Predchádzajúce
  • Modely Opel ecoFLEX - Modely ecoFLEX
Ďalej

MODELOVÝ RAD OPEL ecoFLEX.

Opel a jeho program vozidiel s vyššou účinnosťou pohonu. Úspora navyše.

Pre niektorých vodičov je životné prostredie nadovšetko. Ak ste jedným z nich, spoločnosť Opel má pre vás ponuku, vďaka ktorej môžete reálne prispieť k jeho ochrane. Objavte celý rad vozidiel šetrných k životnému prostrediu i k vašej peňaženke – modely Opel ecoFLEX.

 

Rodina vozidiel Opel ecoFLEX využíva celý rad technológií, ktoré spoločne znižujú spotrebu paliva – a to automaticky znamená aj nižšie emisie a nižšie náklady.

 

Navyše zistíte, že ekologická jazda môže byť aj zábavná. Program ecoFLEX zahŕňa široké spektrum modelov a výkonnostných rozsahov. Vyberte si podľa toho, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu životnému štýlu. Všetky prinášajú potešenie z jazdy, ktoré je jedným z najcharakteristickejších znakov značky Opel.


Enlarge

Koncepcia ecoFLEX

Koncepcia Opel ecoFLEX predstavuje jedinečnú zmes stratégie, technológií motorov a optimalizácie vozidla. Prináša možnosť ekologickejšieho jazdenia širšiemu spektru používateľov, a umožňuje tak angažovaným jednotlivcom prispievať k ochrane životného prostredia.


Enlarge

Modely ecoFLEX

Takmer pre každú motoristickú potrebu existuje model ecoFLEX. Opel Astra, Astra GTC, Combo, nová Corsa, Insignia, Meriva, Mokka, Zafira Tourer, Vivaro alebo Movano – bez ohľadu na vaše potreby či výber máte ihneď poruke možnosť jazdiť ekologickejšie.