Opel ADAM - Accessories

PRÍSLUŠENSTVO K NOVÉMU VOZIDLU OPEL ADAM.

Jedno vozidlo – tisíce kombinácií. Opel ADAM je predovšetkým o prispôsobení. Vďaka originálnemu príslušenstvu Opel nie sú nikdy dve vozidlá ADAM rovnaké. To je to pravé pre vás. Nezáleží na tom, či chcete odlišné disky kolies alebo dekoratívne samolepky. Ponúkame vám všetko, čo potrebujete na prispôsobenie vášho vozidla ADAM!

Enlarge

Štýl a OPC Line

Upravte si vozidlo ADAM na maximum a vystúpte z davu. Vytvorte si svoj vlastný štýl vďaka veľkému výberu stylingových produktov. Pridajte drobnosť alebo kompletne upravte váš ADAM JAM, ADAM GLAM alebo ADAM SLAM. A pokiaľ chcete niečo zmeniť neskôr, nie je problém. Nezabudnite na drobnosti, ako sú samolepky na kryty zrkadiel a krytky ventilov kolies.


Enlarge

Kolesá

„Boomerang“? „Hurricanes“? Alebo „Roulette“? Ponúkame vám dokonca ešte viac modelov pre nový Opel ADAM. Vieme, že je to zložité, ale z našej ponuky si určite vyberiete tie pravé disky kolies pre vaše vozidlo ADAM.


Enlarge

Pohodlie a starostlivosť

Nezáleží na tom, koľko času strávite vo vozidle ADAM. Ponúkame vám príslušenstvo pre komfort na mieru. Všetko, čo potrebujete, aby váš Opel vyzeral stále perfektne a bol taký pohodlný, ako len potrebujete: od koberčekov po organizáciu predmetov v batožinovom priestore a omnoho viac.


Enlarge

Prepravné systémy a nosiče

Plánujete výlet s priateľmi alebo len potrebujete prepraviť veci z bodu A do bodu B? Vďaka našej širokej ponuke nosičov a prepravných systémov to nebude problém. Náš výber zahŕňa originálne navrhnuté produkty Opel, ako aj produkty nášho obchodného partnera, spoločnosti Thule, ktorá je vedúcou spoločnosťou na trhu prepravných systémov. A pokiaľ máte vozidlo ADAM so systémom FlexFix, tento môžete ešte predĺžiť pomocou špeciálneho nástavca.


Enlarge

Bezpečnosť a ochrana

Jazdite bezpečnejšie a vyzerajte lepšie. Od ochranných zásteriek až po alarmy, bezpečnostné prvky a detské sedačky. V ponuke nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste vy a vaša rodina boli v bezpečí – a váš Opel vyzeral rovnako dobre, ako v deň, keď ste si ho kúpili. Outdoorové kryty kolies a ochrana čelného skla sú kombináciou štýlu a ochrany.


Enlarge

Infozábava

Zostaňte stále v spojení vďaka ponuke produktov obsahujúcej konektory, držiaky mobilných telefónov alebo smartfónov.