Predchádzajúce
  • Opel | Opravy – Služba Inteligentná oprava

    SLUŽBA INTELIGENTNÁ OPRAVA OD SPOLOČNOSTI OPEL.

    Úlomky kamienkov, kúsky ľadu po krupobití, škrabance či drobné preliačiny – áno, človeka to rozčúli, ale dobrá správa je, že svojmu vozidlu Opel môžete napriek tomu vrátiť jeho skvelý vzhľad. Služba Inteligentná oprava Opel je náš rýchly, rentabilný a jednoduchý spôsob opravy menších poškodení.

Ďalej

Nájdite dealera Opel

Vyplňte niektoré z polí nižšie:

JEDNODUCHÝ SPÔSOB, AKO OPRAVIŤ VAŠE VOZIDLO.

  • Rýchle riešenia, pretože služba Inteligentná oprava skracuje prestoje. Opravy čelného skla, laku karosérie aj čalúnenia vykonávame na mieste.
  • Rentabilné riešenia sú dôležité pre vás aj pre nás! Preto sa v spoločnosti Opel vždy snažíme radšej opravovať menšie poškodenia než vymieňať celé diely. Šetrí to čas i peniaze.
  • Jednoduché riešenia – také chceme, aby boli. Stačí, ak si dohodnete návštevu u niektorého z našich predajcov, ktorý ponúka službu Inteligentná oprava. O ostatné sa postaráme!
Enlarge

Opravy skla

Úlomky kamienkov na čelnom skle vášho vozidla vás rozptyľujú pri jazde a navyše nevyzerajú dobre. V mnohých prípadoch sa však čelné sklo dá opraviť a nie je nutné ho vymieňať, čím sa efektívne ušetria peniaze. Takéto poškodenia je možné ľahko opraviť prostredníctvom služby Inteligentná oprava od spoločnosti Opel, ktorá vám zaručí, že sa budete môcť vrátiť na cesty a opäť sa cítiť bezpečne – a navyše dobre vyzerať!


Enlarge

Bodové opravy

Drobné poškodenia karosérie vozidla, škrabance vzniknuté pri parkovaní – občas k nim dôjde. No vďaka našej inovatívnej technike striekania laku dokážeme rýchlo opraviť väčšie body či plochy poškodeného laku na karosérii. Lokálna oprava laku je flexibilná a šetrí čas aj náklady.Enlarge

Opravy čalúnenia

So službou Inteligentná oprava vieme dokonca obnoviť povrchové textúry vášho vozidla Opel takmer do pôvodného stavu. Trhliny a diery v textilnom či velúrovom čalúnení sa dajú rýchlo uzatvoriť. Ušetríte čas i peniaze, keď sa poškodené časti iba opravia namiesto toho, aby sa museli celé vymieňať.


Enlarge

Opravy kože a plastov

Pre spoločnosť Opel je veľmi dôležitá verná obnova každého detailu. Práve preto služba Inteligentná oprava dokáže zabezpečiť originálny vzhľad povrchu. Systém miešania farieb zaisťuje najlepšiu možnú reprodukciu pôvodnej farby. Poškodená palubná doska, obloženie dverí, stredová konzola či kožené poťahy – to všetko je možné obnoviť k vašej spokojnosti.


Enlarge

Vyklepanie plechu bez lakovania

V spoločnosti Opel nevieme predpovedať počasie. Niekedy padá ľadovec, niekedy nie. Ale vieme vám vyklepať plech úplne bez lakovania, a zbaviť tak vašu karosériu drobných preliačin – ako napríklad po krupobití.


Enlarge

Opravy plastových dielov

Drobné poškodenia, ako sú napríklad praskliny na plastových dieloch vozidla, je možné opraviť bez toho, aby ich bolo nutné meniť, čo je pre vás ako vlastníka vozidla značky Opel rentabilné riešenie. Pokiaľ ide o stabilitu, funkčnosť a vzhľad, profesionálne opravené plastové diely sú porovnateľné s novými.