Predchádzajúce
 • #thankyouOnStar 
  ZÁKAZNÍCI ROZPRÁVAJÚ SVOJE PRÍBEHY

  Kto vie najlepšie popísať OnStar a všetky jeho výhody? Predsa naši zákazníci!

   

  Preto sme našich zákazníkov požiadali, aby sa s nami podelili o svoj osobný príbeh a skúsenosť s Opelom OnStar.

Ďalej
Predchádzajúce
 1. #thankyouOnStar
 2. PRÍBEH EULALIE A JEJ SKÚSENOSTI SO SYSTÉMOM AUTOMATICKEJ ODPOVEDE NA HAVÁRIU
 3. PRÍBEH CHARLOTTE A JEJ SKÚSENOSTI SO SYSTÉMOM AUTOMATICKEJ ODPOVEDE NA HAVÁRIU
Ďalej
Close

Frontal Crash! What happens next? #thankyouOnStar

October 9th 2015: Charlotte Tyson is on the way to one of her friends, when she gets involved in a head-on collision with another car. First, she has a panic attack. Then she has a guardian angel. And now she’s got a story to tell she will never forget.

 

In the event of a crash through which the airbags are inflated, vehicle sensors automatically alert an OnStar Advisor who can notify the emergency services, if needed… Automatic Crash Response is just one of the many innovative features of Opel OnStar.

Close

Táto zákazníčka je dojatá k slzám! #thankyouOnStar

3. marca 2016: Eulalia Serrano ide na svojom Opeli Zafira cez Madrid. Na križovatke sa zdá byť cesta voľná, no znenazdajky – náraz. Šok. A upokojujúci hlas odnikiaľ.

 

Ak dôjde k nárazu, senzory vo vašom Opeli automaticky upozornia servisné stredisko OnStar. Prostredníctvom telefónu s reproduktorom sa s vami ihneď spojí poradca služby OnStar a posúdi vašu situáciu. V prípade potreby vyhľadá vašu aktuálnu polohu a bezodkladne upozorní záchrannú službu. Systém automatickej odpovede na haváriu je len jednou z mnohých noviniek služby Opel OnStar.