Skúšobná jazda

Skúšobná jazda vám povie viac ako tisíc obrázkov. Kliknite sem a zažite realitu.

Dohodnite si skúšobnú jazdu

PRÍSLUŠENSTVO PRE NOVÝ OPEL CASCADA.

Cascada má štýl, komfort a všestrannosť pre všetky vaše požiadavky – a Opel ponúka celý rad príslušenstva, aby ste si svoj kabriolet ešte viac prispôsobili svojim potrebám. Výber kvalitného príslušenstva ešte zvyšuje skvelé parametre tohto vozidla.

Pohodlie a starostlivosť

Cíťte sa tu ako doma. V aute strávime toľko času, že je pre nás často druhým domovom, keď sme na cestách. Nájdete tu všetko, čo potrebujete, aby váš Opel vyzeral skvele a aby ste sa v ňom rovnako skvele cítili – od podlahových rohoží až po slnečné clony, a ešte oveľa viac.


Prepravné a nosné systémy

Spoločnosť Opel významne zjednodušila prepravu a prevážanie nákladu. Náš široký sortiment prepravných a nosných systémov je tou najlepšou pomocnou rukou pri všetkých vašich cestovných i športových aktivitách. Náklad môžete prevážať v aute či na aute, od strešných boxov až po ťažné zariadenia a nosiče bicyklov. Súčasťou našej ponuky sú výrobky našej pôvodnej výroby Opel Original, ako aj výrobky našej partnerskej spoločnosti Thule, ktorá je jednotkou na trhu s nosnými systémami.


Informačno-zábavný systém

Do cieľa cesty sa môžete dostať aj príjemne. Pripojte si inteligentný telefón a ďalšie zariadenia a pomocou vstavaného informačno-zábavného systému získate prístup ku všetkému, čo potrebujete. Pripojenie vám zabezpečia súpravy handsfree s rozhraním Bluetooth, dokovacia stanica FlexDock®, navigačné systémy, aktualizované mapy a multimediálne pripojenia.


Štýl a OPC Line

Pripravení vystúpiť z radu? Sme na správnom mieste. Máme skvelý výber štýlových doplnkov, ktoré vášmu vozidlu Opel dodajú tú správnu dávku výnimočnosti navyše. Pojmy Opel Performance Center a OPC Line znamenajú exkluzívny vzhľad, sofistikované technológie a vzrušujúci výkon. Vytvorte si vozidlo, ktoré vystúpi z radu.


Kolesá

Prispôsobte si svoj Opel podľa svojich predstáv pomocou novej súpravy diskov kolies. Nech sú vaše požiadavky akékoľvek, tu nájdete skvelú ponuku originálnych hliníkových diskov kolies Opel, pomocou ktorých môžete svojmu vozidlu pridať na osobitosti. Doprajte si štýl a kvalitu originálneho príslušenstva Opel.