Skúšobná jazda

Skúšobná jazda vám povie viac ako tisíc obrázkov. Kliknite sem a zažite realitu.

Dohodnite si skúšobnú jazdu

NECHAJTE SA HÝČKAŤ, INFORMOVAŤ A BAVIŤ.

Komfort znamená klásť dôraz aj na tie najmenšie detaily. Komfort a pohodlie v novom vozidle Opel Cascada sú na vysokej úrovni pre vaše maximálne uspokojenie. Od vetraných sedadiel po perfektný navigačný systém, zvuk a konektivitu. Vytvorte si vlastný priestor na zábavu.

Enlarge

Elektrické podávače bezpečnostných pásov

Dlhé bočné dvere nového vozidla Opel Cascada umožňujú pohodlné nastupovanie aj na zadné sedadlá, ale mohlo by to znamenať horší prístup k bezpečnostným pásom pre cestujúcich na predných sedadlách. To však nie je prípad vozidla Cascada, ktorý je vybavený elektrickými podávačmi bezpečnostných pásov. Tie priblížia bezpečnostný pás k prednému sedadlu pre pohodlné zapnutie.

 

Sú plne automatizované a umiestnené vo výške ramena. Aktivuje ich zatvorenie dverí a naštartovanie motora. Keď je pás pripnutý, podávač sa automaticky vráti do svojej pôvodnej polohy.


Enlarge

Elektronický systém Easy Entry

Ďalším prvkom z triedy luxusných vozidiel je elektronický systém Easy Entry pre prístup na zadné sedadlá. Nie je potrebný žiadny špeciálny ovládač či tlačidlo. Stačí len sklopiť operadlo predného sedadla. Sedadlo sa automaticky posunie dopredu dvojitou rýchlosťou a pri sklopení operadla späť sa zase posunie do pôvodnej polohy.


Enlarge

Vetrané elektricky ovládané ergonomické športové sedadlá

Lekársky preverené nastaviteľné ergonomické športové sedadlá ponúkajú perfektnú kombináciu športového sedenia a podpory tela. Skvelo tak ladia s celkovým štýlom vozidla Opel Cascada.

 

Elektricky ovládané ergonomické športové sedadlá AGR v koženom vyhotovení s pneumatickou bedrovou opierkou jednoducho musíte vyskúšať a zažiť.

 

Komfort si znásobíte výberom koženého vyhotovenia a elektrického ovládania. Trojrýchlostné vetranie sedadiel, ktoré oceníte predovšetkým pri teplom počasí, prináša výnimočný luxus. Ovládač systému je priamo na sedadle a rýchlosť chladenia je okamžitá.


New Opel Cascada - Climatization options

Príjemné prostredie

Priame alebo nepriame slnečné žiarenie môže spôsobiť rozpálenie kožených sedadiel, čo však nie je príjemné. Skvelou správou je, že vozidlo možno vybaviť špeciálnym koženým čalúnením, ktoré odráža teplo a znižuje tak možnosť zahriatia sedadiel. Pre nový Opel Cascada je dostupné v čiernej farbe a dokáže znížiť teplotu sedadiel až o 30 stupňov Celzia.

 

Elektronická klimatizácia umožňuje nastaviť odlišnú teplotu pre vodiča aj spolujazdca. Senzory udržujú zvolenú teplotu.

 

Ďalším prvkom, ktorý nepotrebuje dlhší popis, je vyhrievaný volant. Chladné rána alebo jazda v noci tak budú ďaleko príjemnejšie.


Enlarge

Systémy infozábavy

Nech ste fanúšikom akejkoľvek hudby, nový Opel Cascada je vybavený tým správnym systémom infozábavy, ktorý sa k vášmu štýlu bude hodiť. Jasný navigačný systém vás dovedie na požadované miesta, zatiaľ čo si môžete užívať skvelý zvuk vašej hudby z reproduktorov.

 

Autorádiá s CD

Autorádio CD 300 má pamäť na 3 x 6 staníc, výkon 4 x 20 W, 6 reproduktorov, MP3, aux-in a ovládače na volante. Autorádio CD 400 Plus má rovnaké špecifikácie ako CD 300, ale pridáva grafický informačný displej, 6 x 6 pamätí na rádiostanice a dynamický zvukový procesor.

 

Navi 600 s farebným informačným displejom

Navi 600 je vybavená 7 prémiovými reproduktormi, obsahuje navigačné mapy a body záujmu (POI), ktoré sú uložené na SD karte, ktorá je dodávaná z výroby s navigačnými mapami pre xxx. Okrem najrýchlejšej a najkratšej trasy možno nastaviť aj najúspornejšiu trasu, ktorá berie do úvahy aj parametre vozidla, ako je povolené zaťaženie strechy a pripojený príves. Telefonujte, počúvajte hudbu pomocou technológie Bluetooth® alebo hudobnej databázy Gracenote® prostredníctvom pripojenia USB, počúvajte prichádzajúce textové správy SMS, alebo si prezerajte obrázky nahrané cez pripojenie USB – a nemusíte pritom spustiť ruky z volantu, ktorý je vybavený integrovanými ovládacími prvkami. Prehráva MP3, obsahuje vstupy USB a aux-in a samozrejmosťou sú ovládače na volante.

 

Navi 900 Europe s farebným informačným displejom

Navi 900 Europe rovnaké hlavné funkcie ako Navi 600,ako je prehrávanie hudby cez rozhranie Bluetooth® a navigácia s možnosťou pohľadu z vtáčej perspektívy v trojrozmernom zobrazení a zadávanie cieľa cesty pomocou jednorazového hlasového príkazu. V záujme rýchlejšieho navádzania sú vo vnútornej pamäti systému uložené mapy viac ako 30 krajín Európy, ktoré možno aktualizovať prostredníctvom pripojenia USB.