Predchádzajúce
Ďalej

OPEL ADAM.

Štýlové mestské auto.

Nový Opel ADAM je jedinečný. Nie je to len odvážnym postojom a zaujímavými farbami. S vozidlom ADAM ste pánom dizajnu len a len vy. Váš Opel ADAM bude témou mnohých diskusií. Vďaka trom dizajnovým smerom môže byť vaše nové vozidlo výbavou nabitou verziou ADAM SLAM, zábavnejšou verziou ADAM JAM alebo štýlovou verziou ADAM GLAM.

 

Ponorte sa do sveta osobitosti a objavujte svoje mesto za volantom nového vozidla ADAM.

  • Svieži a silný dizajn
  • Zostaňte v spojení vďaka technológii IntelliLink, all-in-one multimediálnemu systému
  • Komfort a štýl interiéru vám umožní pohodlne sa usadiť a užívať si
  • Jednoducho si odpočiňte a užívajte si bezpečnú jazdu
  • Zábavnú a hrdú jazdu

Enlarge

Reč mesta

Či už si vyberiete ADAM SLAM, ADAM JAM alebo ADAM GLAM, vaše nové vozidlo bude vždy stredom pozornosti. Dvojfarebná kombinácia karosérie a dizajnu strechy sú hlavnými prvkami, ktoré zdôrazňujú moderný a jasný štýl exteriéru a premietajú sa aj do interiéru. Aj tu vládne moderný štýl.


Enlarge

Prispôsobte si vozidlo ADAM

ADAM je zosobnením individuality a moderného dizajnu. Ale život mu vdýchnete až vy, svojím vlastným štýlom. Zoznam možností prispôsobenia vozidla ADAM je takmer nekonečný. Výber je len na vás. Prispôsobte si vozidlo ADAM podľa svojich predstáv.


Enlarge

Zostaňte v kontakte a správne naladení

Pozrite si jedinečný multimediálny systém „IntelliLink“. Ponúka možnosť pripojenia smartfónov so systémom Android a iOS. Vstúpte do sveta hudby, videí, fotografií a máp na vlastnom 7-palcovom dotykovom displeji na palubnej doske vozidla ADAM.


Enlarge

Buďte v pohode

Parkovanie sa stalo zábavou. Toto svieže vozidlo nielenže nájde vhodné parkovacie miesto, ale tiež doň samo zaparkuje. Urobte si život jednoduchším. A to nie je zďaleka všetko. Po stlačení tlačidla City sa nastaví posilňovač riadenia na citlivejší program na jednoduchšie manévrovanie.


Enlarge

Jazda je odteraz príjemnejšia

Keď sa povie ADAM, nie je to len o vzhľade. Toto malé mestské vozidlo je vybavený technológiami, ktoré by ste čakali u veľkých vozidiel. Parkovací asistent, vylepšený posilňovač riadenia a klimatizácia sú iba výber z celkovej ponuky.


Enlarge

Pre jazdu s istotou

Tri efektívne benzínové motory kombinované s päťstupňovou manuálnou prevodovkou sú k dispozícii vo verzii ecoFLEX vrátane systému Štart/Stop.

 

ADAM vyzerá skvelo a bol navrhnutý s ohľadom aj na tie najmenšie detaily. Vystužený podvozok a uchytenie motora prispievajú k jazdnému komfortu, nízkej spotrebe paliva a prinášajú skvelé výsledky v oblasti odhlučnenia kabíny. Vozidlo ADAM vás doslova vtiahne do deja.