge

Svieži a pripravený na prácu

Opel Combo Tour sa stará o svoju posádku, náklad a tiež ostatných účastníkov cestnej premávky bez toho, aby boli obmedzené jeho prepravné schopnosti. Na zvýšenie komfortu môžete pridávať dodatočnú výbavu a originálne príslušenstvo.


Enlarge

Uľahčuje život

Jednoduché nastupovanie a nakladanie, až 7 miest na sedenie, jednoduchá zmena konfigurácie a nadanie v mnohých oblastiach. Taký je nový Opel Combo Tour, ktorý ponúka skutočne bohaté možnosti výberu funkčnosti, rozmerov karosérie a výbavy. Oceníte tiež sklopné a vyberateľné sedadlá v druhom, resp. treťom rade, možnosť 7-miestnej verzie a rozšíreného batožinového priestoru zo štandardných 800 až na 3200 litrov.


Enlarge

Jazdite ďalej, ušetrite viac

Úsporný, čo sa týka spotreby paliva, dlhé servisné intervaly a záruka proti prehrdzaveniu. Opel Combo Tour drží prevádzkové náklady vašej rodiny pevne pod kontrolou.