Skúšobná jazda

Skúšobná jazda vám povie viac ako tisíc obrázkov. Kliknite sem a zažite realitu.

Dohodnite si skúšobnú jazdu

NOVÝ ROZMER KLASICKEJ PLÁTENEJ STRECHY.

Elegantný a pôvabný. Nový Opel Cascada prináša sviežosť do najzaujímavejšieho spôsobu jazdy.

Enlarge

Klasická elegancia na druhú

Nový Opel Cascada je brilantný s otvorenou aj zavretou strechou. Čisté línie jasne podčiarkujú eleganciu a štýl. Spredu je to jasne rozoznateľné vozidlo Opel, ktoré je zase o krok ďalej. Pozrite se na dominantnú a výraznú lištu a mriežku pod ňou, jasné LED svetlomety denného svietenia a štýlové chrómované prvky. Nenápadné línie ukrývajú obrovský výkonový potenciál.

 

Bočný profil je ničím nerušený, dlhý a elegantný.  Plátená strecha a výsuvné stĺpiky pre prípad prevrátenia sú úplne skryté. Žiadne zbytočnosti. Jednoducho ich nie je treba. Línie vozidla sú prirodzené a dokonalé. So zatvorenou plátenou strechou vynikne absencia stĺpikov a kvalita použitých materiálov. Chrómovaná lišta vizuálne oddeľuje karosériu a strechu a dodáva klasický dotyk luxusu.  Dlhé dvere a ladné A stĺpiky karosérie sú štýlové a praktické pre jednoduché nastupovanie.


Na zadnej časti vozidla sú zadné LED svetlomety elegantne prepojené chrómovanou lištou. Celok pôsobí harmonicky a nezameniteľne. Široký postoj vozidla a vyvážené proporcie perfektne dopĺňajú elegantné línie.


Enlarge

Berte jazdu z tej lepšej stránky

Príjemné a kvalitné materiály a povrchy prinášajú jasný komfort. Nový Opel Cascada začína tým, že vyzerá skvelo. Ešte viac sa vám bude páčiť, keď sa pozriete zblízka. To najlepšie však na vás čaká po otvorení dverí. Okamžite vás zaujme čalúnenie Morrocana s detailným prešívaním, ktoré je príjemné na dotyk a nájdete ho na palubnej doske a stredovej konzole. Všetko má svoje miesto. Palubné prístroje sú natočené k vodičovi, ovládacie prvky na stredovom paneli a konzole sadnú presne do ruky. Čo poteší oči, poteší aj vaše ostatné zmysly.

 

Štyri tvarované sedadlá, pre perfektné pohodlie a podporu tela, čakajú len na vás. Systém Easy Entry posunie predné sedadlá jednoduchým stlačením tlačidla. Naspäť ich dostanete rovnako jednoduchým spôsobom. Vybrať si môžete medzi kvalitnou látkou alebo luxusnou kožou. Kožené čalúnenie je doplnené výrazným prešívaním, ktoré ešte umocní luxusný dojem.


Enlarge

Perfektné prvé vozidlo

Každodenné používanie a odkladacie priestory sú väčšinou pri kabrioletoch problémom. Nie však v novom vozidle Opel Cascada. Disponuje 13 odkladacími schránkami, ktoré sú praktické a dobre dostupné.

 

Batožinový priestor navyše pojme 280 až 380 litrov nákladu, či je strecha otvorená alebo zavretá. Navyše je možné využiť systém FlexFold a behom pár sekúnd získať batožinový priestor s objemom 750 litrov. Ovládacie prvky systému sú umiestnené prakticky na oboch bočných stranách batožinového priestoru. Po stlačení tlačidla systém automaticky sklopí zadné sedadlá.

 

Pre väčšiu bezpečnosť zaparkovaného vozidla so stiahnutou strechou sú tlačidlá sklopenia zadných sedadiel za hlavovými opierkami deaktivované, aby nemohlo dôjsť k ich sklopeniu a otvoreniu prístupu do batožinového priestoru. Okrem toho je vozidlo vybavené zabezpečovacím systémom, ktorý chráni celé vozidlo vrátanie kolies proti odcudzeniu.