New Opel ADAM - Infotainment

NECHAJTE VOZIDLO ADAM, ABY VÁS BAVILO.

Enlarge

“IntelliLink”

Vybavte svoje vozidlo multimediálnym systémom „IntelliLink“. Ponúka možnosť pripojenia smartfónov so systémom Android a iOS. Vstúpte do sveta hudby, videí, fotografií a máp na vlastnom 7-palcovom farebnom dotykovom displeji na palubnej doske vozidla ADAM.


Užite si hudbu

Výber audiosystémov zahŕňa ovládanie zdrojov vrátane rádia, USB pripojenia, externého vstupu AUX a Bluetooth® audiozariadení. Rádio „IntelliLink“ využíva systém organizácie súborov hudobných zariadení pripojených cez USB – Gracenote®, ktorý ponúka informácie o skladbách. Funkcia Gracenote® je uložená v pamäti rádia. Nech ste kdekoľvek, vaša obľúbená hudba bude stále s vami.


New Opel ADAM - Don’t forget the popcorn

Nezabudnite na popcorn

Užívajte si rýchle prechádzanie fotografií a videí. Výber fotografií a videí v hlavnom menu umožňuje zobrazenie fotografií a videí zo zariadení pripojených cez USB alebo AUX. Ale nezabudnite: fotografie a videá sa dajú zobraziť len vtedy, keď sa vozidlo nepohybuje. Dajte si teda pauzu a užite si šou.


Enlarge

ADAM – Telefonovanie

Pripojte si svoj mobilný telefón. Výber možností telefónu v hlavnom menu umožňuje ovládanie telefónu a audiozariadení cez Bluetooth®. Ak rádio nie je spárované s dostupným zariadením, rádio automaticky zobrazí inštrukcie na párovanie. Rádio „IntelliLink“ umožňuje pripojenie až 4 Bluetooth® telefónov súčasne. Keď sa telefón spáruje, rádio automaticky stiahne telefónny zoznam.


Enlarge

Multimédiá na prianie

Systém „IntelliLink“ je schopný komunikovať s vybranými aplikáciami pre smartfóny. Aktuálne podporované aplikácie sú Stitcher® pre internetové rádio a navigácia BringGo. Po aktualizácii systému „IntelliLink“ bude rozšírená aj podpora ďalších aplikácií. Navigácia BringGo je plnohodnotná GPS navigácia s 3D mapami a pokynmi, ktoré zaistia, že budete vždy na tej správnej ceste. Prevod textu na reč je podporovaný smartfónom, nie rádiom. Navigácia BringGo je prepojená s telefónom iPhone cez kábel USB a s mobilnými telefónmi so systémom Android cez Bluetooth®.


 

Navigácia BringGo obsahuje:

  • núdzové údaje, ako sú čísla na políciu, požiarnikov a najbližšiu nemocnicu
  • body záujmu
  • lokálne vyhľadávanie cez Google
  • lokátor Kde som?
  • informácie o premávke
  • 3D mapy
  • nie je potrebný prístup na internet, preto sa nemusíte báť nákladov na dáta alebo roaming