Predchádzajúce
Ďalej
Predchádzajúce
Ďalej

OPEL ANTARA.

Pohodlné SUV typu crossover.

Lepšie vyzerá, je výkonnejší a kultivovanejší – Opel Antara prináša spojenie prvotriednej kvality interiéru a mestskej elegancie s mohutným, odolným charakterom. Špičkové technológie motorov a prevodoviek zabezpečujú skvelý výkon aj v náročných podmienkach.

 

Vyberte sa, kam len chcete, svet je veľký –Opel Antara je pripravený a čaká už len na vás. Pozrite sa, čomu vďačí za svoju výnimočnosť:

  • vynikajúce jazdné vlastnosti
  • šikovný dizajn crossoveru
  • pôsobivý výkon
  • vynikajúca úroveň komfortu a flexibility

Enlarge

Na každú cestu. Kamkoľvek.

Opel Antara zvláda ťažké podmienky s pokojom. Vďačí za to priamemu prevodu riadenia, dobrému ovládaniu na ceste i v teréne a technológiám, ktoré zabezpečujú maximálnu trakciu za každých podmienok. Či idete do kopca alebo z kopca, udrží vás bezpečne na trati a zaistí vám plnú kontrolu nad vozidlom.


Enlarge

Spoľahlivé a kompletné funkcie

Pôsobivé línie a mohutný charakter Opelu Antara sa hodia kamkoľvek, od lona prírody až po parkovisko pred supermarketom. Plastická kultivovanosť dizajnového jazyka spoločnosti Opel znamená, že aj keď je silne štylizovaný, v žiadnom prípade nevyzerá agresívne.


Enlarge

Dodajú výkon

Výkonné motory s hladkým a ekologicky šetrným výkonom v spojení so šesťstupňovou prevodovkou sú zárukou, že vašu spokojnosť s jazdou neohrozia žiadne ekonomické ani ekologické obavy. Či sa rozhodnete pre naftu alebo benzín, výber je na vás.


Enlarge

Komfort, ktorý ponúka oporu i uvoľnenie

Sedadlá s dobrou oporou, jemne vypracovaná jazdná ergonómia, kvalitné materiály a dôraz na detaily prinášajú jedinečný a výnimočný pocit pohody, vďaka ktorému je každá cesta výnimočná.

Enlarge

Dostupné modely

  • Opel Antara
  • Opel Antara Enjoy Plus
  • Opel Antara Cosmo

Opel Antara – Ďalšie kroky
Ďalšie kroky

Ďalšie informácie o modeli Opel Antara